Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Tělová kosmetika  >  Tělové oleje  >  Health link Bio panenský kokosový olej 400 ml

Health link Bio panenský kokosový olej 400 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Health link BIO Kokosový panenský olej 400ml ( alternativa Wolfberry kokosový panenský olej 400ml , nebo 200ml ) Extra panenský kokosový olej je lisován za studena z dužniny zralých kokosů, pěstovaných v ekologickém zemědělství. Více podrobností o účincích a použití panenského kokosového oleje. Kokosový panenský olej a jeho účinky * tělový olej pro suchou a citlivou pokožku * rozkládá na g...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Health link Bio panenský kokosový olej 400 ml

Popis Health link Bio panenský kokosový olej 400 ml

Awashop.cz píše:

Alternativy Wolfberry kokosový panenský olej 400 ml , nebo 200 ml. Extra panenský kokosový olej je lisován za studena z dužniny zralých kokosů, pěstovaných v ekologickém zemědělství. Více podrobností o účincích a použití panenského kokosového oleje. Kokosový panenský olej a jeho účinky: tělový olej pro suchou a citlivou pokožku rozkládá na glukózu a dodává tak tělu energii postupně chrání imunitní systém reguluje střevní mikroflóru je účinný proti infekcím nebo kvasinkám antioxidant a zpomaluje stárnutí pokožky napomáhá hojení ran, jizev a při celulitidě k obnově vlasové struktury a usnadňuje i rozčesávání výbornou ingrediencí do zdravé studené i teplé kuchyně pomáhá při hypoglykemii pomáhá při bělení zubů neobsahuje žádný cholesterol a nepřepaluje se lze používat jako náhrada másla snese vysoké teploty, kouřový bod 170 °C, rafinovaný má až 230 °C navodí pocit nasycení na několik hodin a zamezí tak nárazovému přejídání reguluje hladinu cukru v krvi přírodní antibiotikum pomáhá vypořádat se s bakteriemi listeria a helicobacter pylori používá se jako nosný olej - snadno proniká do pokožky a tím usnadňuje prosakování nebo absorpci jiných olejů používá se oil pulling více Objem: 400 ml Země původu: Filipíny Varianty balení kokosového oleje za studena lisovaný: 200 ml, 400 ml, 1000 ml Health link BIO kokosový panenský olej 400 ml Kokosový panenský olej a jeho účinky: rozkladá na glukózu a dodáva tak telu energiu postupne telový olej pre suchú a citlivú pokožku chráni imunitný systém reguluje črevnú mikroflóru je účinný proti infekciám alebo kvasinkám antioxidant a spomaľuje starnutie pokožky napomáha hojeniu rán, jaziev a pri celulitíde k obnove vlasovej štruktúry a uľahčuje aj rozčesávanie výbornou ingredienciou do zdravej studenej i teplej kuchyne pomáha pri hypoglykémii pomáha pri bielení zubov neobsahuje žiadny cholesterol a neprepaľuje sa možno používať ako náhrada masla navodí pocit nasýtenia na niekoľko hodín a zamedzí tak nárazovému prejedaniu reguluje hladinu...

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Extra panenský kokosový olej je lisován za studena z dužniny zralých kokosů, pěstovaných v ekologickém zemědělství. Celý proces výroby trvá jen několik málo hodin, aby si olej zachoval svoji výbornou kvalitu. Nejsou do něj přidávány žádné konzervační látky ani barviva.
Kokosový olej chrání imunitní systém a je velmi ceněn pro svůj obsah kyseliny laurové, kaprylové, kaprinové nebo myristové.
Kyselina laurová je v těle přeměněna na monoglycerid monolaurin, který má schopnost rozkládat buněčnou stěnu bakterií i virů, zároveň reguluje střevní mikroflóru. Vzhledem k protiplísňovým, antivirovým a antibakteriálním schopnostem je účinný proti infekcím nebo kvasinkám.
Kokosový olej se v našem těle rozkládá na glukózu a dodává tak tělu energii postupně. Neusazuje se v těle, a proto se doporučuje lidem, kteří potřebují regulovat hladinu cukru v krvi, snižuje také zátěž nadledvinek a nezatěžuje štítnou žlázu. Jeho užívání je příznivé i při redukční dietě, pár lžiček dokáže navodit pocit nasycení na několik hodin a zamezí tak nárazovému přejídání, které způsobuje tzv. jo-jo efekt.
Užívání kokosového oleje má i jiné přednosti. Výborný je jako tělový olej pro suchou a citlivou pokožku. Má nádhernou jemnou vůni a snadno se vstřebává. Ošetřuje suchou kůži na loktech nebo patách, nehtová lůžka a účinný je i proti ekzémům a striím. Kojící ženy jej používají na popraskané bradavky. Velmi příjemný je jako masážní emulze. Díky vysokému obsahu vitaminů A, C a E působí jako antioxidant a zpomaluje stárnutí pokožky a napomáhá hojení ran a jizev. Kokosový olej můžete používat k obnově vlasové struktury a usnadňuje i rozčesávání.
Kokosový olej je výbornou ingrediencí do zdravé studené i teplé kuchyně. Má lahodnou chuť a je perfektní náhradou veškerých tuků na pečení, vaření nebo smažení. Neobsahuje žádný cholesterol a nepřepaluje se. Lidé, trpící alergií na mléko jej můžou používat jako náhradu másla. Kokosový olej je snadno stravitelný.
Panenský kokosový ...

PegraStore píše:

Extra panenský kokosový olej je lisován za studena z dužniny zralých kokosů, pěstovaných v ekologickém zemědělství. Celý proces výroby trvá jen několik málo hodin, aby si olej zachoval svoji výbornou kvalitu. Nejsou do něj přidávány žádné konzervační látky ani barviva. Kokosový olej chrání imunitní systém a je velmi ceněn pro svůj obsah kyseliny laurové, kaprylové, kaprinové nebo myristové.Perfektní olej na vaření a smažení• má lahodnou chuť a vůni

Parametry Health link Bio panenský kokosový olej 400 ml

Výrobce Health Link S.r.o.

Podobné produkty

Podobné fráze: