Kde jsem:     >  Katalog   >  Počítače a příslušenství   >  Síťové prvky   >  Aktivní prvky  >  Switche  >  TP-LINK LS1008

TP-LINK LS1008

Lehčí život v síti: TP-LINK LS1008 Unmanaged switche řady TP-Link LiteWave poskytují snadný a cenově dostupný způsob rozšíření vaší kabelové sítě. Snadno se používají a jsou spolehlivé. Pomocí těchto přepínačů plug-and-play můžete okamžitě rozšířit síťová připojení na více zařízení. Díky podpoře všech portů Auto-MDI / MDIX není třeba se starat o typ použitého kabelu. Hlavní přednosti * RJ45 s...

Popis TP-LINK LS1008

Exkalibr.cz píše:

TP-Link LS1008 Switch 8x10/100MbpsUnmanaged switche řady TP-Link LiteWave poskytují snadný a cenově dostupný způsob rozšíření vaší kabelové sítě. Snadno se používají a jsou spolehlivé. Pomocí těchto přepínačů plug-and-play můžete okamžitě rozšířit síťová připojení na více zařízení. Díky podpoře všech portů Auto-MDI / MDIX není třeba se starat o typ použitého kabelu.
Obsah balení
Zařízení
Napájecí adaptér 5V/0.6A
Technické specifikace:
Provedení: Desktop
Ventilátory: Bez ventilátoru
Šasi: Plastové
Provozní teplota [°C]: 0 až 40
Hloubka [mm]: 49
Šířka [mm]: 124
Výška [mm]: 23
Rychlosti LAN: (8) 10/100Mbps
Typ napájení: DC konektor
Max. spotřeba energie [W]: 2,6
Napájení přes konektor/svorkovnici: 5V / 0,6A

Alza.cz píše:

Switch 8 portový, 100 Mbit, desktop
8portový stolní switch TP-Link LiteWave LS1008RJ45 s automatickou adaptací 8× 10 / 100 Mb/s podporou Auto-MDI / MDIXTechnologie Green Ethernet šetří spotřebu energieŘízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos datPlastové pouzdroDesktopové provedeníPlug and play bez nutnosti konfiguraceBez ventilátoru – tichý provoz Rozšíří síť a ušetří energii8portový 10 / 100 Mb/s přepínačLS1008 Ulehčete si život v síti Switch TP-Link řady LiteWave představuje snadný a cenově dostupný způsob pro rozšíření vaší ethernetové sítě. Tento switch se vyznačuje jednoduchou obsluhou a vysokou spolehlivostí. Díky Plug and Play instalaci lze velmi rychle rozšířit síť o další zařízení. Jistě oceníte podporu všech portů Auto-MDI / MDIX, díky čemuž se již nebudete muset starat o typ kabelu. Plug and PlayKompaktní designBez ventilátoruGreen Tech...

CZC.cz píše:

Stolní přepínač s 8x10/100 Mb/s RJ-45 porty automatickou adaptací s podporou Auto-MDI/MDIX. Odolné pouzdro a desktopový design; plug and play, bez nutnosti konfigurace. Design bez ventilátoru zajišťuje tichý provoz.

EuroKing píše:

8x RJ45 portů s automatickou adaptací 10/100 Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX
Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie
Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat
Plastové pouzdro a stolní design
Podpora 802.1p / DSCP QoS
Plug and play, bez nutnosti konfigurace
Dopřejte si lehčí život v síti
Unmanaged switche řady TP-Link LiteWave poskytují snadný a cenově dostupný způsob rozšíření vaší kabelové sítě. Snadno se používají a jsou spolehlivé. Pomocí těchto přepínačů plug-and-play můžete okamžitě rozšířit síťová připojení na více zařízení. Díky podpoře všech portů Auto-MDI / MDIX není třeba se starat o typ použitého kabelu.
Jeďte "na zelenou" s vaší Ethernet sítí
Řada LiteWave také podporuje energeticky úsporné technologie a pomáhá šetřit energii a peníze. Spotřeba energie se automaticky přizpůsobuje stavu připojení a délce kabelu, což vám umožní rozšířit síť a minimalizovat uhlíkovou stopu. Chraňte planetu a snižte své účty za energii - je to výhra!
Odolné kovové pouzdro
Vnitřní součásti zařízení LS108G jsou chráněny kvalitním kovovým pláštěm, aby byla zajištěna dlouhá životnost výrobku. LS108G splnil řadu přísných testů spolehlivosti a přináší spínací výkon, na který se můžete spolehnout. Jeho kompaktní velikost je ideální pro nasazení na stolních počítačích nebo na pracovních stolech.
High-quality metal 25 mm 158 mm 99.1 mm

Používejte tam, kde potřebujete, kdykoliv potřebujete
LS108G je plně kompatibilní se síťovými zařízeními, jako jsou počítače, tiskárny, webové kamery, IPTV. Má širokou škálu aplikačních scénářů a je vhodný pro vytváření sítí ve školních kolejích, v prostorech s dozorem, domácnostech a malých podnicích.
Školní koleje
Dozor
Domácnost
Malé podniky
HARDWARE FEATURES
Interface
8× 10/100Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports
Fan Quantity
Fanless
External Power Supply
E...

Digiboss.cz IT, Elektronika píše:

8portový stolní switch LS1008 světoznámé značky TP-Link poskytuje přenosovou rychlost LAN portů 100 Mbps. Všech osm portů podporuje funkci Auto MDI / MDIX a vy se tak nemusíte starat o to, který kabel máte připojit.
Zatímco technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie, Plug and Play instalace zase vaše nervy. Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat. Kompaktní design v elegantní bílé barvě a bez ventilátoru se svým tichým provozem začleníte do jakéhokoliv prostoru.
LiteWave - zelená síť
Poskytuje snadno použitelný, spolehlivý a cenově dostupný způsob rozšíření vaší kabelové sítě. Pomocí těchto přepínačů plug-and-play můžete okamžitě rozšířit síťová připojení na více zařízení. Díky podpoře všech portů Auto-MDI / MDIX se netřeba starat o typ použitého kabelu.
Podporuje energeticky úsporné technologie a pomáhá šetřit energii i peníze. Spotřeba se automaticky přizpůsobuje stavu připojení a délce kabelu. To vám umožní rozšířit síť a minimalizovat uhlíkovou stopu. Chraňte planetu a přitom snižte své účty za energii.
Odolný obal
Vnitřní součásti chrání kvalitní plastový plášť, který zajišťuje dlouhou životnost. Přístroj splnil řadu přísných testů spolehlivosti. Přináší tak spínací výkon, na který se můžete spolehnout.
Jeho kompaktní velikost je ideální pro použití na stolních počítačích nebo na pracovních stolech (124,6,6 x 48,7 x 22,8 mm), je plně kompatibilní se síťovými zařízeními (počítače, tiskárny, webové kamery, IPTV)
Má širokou škálu aplikace. Je především vhodný pro vytváření sítí na školních kolejích, v prostorech s dozorem, v domácnostech a malých podnicích.
Hlavní přednosti
RJ45 s automatickou adaptací 8 x 10 / 100 Mb / s
Podporuje Auto-MDI / MDIX
Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie
Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat
Plastové pouzdro a desktopový design
Plug and play instalace bez nutnosti konfigurace
Desig...

Parametry TP-LINK LS1008

Výrobce TP-link

Podobné produkty

Podobné fráze: