Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Tablety  >  Samsung Galaxy Tab S2 8 32GB Wifi

Samsung Galaxy Tab S2 8 32GB Wifi

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 10 379 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu Tablet Samsung Galaxy Tab S2 8" SM-T710 Dalším modelem v řadě populárních rodině tabletů Samsung Galaxy Tab je mimořádně lehký a tenký Galaxy Tab S2 SM-T710. Je navržen s ohledem na maximální pohodlí při práci na internetu a čtení obsahu. Nabídne vám velmi pěkný výkon 8jádrového procesoru, řadu praktických funkcí pro každodenní práci a také zabezpečení pomocí otisků prstů. P...

Všechny nabídky pro Samsung Galaxy Tab S2 8 32GB Wifi

Popis Samsung Galaxy Tab S2 8 32GB Wifi

Popis produktu
Tablet Samsung Galaxy Tab S2 8" SM-T710
Dalším modelem v řadě populárních rodině tabletů Samsung Galaxy Tab je mimořádně lehký a tenký Galaxy Tab S2 SM-T710. Je navržen s ohledem na maximální pohodlí při práci na internetu a čtení obsahu. Nabídne vám velmi pěkný výkon 8jádrového procesoru, řadu praktických funkcí pro každodenní práci a také zabezpečení pomocí otisků prstů.
Praktický displej pro pohodlné čtení
Užívejte si pohodlí skvělého dotykového 8" Super AMOLED displeje s poměrem stran 4:3 a špičkovým rozlišením 2048 x 1536 obrazových bodů, na kterém je procházení webu a čtení časopisů, knih a novin opravdovým zážitkem. Prohlížejte si fotografie a videa v dokonalé čistotě na velkém displeji Super AMOLED.
Dostatečný výkon pro skutečný multitasking
Tablet disponuje vysokým výkonem a díky tomu je možné využívat takzvaného multitaskingu - používat současně více než jednu aplikaci. Můžete se tak například při sledování nového filmu podívat na profily herců, nebo při čtení emailů si otevřít poznámkový blok a začít si zapisovat potřebné údaje.
Zabezpečení pomocí otisků prstů
Díky možnosti využití zabezpečení pomocí otisků prstů získáte pohodlný způsob zabezpečení vašeho tabletu, který lze použít k omezení / povolení webového prohlížeče, režimu zamknuté obrazovky a k přístupu k vašemu účtu Samsung.
Dvojice kamer
Tablet je vybaven dvojicí kamer, kde v přední části je umístěná výkonná 2.1MP kamera, která umožňuje komunikovat prostřednictvím internetu ve vysokém rozlišení. Díky tomu budete daleko lépe snímáni a zlepšíte si tím vaši internetovou komunikaci s přáteli nebo rodinou. Zadní strana tabletu je vybavena extra výkonnou kamerou s rozlišením 8MP s možností Auto Focusu, která umožní pořizovat jasnější a čistší snímky a videa než kdy dříve i za nepříznivých světelných podmínek.
Klíčové vlastnosti
Tablet Samsung Galaxy Tab S2 8" SM-T710 nabídne 8jádrový procesor Exynos 5433 (čtyři ...

Parametry Samsung Galaxy Tab S2 8 32GB Wifi

Výrobce Samsung
Displej 8"
Úložná kapacita 32GB
Wifi Ano
Hloubka 198.6mm
LTE Modul pro SIM kartu, díky které můžete být na internetu i mimo dosah wi-fi. Fungující na nejrychlejší síti. Ano
Šířka 134.8mm
Hmotnost 0.26kg
Kapacita RAM 3Gb
Rozlišení 2048x1536
Počet jader procesoru 8
Kapacita baterie 4mAh
Frekvence procesoru 1.9GHz
Bluetooth Ano
Webkamera Ano
Operační systém Android

Podobné produkty

Podobné fráze: