Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Tablety  >  Acer Iconia One 7 (B1-790-K7SG)

Acer Iconia One 7 (B1-790-K7SG)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 190 Kč
Budete spokojení Optimalizace tabletu Iconia One 7 z něj dělá kompaktní multimediální platformu. Předinstalovaná aplikace EZ Utilities poskytuje vylepšení systému Android, díky nimž budete moci upravovat zvětšení a velikost textu jediným dotykem. Aplikace Kids Center nabízí rodičům pro jejich potomky přátelské prostředí vytvořené přímo pro mladé uživatele, které je možné podle libosti nastavova...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Acer Iconia One 7 (B1-790-K7SG)

Popis Acer Iconia One 7 (B1-790-K7SG)

Budete spokojení
Optimalizace tabletu Iconia One 7 z něj dělá kompaktní multimediální platformu. Předinstalovaná aplikace EZ Utilities poskytuje vylepšení systému Android, díky nimž budete moci upravovat zvětšení a velikost textu jediným dotykem. Aplikace Kids Center nabízí rodičům pro jejich potomky přátelské prostředí vytvořené přímo pro mladé uživatele, které je možné podle libosti nastavovat a ovládat.
Výborná skladnost
Pokud pro vás hraje roli praktický design, oceníte 7" formát, který je velice skladný, ale zároveň poskytuje média v požadované kvalitě HD. Elegantní design a textura balení umožňují pevný úchop tabletu Iconia One 7.
Rychlý a elegantní
Vysoký výkon 64bitového čtyřjádrového procesoru tabletu Iconia One 7 se pojí s efektivním využitím energie. Díky výdrži baterie si můžete dopřát až 6 hodin zábavy. A kromě toho tu je ještě velký 7" displej v jasných, živých barvách vybavený technologií IPS1, díky níž je možné jej sledovat takřka z jakéhokoli úhlu.
Dostatek možností
Pokud chcete využívat tablet Iconia One 7 ještě k jiným věcem, jsou tu pro vás předinstalované služby Google Mobile Services s více než 1,3 milionu často bezplatných aplikací a her. Pokud toto nestačí, už nevíme, co vám říct.
Potřebný prostor
Tablet Iconia One 7 nabízí již v základní výbavě slušnou kapacitu úložiště, ale někdo může i tak chtít víc. Zabudovaný slot na karty je kompatibilní s kartami Micro SD až do 128 GB – víc než dost pro všechna vaše další data, ať už jsou to knihy, filmy, hudba nebo cokoli jiného.
Projevte svou osobnost
Přední a zadní fotoaparát tabletu Iconia One 7 umožňuje pustit se kdykoli do tvoření nebo i nahrávat důležité dění. Vyfoťte momentku nebo zachyťte zajímavé události na videu a sdílejte je na sociálních médiích
Technické specifikace Iconia One 7 (B1-790-K7SG) - Android™ 6.0 - MTK MT8163 quad-core Cortex A53 1.3 GHz - 1GB DDR3L - eMMC 16GB - 7" dotykový IPS HD 1280 x 720 ...

Parametry Acer Iconia One 7 (B1-790-K7SG)

Výrobce Acer
Úložná kapacita 128GB
Displej 7"
Kapacita RAM 1Gb
Počet jader procesoru 4
Frekvence procesoru 1.3GHz
Dětský Ne
Bluetooth Ano
Přední kamera Ano
HDMI Ano
Akcelerometr (G-senzor) Ano
Webkamera Ano
Gyroskopický senzor Ano
Operační systém Android
USB micro Ano
Výdrž baterie 6hod
Slot pro paměťovou kartu Ano
USB On-The-Go Ano
Wifi Ano
GPS Ano
3G Modul pro SIM kartu, díky které můžete být na internetu i mimo dosah wi-fi. Ne
LTE Modul pro SIM kartu, díky které můžete být na internetu i mimo dosah wi-fi. Fungující na nejrychlejší síti. Ne
Kapacita baterie 2780mAh
Rozlišení 1280x720

Podobné produkty

Podobné fráze: