Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Tělová kosmetika  >  Tělové oleje  >  VIRDE spol. s r.o. Rakytníkový olej 100% 50ml

VIRDE spol. s r.o. Rakytníkový olej 100% 50ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* Výrobce: VIRDE spol. s r.o. * Balení: 1 kus Působí jako stimulátor životních procesů. Posiluje obranné systému organismu, má příznivé účinky na zažívací ústrojí. Působí jako silný antioxidant, pomáhá odstraňovat škodlivé látky z těla. Vyniká přirozeným obsahem vitamínů A, řady B, C, E, F, K, P-rutinu, dále nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6, omega-9, je bohatý na flavonoidy, esenciá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro VIRDE spol. s r.o. Rakytníkový olej 100% 50ml

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis VIRDE spol. s r.o. Rakytníkový olej 100% 50ml

Byliny píše:

Použití:

působí jako biogenní stimulátor, celkově posiluje organismus

má antidepresivní a antistresový účinek

zaujímá výraznou pozici při eliminaci potíží zažívacího traktu

rozpouští hleny

napomáhá odbourávání toxických látek v těle

regeneruje epitel kůže při omrzlinách a jakýchkoliv popáleninách

úspěšně se používá při gynekologických potížích

vhodný při nachlazení, rýmě a zánětu dutin

při nehojících se poraněních

upravuje hladinu cholesterolu

vhodný k ošetření hemoroidů

vhodný při ekzémech, akné a oparech

vhodný na posílení zraku

CestaBylin píše:

Rakytníkový olej je doplňkem stravy.
Rakytníkový olej (100%) je významným zdrojem flavonoidů (hlavně rutinu), karotenoidů a vitamínů A, K, E, D, je přírodním zdrojem vitamínu C. Kromě toho obsahuje rakytníkový olej i další minerální látky a stopové prvky.

pozitivně ovlivňuje oběhový systém - prevence infarktu a mozkových příhod, snižuje cholesterol v krvi
působí příznivě na žíly a tepny (předchází rozvoji trombózy)
podporuje léčbu zánětů trávicího ús

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

TEREZIA100 Rakytníkový olej obsahuje výhradně 100% rakytníkový olej bez příměsí. Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je přírodní koncentrát vitamínů A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, dále obsahuje beta karoten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli, důležité esenciální mastné kyseliny omega-3, 6, 9. Je také zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny, která se v přírodě vyskytuje zřídka, v rakytníkovém oleji je obsažena až ze 40%. Navíc je přírodním zdrojem karotenoidů a to bohatším než jedny z nejbohatších zdrojů mrkev nebo tykev.

Rakytníkový olej je ze všech obsahových látek v tkáních rakytníku nejcennější. Je tmavě oranžové barvy a získává se z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví.
Rakytník řešetlákový je přírodním zdrojem rakytníkového oleje
podporuje přirozenou obranyschopnost organismu,
přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu,
přispívá k dobrému fyzickému stavu a posiluje činnost srdce,
udržuje zdravou pokožku.

Složení v 1 tobolce:
250 mg 100% rakytníkového oleje bez příměsí (rakytník řešetlákový, Hippophae rhamnoides), vitamín A palmitát, Dl-alfa-tokoferolacetát, tobolka (želatina, glycerol, sorbitol, voda čištěná)
Dávkování:
Užívejte 1 tobolku 2x denně před jídlem po dobu 3 měsíců. Tobolka se polyká celá a zapíjí vodou nebo se její obsah vytlačí do jídla.
Balení:
50 tobolek + 10 tobolek ZDARMA - dávka na 1 měsíc
Upozornění:
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25°C. Tobolky spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru.
Další informace o Rakytníku řešetlákovém (Hippophae Rhamnoides) naleznete v článku Rakytník řešetlákový - zásobárna živin.
V naší nabídce naleznete také knihu Raky...

Zdravi-global.cz píše:

Doplněk stravy. Obsahuje výhradně 100procent rakytníkový olej bez příměsí.Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je přírodní koncentrát vitamínů A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, dále obsahuje beta karoten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli, důležité esenciální mastné kyseliny omega-3, 6, 9.

Pilulka.cz píše:

Rakytníkový olej je přírodní koncentrát vitaminů A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P, dále obsahuje beta karoten, kyselinu listovou, organické kyseliny, třísloviny a minerální soli, důležité esenciální mastné kyseliny omega-3, 6, 9. Je také zdrojem vzácné omega-7 mastné kyseliny, která se v přírodě vyskytuje zřídka, v rakytníkovém oleji je obsažena až ze 40%.

Babičkářství píše:

100% rakytníkový olej obsahuje výhradně rakytníkový olej bez příměsí jiných olejů. Rakytník řešetlákový (Hippophahae rhamnoides) podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu, posiluje činnost srdce a udržuje zdravou pokožku. Olej lisovaný z plodů je přímo vitamínovou bombou. Balení obsahuje 60 tobolek.

Eshop Dr.Max píše:

TEREZIA100 Rakytníkový olej obsahuje výhradně 100 % rakytníkový olej bez dalších olejových příměsí Rakytníkový olej (Hippophae rhamnoides oil) je ze všech obsahových látek v tkáních rakytníku nejcennější. Je tmavě oranžové barvy a získává se z plodů Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides) lisováním za studena se zachováním všech látek. Složení: 1 měkká želatinová tobolka (želatina, glycerol, sorbitol, voda čištěná) obsahuje 250 mg 100 % rakytníkového oleje (Hippophae rhamnoides oil), vitamin A palmitát, DL-alfa-tokoferolacetát. Obsah Obsah ve 2 tobolkách

Parametry VIRDE spol. s r.o. Rakytníkový olej 100% 50ml

Výrobce Virde

Podobné produkty

Podobné fráze: