Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Tělová kosmetika  >  Tělové oleje  >  Wolfberry Panenský kokosový olej BIO 400 ml

Wolfberry Panenský kokosový olej BIO 400 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Wolfberry Panenský kokosový olej BIO 400 ml za studena lisovaný alternativní Bio kokosový olej 400ml Healt link BIO Panenský kokosový olej Wolfberry v praktickém 400 ml balení. Nejvyšší možná kvalita prvního lisovaní za studena z kontrolovaného ekologického zemědělství Filipín. Kokosový olej má velmi siroké spektrum použití. Panenský kokosový olej se připravuje z kokosu, plodu rostliny kokoso...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Wolfberry Panenský kokosový olej BIO 400 ml

Popis Wolfberry Panenský kokosový olej BIO 400 ml

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Bio Kokosový olej Wolfberry se vyznačuje jemnou vůní typickou pro kokos a obsahuje výborné zdroje živin. Je vyroben v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství.
Panenský kokosový olej Wolfberry se získává šetrným zpracováním kokosových ořechů na ostrovech Filipíny, kde jsou rostliny pěstovány v certifikovaném režimu BIO. Pro výrobu oleje jsou vybírány mladé, ale zralé plody, které se oloupou a kopra zevnitř se na jemno nastrouhá. Takto vzniklá jemná drť se následně zahřeje na maximálně 42°C, aby se z ní odpařila veškerá voda. Z této hmoty bez vody se pak metodou lisováním “za studena“ získává prvotřídní kokosový olej.
Typickou vlastností pro panenský kokosový olej je to, že si do teploty okolo 23°C zachovává pevné skupenství, zatímco po překročení této teploty přechází do tekutého stavu.
Jedinečnost kokosového oleje spočívá v obsahu přibližně z 86% z nasycených tuků, které se v těle zpracovávají přímo na energii a nikoliv do tukových zásob.

Kdy Bio Kokosový olej pomáhá:
hydratuje a zabraňuje vysychání pokožky,
regeneruje pokožku po opalování,
ochraňuje pleť a rty před mrazem,
zklidňuje citlivou i alergickou pleť,
formou zábalů dodává vlasům lesk a zlepšuje jejich kvalitu,
je vhodný jako balzám po holení i depilaci,
má příznivý vliv při kvasinkovém onemocnění,
u kojících matek zvyšuje kvalitu mateřského mléka.

Složení:
kokosovník ořechoplodý (Cocos nucifera, BIO olej lisovaný za studena) 100 %
Jak používat:
Aplikujte na pokožku dle potřeby. Vnitřně je kokosový olej vhodný ke smažení a pečení. Při redukčních dietách konzumujte přibližně 3-4 kávové lžíce denně. Kojící matky mohou přidávat 1-2 lžičky oleje do jídelníčku, např. do ovocných salátů, pro zlepšení kvallity mateřského mléka.
Další příklady použití kokosového oleje:
Je tepelně stabilní až do 200° C, takže se hodí na smažení, v orientální kuchyni, při výrobě cukroví, ale i ...

parfun.cz píše:

Po sběru se kokosové ořechy oloupou a kopra zevnitř se na jemno strouhá. Vznikne jemná drť, která se následně zahřeje na maximálně 42°C proto, aby se z ní odpařila veškerá voda. Z této hmoty se pak metodou lisováním za studena získává kokosový olej prvotřídní kvality. Typickou vlastností pro panenský kokosový olej je to, že do teploty okolo 25°C se jedná o bílou, v závislosti na teplotě více či méně pevnou hmotu. Po překročení této teploty olej přechází do tekutého stavu. Wolfberry panenský kokosový olej má jemnou chuť i vůni specifickou pro kokos. Jeho unikátnost spočívá v tom, že přestože obsahuje téměř 86% nasycených mastných kyselin, tyto se v těle zpracovávají přímo na energii a nikoliv do tukových zásob.

PegraStore píše:

Panenský kokosový olej BIO Wolfberry. Nejvyšší možná kvalita prvního lisovaní za studena z kontrolovaného ekologického zemědělství Filipín.TIP NA LÉTO - Vynikající k hydrataci pokožky po opalování!

Awashop.cz píše:

Alternativní balení bio kokosového oleje 400 ml Health link. BIO panenský kokosový olej Wolfberry v praktickém 400 ml balení. Nejvyšší možná kvalita prvního lisovaní za studena z kontrolovaného ekologického zemědělství Filipín. Kokosový olej má velmi siroké spektrum použití. Panenský kokosový olej se připravuje z kokosu, plodu rostliny kokosovník ořechoplodý (Cocos nucifera). Má neobyčejné vlastnosti, za které vděčí především obzvláště šetrnému způsobu zpracování a způsobu pěstování kokosových palem v oblasti Pacifiku na ostrovech Filipín. Olej je lisovaný za studena, neparfémovaný, nedehydrovaný, neobsahuje cholesterol. Použití a účinky BIO panenského kokosového oleje: hodí se na smažení, vaření i pečení, lehce stravitelný hydratuje a zjemňuje suchou pokožku a vytváří na ní ochrannou vrstvu zklidňuje jemnou a citlivou pokožku používá se na ošetření suchých a poškozených vlasů, kterým dodává lesk a novou vitalitu je vhodný jako masážní olej i v použití k erotickým hrátkám – lubrikační gel proti stárnutí brání podvýživě pomáhá při hubnutí, má schopnosti navodit pocit nasycení hydratace rtů snese vysoké teploty, kouřový bod – 170 °C, rafinovaný má až 230 °C působí preventivně proti srdečním chorobám je vhodný i pro alergickou a velmi citlivou pokožku na preveci proti rakovině používá se jako nosný olej - snadno proniká do pokožky a tím usnadňuje prosakování nebo absorpci jiných olejů používá se oil pulling více Bod tání se pohybuje mezi 23–26 °C. Kokosový olej je v tuhém skupenství v okamžiku, kdy okolní teplota dosáhne cca 23 °C, začne být tekutý. Po schladnutí opět tuhne. Balení: 400 ml Země původu: Filipíny Alternativní balení: 75 ml, 200 ml, 300 ml, 400 ml, 650 ml Varianty za studena lisovaného kokosového oleje Health link panenský BIO kokosový olej 200 ml Wolfberry za studena lisovaný kokosový olej 200 ml Health link BIO kokosový panenský olej 400 ml Zdravýden kokosový olej panenský 1000 ml, bez vůně Další produkty od dodavatele Wolfberry Ječmen | Chlorella | S...

Eshop Dr.Max píše:

Panenský kokosový olej Wolfberry se získává šetrným zpracováním kokosových ořechů na ostrovech Filipíny, kde jsou rostliny pěstovány v certifikovaném režimu BIO. Pro výrobu oleje jsou vybírány mladé, ale zralé plody, které se oloupou a kopra zevnitř se na jemno nastrouhá. Takto vzniklá jemná drť se následně zahřeje na maximálně 42°C, aby se z ní odpařila veškerá voda. Z této hmoty bez vody se pak metodou lisováním “za studena“ získává prvotřídní kokosový olej. Typickou vlastností pro panenský kokosový olej je to, že si do teploty okolo 23°C zachovává pevné skupenství, zatímco po překročení této teploty přechází do tekutého stavu. Jedinečnost kokosového oleje spočívá v obsahu přibližně z 86% z nasycených tuků, které se v těle zpracovávají přímo na energii a nikoliv do tukových zásob. Příklady použití kokosového oleje: • Je tepelně stabilní až do 200° C, takže se hodí na smažení, v orientální kuchyni, při výrobě cukroví, ale i při jednoduchém mazání pečiva.

Najprotein.cz píše:

Panenský kokosový olej Wolfberry se získává šetrným zpracováním kokosových ořechů na Srí Lance, kde jsou rostliny pěstované v certifikovaném režimu BIO. Pro výrobu oleje jsou vybírány mladé, ale zralé plody, které se oloupou a dužina se na jemno nastrouhá. Takto vznikne jemná drť, která se následně zahřeje na maximálně 42 ° C, aby se z ní úplně odpařila voda. Z této hmoty bez vody se pak metodou lisováním "za studena" získává prvotřídní kokosový olej. Typickou vlastností pro panenský kokosový olej je to, že si do teploty kolem 23 ° C zachovává pevné skupenství, zatímco po překročení teploty přechází do tekutého stavu. Jedinečnost kokosového oleje spočívá v obsahu přibližně z 86% z nasycených tuků, které se v těle zpracovávají přímo na energii a ne do tukových zásob. Země původu: Srí Lanka. Nutriční hodnoty: Balení: 200 ml, 400 ml100 mlEnergetická hodnota3753 kJ / 898 kcalTuky99,8 g- z toho nasýcené mastné kyseliny92,10 g- mononenasýcené mastné kyseliny6,04 g- polynenasýcené mastné kyseliny1,58 gSacharidy0,0 gBílkoviny0,2 gMastné kyseliny- Kyselina Kapronová0,78 g- linolová1,58 g- kaprylová9,58 g- kaprinová6,19 g- laurová48,12 g- myristová18,76 g- olejová6,04 g- palmitová7,85 g- stearová2,52 g Doporučení výrobce: Příklady použití: Je tepelně stabilní až do 200 ° C, takže se hodí na smažení, v orientální kuchyni Při výrobě cukrovinek, ale i při jednoduchém natírání pečiva Dá se výborně použít jako náhrada běžného tělového mléka nebo krému Krásně se vstřebává do pokožky a nezanechává mastný film Je výborný na vlasové zábaly, protože může působit i proti vypadávání a lámavosti vlasů Hodí se jako masážní prostředek pro svou příjemnou vůni a lehké vstřebávání Pokožku zanechává hladkou a pružnou Zklidňuje pokožku po opalování a výborně se hodí i jako balzám po holení na přecitlivělou pleť Domácím mazlíčkům dokáže pomoci s posílením imunity a zlepšování kvality jejich srsti Upozornění: Produkt ekologického zem...

Parametry Wolfberry Panenský kokosový olej BIO 400 ml

Výrobce Wolfberry

Podobné produkty

Podobné fráze:

Wolfberry Panenský kokosový olej BIO 400 ml •  lifefood panensky kokosovy olej bio 300 ml   •  tropicai panensky kokosovy olej bio 750 ml   •  bio panensky kokosovy olej saloos 250 ml   •  tropicai kokosovy panensky olej bio 750 ml   •  wolberry panensky kokosovy olej bio 650 ml   •  tropicai panensky kokosovy olej bio 35 ml   •  kokosovy olej panensky bio elixi 1000 ml   •  kokosovy olej panensky bio elixi 500 ml   •  tropicai kokosovy panensky olej bio 340 ml   •  nutrione panensky kokosovy olej bio 350 ml   •  tropicai kokosovy panensky olej bio 35 ml   •  wolfberry olivove olej panensky bio 250 ml   •  wolfberry panensky kokosova olej bio 75 ml   •  wolfberry olivove olej panensky bio 500 ml   •  wolfberry olivovy olej panensky bio 500 ml   •  wolfberry olivovy olej panensky bio 250 ml   •  bio kokosovy olej bez vune 400 ml   •  es bio kokosovy olej 400 ml   •  kokosovy olej bio bez vune 400 ml   •  wolfberry bio kokosovy olej medium 900 ml   •  bio panensky kokosovy olej   •  panensky kokosovy olej bio 200ml   •  panensky kokosovy olej bio 300ml   •  panensky kokosovy olej bio 1l   •  bio panensky kokosovy olej 650ml   •  bio panensky kokosovy olej raw 1l   •  bio panensky kokosovy olej 200ml   •  wolfberry bio kokosovy sirup 400 ml   •  wolfberry kokosovy sirup bio 400 ml   •  kokosovy sirup bio 540 g 400 ml wolfberry   •