TARANK TORINO

0 %
(0 hodnocení)

TORINO - tato úžasná kolekce nábytku byla vytvořena jako velmi moderní a jedinečná odkazující na nábytek italských mistrů. Podařilo se to tím, že čela frontů jsou odlehčeny přímkovým frézováním se spojením s hravými tvary dřevěných nohou. Nábytek z této kolekce jistě vyčnívá mezi ostatním nábytkem.   Bílé fronty ve vysokém lesku v kombinaci s dřevěnými prvky v teplé barvě Dub Torino jistě upoutají pozornost každého, kdo dokáže ocenit originalitu a krásu propojenou s moderní formou. Široký výběr... Celý popis

  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší

Popis

TORINO - tato úžasná kolekce nábytku byla vytvořena jako velmi moderní a jedinečná odkazující na nábytek italských mistrů. Podařilo se to tím, že čela frontů jsou odlehčeny přímkovým frézováním se spojením s hravými tvary dřevěných nohou. Nábytek z této kolekce jistě vyčnívá mezi ostatním nábytkem.

 

Bílé fronty ve vysokém lesku v kombinaci s dřevěnými prvky v teplé barvě Dub Torino jistě upoutají pozornost každého, kdo dokáže ocenit originalitu a krásu propojenou s moderní formou. Široký výběr segmentů tohoto nábytku umožňuje zařízení obývacího pokoje, nebo jídelny pro vytvoření útulného a jistě exluzivního bydlení se svěžím charakterem. Celá kolekce je dokonalá harmonie stylu a barvy.

 

 

Materiál: korpus - Laminovaná deska lakovaná, fronty - MDF lakovaná do vysokého lesku, horní desky MDF + přírodní dýha, nohy dřevěné, úchytky dřevěné.

 

 

Barevné provedení:

bílý vysoký lesk / dub Torino

 

 

Upozornění: Váš monitor nebo tiskárna nemusí přesně zobrazit barvy takové, jaké jsou ve skutečnosti.
Zobrazit více

Podobné produkty