Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Tablety  >  Lenovo Tab3 8" - 16GB, LTE

Lenovo Tab3 8" - 16GB, LTE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 799 Kč
Porovnat 2 obchody
Popis produktu Lenovo Tab3 8 LTE Tablet pro celou rodinu Lenovo Tab3 vyniká příkladným zpracováním, kterému vévodí 8palcový displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Úzké rámečky okolo displeje přispívají k atraktivnímu vzhledu. Díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru se nezalekne ani přehrávání multimediálních souborů, které jsou náročné na výkon každého tabletu. Optimalizovaný pro děti Tab...

Všechny nabídky pro Lenovo Tab3 8" - 16GB, LTE

Popis Lenovo Tab3 8" - 16GB, LTE

Popis produktu
Lenovo Tab3 8 LTE
Tablet pro celou rodinu Lenovo Tab3 vyniká příkladným zpracováním, kterému vévodí 8palcový displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Úzké rámečky okolo displeje přispívají k atraktivnímu vzhledu. Díky výkonnému čtyřjádrovému procesoru se nezalekne ani přehrávání multimediálních souborů, které jsou náročné na výkon každého tabletu.
Optimalizovaný pro děti
Tablet je připravený k tomu, abyste ho sdíleli s celou rodinou, a to dokonce i s dětmi, aniž byste přišli o svá individuální nastavení. Tablet Tab3 8 nabízí režim pro více různých uživatelů, takže vaše individuální nastavení a předvolby zůstanou nedotčeny. Obsahuje dokonce speciální dětský režim s bezpečným internetovým prohlížečem a nástroji pro kontrolu přístupu.:. Barevné provedení produktu se může lišit
Bleskurychlé připojení
Získejte rychlý datový přenos prostřednictvím sítě LTE, která vám umožní rychle přistupovat k webovému obsahu, streamovat hudbu a videa. Nejen doma, v kanceláří, nebo ve škole, ale i na cestách tak máte možnost využívat rychlé datové přenosy nejnovějších mobilních sítí LTE.
Šetrný k vašim očím
Tablet Tab3 8 využívá technologii adaptivního displeje, která ochrání oči před únavou. Ta automaticky optimalizuje jas a kontrast zařízení podle aktuálně prováděné činnosti, ať už na tabletu čtete text nebo sledujete videa. Nechybí ani bezpečný režim, který eliminuje modré světlo a pomáhá tak chránit děti a osoby s citlivým zrakem.
Skvělé připojení v minimalistickém provedení
S hmotností pouhých 329 g je tablet Tab3 8 snadno přenosný a lze jej používat kdekoli na cestách. Bezdrátové technologie Wi-Fi a LTE zajišťují bezproblémové spojení s okolním světem.
Dlouhá výdrž baterie
Tab3 8 nabízí až 8 hodin výdrže baterie na jedno nabití, takže s vámi udrží krok po celý den.
Dva skvělé fotoaparáty
Pomocí tabletu Tab3 8 můžete pořizovat krásné fotografie. Jeho zadní fotoaparát má rozlišení 5...

Parametry Lenovo Tab3 8" - 16GB, LTE

Výrobce Lenovo (IBM)
LTE Modul pro SIM kartu, díky které můžete být na internetu i mimo dosah wi-fi. Fungující na nejrychlejší síti. Ano
Wifi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: