Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Switche  >  TP-LINK TL-SG2216

TP-LINK TL-SG2216

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 821 Kč
Porovnat 14 obchodů
Porty Počet portů RJ-45: 16 Počet portů SFP: 2 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 32 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Výrobce TP-LINK představuje gigabitový prof...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro TP-LINK TL-SG2216

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu
Informace v obchodě
Do 10 dnů
Do obchodu

Popis TP-LINK TL-SG2216

Patro.cz píše:

; 16portový gigabitový Smart Switch s 2 sloty Combo SFP ; TL-SG2216 ; Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat ; Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm

MADER computer píše:

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: FastEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 16 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 2 ks; Management, monitoring a konfigurace: GUI - grafické uživatelské rozhraní , CLI - příkazový řádek, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, SNMPv3 - Simple Network Management Protocol ver. 3, RMON - Remote Monitoring (vzdálené monitorování), RMON II - Remote Monitoring ver. 2, Syslog - Security Issues in Network Event Logging; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: ACL založen na MAC, ACL založen na IP a typu protokolu, ACL založen na TCP/UDP portech; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1Q-in-Q - VLAN Tag, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1s - Multiple Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, Auto MDI/MDI-X, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, IGMP - Internet Group Management Protocol, QoS - Quality of Service, DSCP - DiffServ Code Point, Port Mirror, filtrace MAC, Bandwidth control - kontrola šířky pásma, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1x - Network Login, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3at - Power over Ethernet+, IGMP Snooping (V1/V2/V3), MLD Snooping; Velikost adresní tabulky MAC: 8000; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Rychlost sběrnice: 32 Gb/s; Kapacita (propustnost): 26.8 Mpps; Paměťový buffer: 512 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Standardní příslušenství: Instalační manuál, CD s ovladači v balení, Sada pro instalaci do 19" (datových) rozvaděčů; Šířka: 440 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 180 mm...

TimKutil píše:

16portový gigabitový Smart Switch s 2 sloty Combo SFP
TL-SG2216
Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat
Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací.
Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy.
Funkce na 2 síťové vrstvě
•LAG, Static LAG
•Až 512 různých VLAN (z toho 4K ID VLAN)
•STP/RSTP/MSTP
•IGMP Snooping
Technologie řízení síťového provozu QoS
•4 prioritní fronty
•Podpora priority IEEE 802.1P
•DSCP QoS
•Funkce omezení rychlosti
Strategie zabezpečení
•Access Control List (L2~L4 ACL)
•Port Security
•Storm Control
•SSL and SSH encryptions
Správa
•Webové rozhraní GUI
•Rozhraní příkazového řádku
•SNMP v1/v2c/v3
•RMON (skupina 1, 2, 3, 9)

HARDWARE FEATURES

Standards and Protocols
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interface
16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity
Fanless
Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz
Power Consumption
Maximum: 14.4W (220V/50Hz)
Dimensions ( W x D x H )
17.3* 7.1* 1.7 in. (440* 180* 44 mm)

PERFORMANCE

Bandwidth/Backplane
32Gbps
Packet Forwarding Rate
23.8Mpps
MAC Address Table
8k ...

ElektroCR píše:

- Aplikace pro domácnost nebo malou kancelář
- Síťová architektura GigabitEthernet
- Počet portů 10/100 Mbps Žádný
- Počet 10/100/1000 Mbps portů 16
- Počet SFP portů 2
- Počet 10Gb porty Žádný
- Počet COMBO porty Žádný
- Počet PoE portů (PoE a PoE +) Žádná
- Počet VLAN skupiny 512
- Store-and-forward Ano
- Podpora Jumbo rámy Ano
- Velikost tabulky adres 8192
- 23,8MB / s
- Typ skříně Rack
- Vyrovnávací paměť 32 GB
- Spínač vrstva L2
- Střední doba mezi poruchami (MTBF) 0 s
- Fan Žádné
- Rozměry
440 * 180 * 44 mm

www.penta.cz píše:

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link TL-SG2216 s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 16 porty s rychlostí až 1000 Mbps, dvojicí portů SFP které jsou kombinované s 2 porty RJ45.

Electro World s.r.o. píše:

Bravurní přepínač TP-LINK TL-SG2216 poskytuje skvělé vlastnosti, kterých má díky zkušenostem svého výrobce dostatek. Tento model přepínače je velmi jednoduchý, co se týče ovládání a správy. Podpora různých standardních funkcí je jeho plusem. Jeho 16 portů a 2 combo sloty poskytují dost místa pro připojení. Administrátor sítě může určovat prioritu spojení pro lepší využití sítě pro přenos zvuku a videa bez zasekávání. Další pokročilé funkce jako 802.1Q VLAN tagy, Port Isolation, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, Link Aggregation Control Protocol a funkce 802.3x Flow Control také vylepšují vlastnosti tohoto přepínače.

SOFTCOM.cz píše:

Gigabitový inteligentní přepínač TP-LINK TL-SG2216 je cenově dostupné řešení pro malé a střední podniky. Přepínač TL-SG2216 nabízí užitečné funkce zabezpečení. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. Řízení síťového provozu (QoS, L2 až L4) nabízí možnosti pokročilé řízení provozu pro plynulejší a rychlejší přenos vašich dat. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou CLI, SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Gigabitový inteligentní přepínač TP-LINK TL-SG2216 je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní.
Funkce na 2 síťové vrstvě
LAG, Static LAG
Až 512 různých VLAN (z toho 4K ID VLAN)
STP/RSTP/MSTP
IGMP Snooping
Technologie řízení síťového provozu QoS
4 prioritní fronty
Podpora priority IEEE 802.1P
DSCP QoS
Funkce omezení rychlosti
Strategie zabezpečení
Zabezpečení portů
Storm Control
Správa
Webové rozhraní GUI
Rozhraní příkazového řádku
SNMP v1/v2c/v3
RMON (skupina 1, 2, 3, 9)

eoshop.cz píše:

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link TL-SG2216 s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 16 porty s rychlostí až 1000 Mbps, dvojicí portů SFP které jsou kombinované s 2 porty RJ45. Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link T1600G-18TS(TL-SG2216) z řady JetStream s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 16 porty s rychlostí až 1000 Mbps, takže klidně připojíte rychle další prvky sítě jako jsou další switche, servery, diskové stanice a další. Navíc je zařízení vybaveno dvojicí portů SFP které jsou kombinované s 2 porty RJ45. Zařízení podporuje nejrůznější síťové protokoly a samozřejmostí je detekce kroucených kabelů či informační LED pro jednotlivé porty. Je vhodný do středních a velkých podnikových sítí. Parametry: Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Rozhraní: 16x 10 / 100 / 1000 Mbps RJ45 port (Auto Negotiation / Auto MDI / MDIX) 2x Combo 100 / 1000 Mbps SFP slot Síťová média: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 kabel (maximum 100 m) 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e nebo vyšší kabel (maximum 100 m) 100BASE-FX: MMF, SMF 1000BASE-X: MMF, SMF Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ nebo Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux Provozní teplota: 0° až 40°C Skladovací teplota: -40° až 70°C Certifikace: CE, FCC Chlazení: pasivní bez větráků Napájení: 100~240 V AC, 50 / 60 Hz Rozměry: 440 x 180 x 44 mm Obsah balení: T1600G-18TS(TL-SG2216) Napájecí kabel Instalační medium Držák pro 19" rozvaděč

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! TP-LINK TL-SG2216/ switch 16x 10/100/1000Mbps/ 2x SFP combo 1Gbit od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 1MG-NETT224 - TP-Link TL-SG2216 Gigabitový smart switch TP-Link TL-SG2216 je vybaven šestnácti gigabitovým porty RJ-45 a dvěma combo SFP sloty. Switch poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě. Gigabitový smart switch TP-Link TL-SG2216 je...

Parametry TP-LINK TL-SG2216

Výrobce TP-link

Podobné produkty

Podobné fráze: