Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Tablety  >  ASUS ZenPad 3S 10" LTE

ASUS ZenPad 3S 10" LTE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tablet Asus Z500KL-1A023A Vzhledově skvostný tablet je jen 5,8 mm široký a společně s ostatními rozměry umožňuje snadnou manipulaci. Hliníkové tělo tabletu je opracováno diamantovým brusem, což dává celému zařízení nádherný design. Ten ale zdaleka nepatří k jediným přednostem. Asus propůjčil tabletu technologie VisualMaster a SonicMaster, které mají zásadní vliv na kvalitu obrazu a zvuku. Obrovs...

Všechny nabídky pro ASUS ZenPad 3S 10" LTE

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ASUS ZenPad 3S 10" LTE

Tablet Asus Z500KL-1A023A
Vzhledově skvostný tablet je jen 5,8 mm široký a společně s ostatními rozměry umožňuje snadnou manipulaci. Hliníkové tělo tabletu je opracováno diamantovým brusem, což dává celému zařízení nádherný design. Ten ale zdaleka nepatří k jediným přednostem. Asus propůjčil tabletu technologie VisualMaster a SonicMaster, které mají zásadní vliv na kvalitu obrazu a zvuku. Obrovský displej má neuvěřitelných 10", čímž zkvalitňuje vizuální zážitky na maximum! Tablet lze snadno zabezpečit díky zabudované čtečce otisků.
Nepřekonatelný obraz
Technologie VisualMaster má hlavní podíl na vytvoření obrazu plného realistických, živých a ostrých barev. Věrný obraz podtrhuje technologie Tru2life rozmazlující každý jednotlivý pixel obrazu a vykreslující všechny jeho detaily. Potěšení smyslů by nebylo možné bez 10' displeje, orámovaného jen tenkými hranami opracovanými diamantovým nožem.
Vyladěný zvuk
Dopřejte svému sluchu ojedinělou kvalitu zvuku, jedinečnou hlasitost a efekty, které umožňuje pouze technologie SonicMaster! Zážitek obohacuje dvojice reproduktorů se zesilovači NXP a s nadčasovou technologií DTS Headphone se ocitnete v prostorovém zvukovém ráji, z něhož se budete jen neradi vracet zpět do reality.
Hrajte o závod
Pokud jste byli doposud zvyklí pouze surfovat na internetu a občas vytvořit fotku v přírodě, tablet ZK500KL dokáže ještě mnohem více. Herním nadšencům otevírá dveře do nejnovějších typů her s přenosem nejkvalitnějšího obrazu a zvuku. Šesti jádrový procesor, 4 GB RAM a grafické jádro umožní celou řadu herních prožitků, které vás vtáhnou do děje!
Klíčové vlastnosti
Krásný a do detailu vymakaný tablet Asus Z500KL-1A023A ohromí vaše sluchová i zraková ústrojí. Hliníkové tělo opracované diamantovými noži ve svém středu ukrývá dotykový displej o velikosti 10", na němž se zobrazují realistické a detailní barvy díky technologiím VisualMaster a Tru2life. Zvukové efekty umožňuje SonicMaster a ...

Parametry ASUS ZenPad 3S 10" LTE

Výrobce Asus
Úložná kapacita 64GB
Displej 9.7"
Hloubka 242mm
Šířka 162.2mm
Počet jader procesoru 6
3G Modul pro SIM kartu, díky které můžete být na internetu i mimo dosah wi-fi. Ano
LTE Modul pro SIM kartu, díky které můžete být na internetu i mimo dosah wi-fi. Fungující na nejrychlejší síti. Ano
Hmotnost 0.49kg
Rozlišení 2048x1536
Frekvence procesoru 1.8GHz
Bluetooth Ano
Webkamera Ano
Výdrž baterie 16hod
Operační systém Android
Wifi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: