Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Tablety  >  ASUS ZenPad C 7 (Z170CG)

ASUS ZenPad C 7 (Z170CG)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 790 Kč
Tablet ASUS ZenPad C 7.0 (Z170CG) Nová řada tabletů ZenPad z dílen ASUSu vám přináší spojení nevšedního stylu designu Zen, vynikající funkčnosti, vysokého výkonu a řady moderních technologií pro každodenní práci i zábavu. Tablet ASUS ZenPad C 7.0 je základním modelem řady, a přesto vás dokáže oslovit zajímavou kombinací výkonu, výbavy a ceny. Přichází s řadou mnoha vylepšení a funkcí nového uživ...

Všechny nabídky pro ASUS ZenPad C 7 (Z170CG)

Popis ASUS ZenPad C 7 (Z170CG)

Tablet ASUS ZenPad C 7.0 (Z170CG)
Nová řada tabletů ZenPad z dílen ASUSu vám přináší spojení nevšedního stylu designu Zen, vynikající funkčnosti, vysokého výkonu a řady moderních technologií pro každodenní práci i zábavu. Tablet ASUS ZenPad C 7.0 je základním modelem řady, a přesto vás dokáže oslovit zajímavou kombinací výkonu, výbavy a ceny. Přichází s řadou mnoha vylepšení a funkcí nového uživatelského rozhraní ASUS ZenUI. Model Z170CG navíc přináší podporu mobilního připojení 3G.
Luxusní design
Konstrukce ASUS ZenPad C 7.0 s sebou nese moderní vlivy a jednoduchý, čistý vzhled, který dodává tabletu nádech elegance. Se svými čistými liniemi, leštěným kovovým páskem na rámu a texturou imitující kůži přináší rafinovaný styl pro každý den. Tyto prvky jsou inspirovány filozofií designu Zen vyzařující harmonickou krásu, funkčnost a sílu.
Brilantní obraz ASUS VisualMaster
Zažijte excelentní obrazové podání exkluzivní vizuální technologie ASUS VisualMaster, která v sobě snoubí výhody IPS displeje a firemních vylepšení TruVivd, Bluelight Filter a Splendid. Kombinací hardware a software pro optimalizaci všech aspektů zobrazení je dosažen neuvěřitelně realistický zážitek ze sledování. Získáte tak dokonalý obraz pro hraní her, sledování filmů, prohlížení fotoalb, prezentací a brouzdání po internetu.
Výkon pro každodenní zábavu
Tablet je vybaven výkonným 4jádrovým procesorem Intel Atom x3-C3230. Procesor společně s dostatečně velkou operační pamětí a výkonnou grafickou kartou umožňují plynulé procházení internetu, spouštění aplikací, přehrávání videa ve vysokém rozlišení a také hraní náročných her.
Nové uživatelské rozhraní ASUS ZenUI
Zcela nové uživatelské rozhraní ASUS ZenUI zlepšuje ovladatelnost zábavu s tímto tabletem. Je jednoduché, intuitivní, chytré a dokáže uspokojit potřeby uživatelů. Obsahuje více než 1000 vylepšení a exkluzivních funkcí oproti standardnímu operačnímu systému Android.
Unikátní technol...

Parametry ASUS ZenPad C 7 (Z170CG)

Výrobce Asus
Úložná kapacita 16GB
Displej 7"
Šířka 108mm
Hloubka 189mm
Hmotnost 0.26kg
Rozlišení 1024x600
Kapacita RAM 1Gb
Počet jader procesoru 4
Bluetooth Ano
Webkamera Ano
Nvidia Tegra Tablety vybavené tímto výkonným grafickým čipem jsou schopné zvládat nejnovější 3D aplikace a hry. Ne
Operační systém Android
Přední kamera Ano
Výdrž baterie 8hod
USB micro Ano
Slot pro paměťovou kartu Ano
Wifi Ano
GPS Ano
3G Modul pro SIM kartu, díky které můžete být na internetu i mimo dosah wi-fi. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: