Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Switche

Switche

Výrobci:

Tenda  •  Netgear  •  Cisco  •  TP-link  •  D-link  •  Planet  •  Asus  •  ZyXel  •  HP  •  Micro
Nalezeno:    783 produktů

Tenda TEF1024D

Tenda TEF1024D- 24x 10/100Mbps Switch,Fanless,Rack najdte na Digiboss.cz. Tenda TEF1024D- 24x 10/100Mbps Switch,Fanless,Rack nabízíme i na splátky. Switch 24x 10/100Mb/s, Auto MDI/MDIX, montáž do racku 13" i 19", redukce součástí, 8K MAC adresy, přepínací kapacita 4,8Gb/s. Zcela tichý bez ventilátorů. Popis produktu - hlavní parametry ideální řešení pro větší domácnosti a firemní sítě, automatická detekce rychlosti 10/100Mb/s, TEF1024D je plně kompatibilní s každým zařízením, neobsahuje žádný ...

Více informací
od 988 Kč
Koupit nejlevněji

Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W

Ubiquiti Networks US-48-500W Ubiquiti, UBNT UniFiSwitch US-48-500W - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, POE+, 500W

Více informací
od 18 285 Kč
Koupit nejlevněji

Ubiquiti UniFiSwitch US-48-750W

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-48-750W v 19 rackmount provedení s maximál

Více informací
od 21 893 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel RGS100-5P

Zyxel RGS100-5P (RGS100-5P-ZZ0101F) najdte na Digiboss.cz. Zyxel RGS100-5P (RGS100-5P-ZZ0101F) nabízíme i na splátky. Do náročných podmínek: Zyxel RGS100-5PVelmi odolný venkovní switch, který byl vyroben tak, aby se vypořádal s náročnými klimatickými podmínkami. Zařízení může fungovat ve zhoršených povětrnostních podmínkách v rozsahu teplot od -40°C do 70°C. Přístroj splňuje také standard IP30 - skříň je pokryta plechem. Systém navíc nevyžaduje aktivní ventilátor a nevadí mu tudíž prašné pros...

Více informací
od 7 202 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel VSC1024-41

VSC1024-41 24-port Splitter card for VDSL2 card VLC1224G-41 for chassis

Více informací
od 3 022 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG110D-05

Cisco SG110D-05 / 5-Port Gigabit Desktop Switch

Více informací
od 936 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG350-10

Cisco Small Business SG350-10 / 8 x 10/100/1000 + 2 x kombinace Gigabit SFP

Více informací
od 3 877 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG500X-24P

FUNKCE; • Stacking; • RIP; • VRRP; • Flow control; • layer 2 switching; • VLAN support; • IPv6 support; • Spanning Tree Protocol (STP) support; • Rapid Spanning Tree

Více informací
od 39 731 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco WS-C2960X-48TS-L

Cisco WS-C2960X-48TS-L / Switch / 48xGigE / 4x SFP / LAN Base

Více informací
od 43 610 Kč
Koupit nejlevněji

D-Link DGS-1100-05PD

Informace k záruce:; Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě.; Pro nárok na omezenou doživotní záruku je

Více informací
od 1 411 Kč
Koupit nejlevněji

Dell Networking N1108P

Networking N1108P - LLW,,8x 10/100/1000Mbps half/full duplex ports, 2x GbE RJ45 and 2x GbE SFP

Více informací
od 8 815 Kč
Koupit nejlevněji

Dell Networking N1108T

Networking N1108T - LLW; 8x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 2x GbE RJ45 and 2x GbE SFP interfaces, 1 RU half-width form factor, fanless operation; 8x poloduplexní / plně duplexní port RJ45, plus 2x rozhraní GbE RJ45 a 2x GbE SFP; Kompaktní

Více informací
od 8 384 Kč
Koupit nejlevněji

Dell Networking N1148T

Networking N1148T - LLW; 48x 10/100/1000Mbps half/full duplex RJ45 ports, 4x SFP+ 10GbE ports, 1 RU switch form factor, fanless operation; 48x poloduplexní / plně duplexní port RJ45 10/100/1000 Mb/s; 4x port SFP/SFP+ 1/10GbE; Form faktor přepínače o

Více informací
od 14 276 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus DN-50022

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: Ethernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX; Vrstva (Layer) přepínání: 1; Typ počítačové skříně: plastový; Čistá hmotnost: 0.5 kg

Více informací
od 345 Kč
Koupit nejlevněji

Edimax ES-3305P

Edimax ES-3305P V1.0 černá / 5x 10/100Mbps Switch / Desktop

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

EDIMAX ES-5800G

Edimax ES-5800G V3 / 8-Port Switch / 10/100 /1000 Mbps / SOHO / USB kabel / energy effcient / 802.3az

Více informací
od 510 Kč
Koupit nejlevněji

HPE OfficeConnect 1620 24G

Kupte si! HPE OfficeConnect 1620 24G Switch od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. EDS-460110 - HPE OfficeConnect 1620 24G SwitchProvedení: Desktop Provedení: Rack mounted 19" Technologie: Gigabit Ethernet 1000Mbps Management: Web Maximální počet portů: 24...

Více informací
od 3 855 Kč
Koupit nejlevněji

Linksys LGS108P

GIGABIT PERFORMANCE,,The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and

Více informací
od 2 089 Kč
Koupit nejlevněji

Linksys LGS116P

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. POWER WHERE YOU NEED IT PoE support lets you deploy network systems such as wireless access, IP telephony, or video surveillance solutions more quickly and at a lower cost, without having to install separate power supplies for individual devices. PLUG AND PLAY CONVENIENCE Linksys unmanaged switches o...

Více informací
od 3 905 Kč
Koupit nejlevněji

Linksys LGS308P

Quality of Service (QoS) Traffic Prioritization,,Numerous QoS features prioritize traffic to d

Více informací
od 3 394 Kč
Koupit nejlevněji

Linksys LGS326P

Quality of Service (QoS) Traffic Prioritization,,Numerous QoS features prioritize traffic to d

Více informací
od 9 824 Kč
Koupit nejlevněji

Linksys SE2500

Typ: Typ: Switch Vybavení: Počet Gigabit-Portů: 5 Jumbo rámeček: ne PoE (Power over Ethernet): ne Podporované síťové protokoly: IEEE 802.3 10-BASE-T, Ethernet: ano IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: ano IEEE 802.3u 100-BASE-TX, Fast Ethernet: ano IEEE 802.3x Flow Control (Full-Duplex Flow Control): ano Montáž: všeobecný:

Více informací
od 681 Kč
Koupit nejlevněji

Linksys SE4008

,,• 8 Gigabit Ports: 10x faster transfer speeds than standard Fast,,Ethernet,,• Quality of Ser

Více informací
od 1 279 Kč
Koupit nejlevněji

MikroTik Ubiquiti UF-SM-1G-S

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti

Více informací
od 628 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear GS105PE

NETGEAR GS105PE / 5-port Gb POE+ SWITCH / 2 PoE porty / bez zdroje - napájen přes PoE

Více informací
od 1 748 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear M4300-52G GSM4352S-100NES

Product Number : M4300-52G,,,,,,Model Description: 48x1G Stackable Managed Switch with 2x1

Více informací
od 43 126 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear M6100 XCM8924X-10000S

Product Number :XCM8924X,,,,,,Model Description: M6100 Series 24x10G Blade,,,,Ordering Num

Více informací
od 110 867 Kč
Koupit nejlevněji

Netgear M6100 XCM89P-10000S

Product Number : XCM89P,,,,Model Description: M6100 Series PoE+ Daughter Card For XCM8944 -amp

Více informací
od 5 586 Kč
Koupit nejlevněji

NETIS ST3124P

NETIS ST3124P / 24xTP 10/100Mbps / 24port switch

Více informací
od 673 Kč
Koupit nejlevněji

Planet GS-4210-24P2S

Gigabitový spravovatelný přepínač s PoE (power over ethernet) porty pro centralizované napájení zařízení po ethernetu jako jsou IP kamery, WiFi prvky nebo VOIP telefony. Zařízení je svým provedením vhodné jak pro instalaci do kancelářských nebo prezentačních prostorů. Je vhodné i pro aplikace v lokálních rozvaděčích, připojení lze realizovat optickýmy porty SFP. Bezpečnou správu zajistí šifrovaná webová správa nebo SNMP protokol. Připojení koncových uživatelů lze zabezpečit ACL/MAC pravidly neb...

Více informací
od 11 925 Kč
Koupit nejlevněji

Planet MGSW-28240F

Metropolitní více-portový SFP desetigigabitový optický přepínač určený pro aplikace v oblasti rozsáhlých sítí, telekomunikací a pro poskytovatele služeb internetu ISP nebo televize IPTV. Jeho fyzická a odolná konstrukce jej předurčuje pro přímou instalaci v trasových nebo koncových rozvaděčích. Zařízení je provozuschopné v teplotním rozsahu -10 až 60°C, lze ho napájet redundantně, disponuje digitálním I/O rozhraním a všechny porty jsou přístupné z předního panelu. Správa přepínače je možná zkr...

Více informací
od 20 116 Kč
Koupit nejlevněji

PLANET Technology Corp. FSD-803

Kupte si! PLANET FSD-803 Switch 8x 10/100 port, miniaturní rozměr, kovový od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 1MG-NAPPNT1059 - PLANET FSD-803 8-mi portový přepínač. 8 portů 10/100 Base-TX. Automatická detekce 10/100Mbps, desktop. Miniaturní rozměr, kovová skříň, bez ventilátorů. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Fyzické vlastnosti: Porty: 8 x RJ-45 10/100BASE-TX Paměť: 1k MAC adres, 448k buffer Propustnost: sběrnice 1,6 Gbps, provozně 1,19......

Více informací
od 476 Kč
Koupit nejlevněji

TENDA TEG1024D

Tenda TEG1024D 24x Gigabit Switch, Fanless-bez ventilátorů, Rackmount, ochrana proti přepětí najdte na Digiboss.cz. Tenda TEG1024D 24x Gigabit Switch, Fanless-bez ventilátorů, Rackmount, ochrana proti přepětí nabízíme i na splátky. Tenda TEG1024D je 24 portový gigabitový desktop/rackmount switch. Fanless - bez ventilátorů. Auto MDI/MDIX. Ochrana proti přepětí 6000 V. Propustnost 48 Gb/s. Kovové provedení. Desktop nebo montáž do rozvaděče. Součástí balení je český, slovenský a polský manuál. Te...

Více informací
od 2 184 Kč
Koupit nejlevněji

Ubiquiti UniFiSwitch US-8-150W

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-8-150W v desktop provedení s maximálním výkonem PoE napájení 150W. Managovatelný switch s 8 gigabit metalickými + 2 gigabitovými SFP porty a celkovou propustnost 10 Gbps.; Jeho největší předností je

Více informací
od 4 354 Kč
Koupit nejlevněji

Zyxel GS1900-10HP

10-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Po

Více informací
od 2 897 Kč
Koupit nejlevněji

3Com CX4 XFP

Společnost 3COM přináší inovační produkty pro přístup k informacím a řešení síťového přístupu pro velké,střední a malé podniky, poskytovatele telekomunikačních a síťových služeb (ISP), OEM výrobce počítačů a běžné spotřebitele. Společnost 3Com je považována za jednoho z průkopníků v oblasti síťových technologií (před více jak 30-ti lety definovala standardy pro počítačové sítě typu Ethernet) a je dnes jedním z vedoucích dodavatelů jak lokálních sítí (LAN), tak i rozlehlých sítí (WAN). V posledn...

Více informací
od 816 Kč
Koupit nejlevněji

AirLive GSH2004L-370 POE

AirLive POE-GSH2004L-370; 24 Port Gigabit with 4 UTP/SFP combo 802.3AT PoE Switch; OVERVIEW; The POE-GSH2004L-370 is a 20+4-Port Gigabit Ethernet Web Smart PoE Switch. Port 1 ~ 24 support Power over Ethernet (PoE). It can automatically detect the

Více informací
od 6 728 Kč
Koupit nejlevněji

AirLive IE-541POE

IE-541POE; PŘEHLED; *IE-541POE je průmyslový 5-mi portový PoE switch poskytující vynikající rychlost v náročném prostředí. Je vybaven 4-mi porty RJ-45 a jedním 100M SC optoportem v odolném IP31 robustním provedení s redundantním napájením. IE-541 je

Více informací
od 2 846 Kč
Koupit nejlevněji

AirLive IE-840POE

IE-840POE; PŘEHLED; *IE-840POE je průmyslový 8-mi portový Fast Ethernet switch poskytující vynikající rychlost v náročném prostředí. Je vybaven 8-mi porty RJ-45 včetně 4 portů 802.3at/af PoE v odolném IP31 robustním provedení s redundantním napájením.

Více informací
od 4 744 Kč
Koupit nejlevněji

AirLive IG-642POE

IG-642POE; PŘEHLED; *IG-642POE je průmyslový 6-ti portuvý Gigabit Ethernet Switch poskytující vynikající výkon Gigabit Ethernetu ve velmi náročném průmyslovém prostředí. Poskytuje 4 porty Gigabit RJ-45 a 2 100/1000Base-X SFP fiber optic interfacev

Více informací
od 6 814 Kč
Koupit nejlevněji

AirLive SNMP-24MGB

SNMP-24MGB Plus - 20 Port Fiber with 4 Port Combo Managed Switch; The SNMP-24MGB Plus is a 24-port Gigabit L2+Managed Switch including 4-Port Gigabit TP/SFP combo slots and 20-Port Gigabit SFP slots. This Switch can be used to build high-performance

Více informací
od 9 438 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Tele. AT-8000S/48POE

48 port stackable 10/100TX POE L2 switch with 2 active SFP bays (unpopulated) and 2 standby 10/100/1000T ports (RJ45) ; Features of the AT-8000S/48POE; * Easy,Well Known Management ; * Affordable Truly Stackable 10/100 Switching Platform ; *

Více informací
od 25 347 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis 48xGB+2SFP AT-GS950/48PS

AT-GS950/48PS Gigabit Ethernet WebSmart Switch with PoE+ (Maximum POE Ports supported: 24 !!!) OVERVIEW The Allied Telesis AT-GS950/48PS Gigabit Ethernet WebSmart switch features 48 10/100/1000T ports and four SFP combo ports, delivering up to 30 Watts per port (PoE+) to support video surveillance and security cameras, wireless access points, IP phones and other PoE powered devices. The PoE option eliminates the need for power rewiring and minimizes the clutter of power supplies and adapters...

Více informací
od 20 846 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-8000/8POE

10/100TX x 8 ports PoE Fast Ethernet switch with 1 combo copper Gigabit port and 1 SFP bay The 8000/8PoE provides low-cost Power over Ethernet (PoE) connectivity to VoIP phones and PoE wireless access points. A managed Fast Ethernet switch with 8 PoE ports, the 8000/8PoE has an extensive set of management features for a customized fit in the network. Features: Power over Ethernet VLAN support Port security RADIUS support Non-blocking wirespeed forwarding IGMP snooping Web-based management and...

Více informací
od 11 878 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-8000S/48

48 port stackable 10/100TX L2 switch with 2 active SFP bays (unpopulated) and 2 standby 10/100/1000T ports (RJ45) ; * náhrada za 8350GB a 8326GB; * tyto nové switche nelze klasicky se starými 8350/8326GB stohovat !!!; Features of the AT-8000S/48;

Více informací
od 17 329 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-FS708LE

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé ...

Více informací
od 663 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-FS716L

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé ...

Více informací
od 1 630 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-FS750/28

AT-FS750/28: 24-port 10/100TX + 2 10/100/1000T + 2 SFP/1000T Combo Ports; OVERVIEW; These advanced Allied Telesis WebSmart switches integrate the simplicity of unmanaged switches with the performance and reliability of managed switches to provide a

Více informací
od 4 314 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-FS970M/24C

24 Port Managed Compact Fast Ethernet Switch. Single AC Power

Více informací
od 4 648 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-GS910/16

AT-GS910/16-50GS910 Series - Unmanaged Layer 2 Gigabit SmartSwitches

Více informací
od 4 025 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-GS916M

Allied Telesis AT-GS916M-50 Allied Telesis AT-GS916M

Více informací
od 5 135 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-GS924MX

OVERVIEW Allied Telesis CentreCOM GS900MX/MPX Series switches are cost-effective, fully managed, and stackable. The switches in this series can serve as an AMF node when an AMF Master switch is available in the network, which helps to reduce network running costs by automating and simplifying many day-to-day tasks. With a choice of 24- and 48-port 10/100/1000T versions with 10G uplinks, Power over Ethernet (PoE), plus the ability to stack up to four units, the CentreCOM GS900MX/GS900MPX Seri...

Více informací
od 17 377 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-GS950/10PS

AT-GS950/10PS; Gigabit Ethernet WebSmart Switch with PoE+; OVERVIEW; The Allied Telesis AT-GS950/10PS Gigabit Ethernet WebSmart switch features two Gigabit ports, two SFP combo ports, and eight PoE+ ports delivering up to 30 Watts per port to support

Více informací
od 7 085 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-GS950/24

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou

Více informací
od 8 078 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-GS950/8

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou

Více informací
od 3 390 Kč
Koupit nejlevněji

Allied Telesis AT-x210-9GT

AT-x210-9GT; Enterprise Edge Switch; OVERVIEW; The Allied Telesis AT-x210-9GT is a compact switch for network access applications and provides an impressive set of features in an affordable package. This switch features eight 10/100/1000T ports and one

Více informací
od 7 458 Kč
Koupit nejlevněji

ASUS XG-U2008

10portový přepínač se dvěma 10G porty a extrémně jednoduchou obsluhou; Super rychlá síť 10G/s - Dva 10G porty nové generace nabízejí neuvěřitelnou rychlost až 10G/s, vynikající pro velice vytížené sítě a aplikace vyžadující vysokou kapacitu připojení v

Více informací
od 5 772 Kč
Koupit nejlevněji

ATEN VS-291

Výrobce: Aten Třída produktu: Ostatní síťové produkty Typ zařízení:   switch Počet video vstupů:   2 Počet video výstupů:   1 Rozlišení:   1920 x 1440 Pixelů (obrazových

Více informací
od 692 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L

Cisco Catalyst 2960CX-8TC-L / 8 x 10/100/1000 + 2 x SFP + 2 x 10/100/1000 (uplink)

Více informací
od 13 481 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Catalyst 2960X-24TD-L

Cisco C2960X-STACK= / síťový stohovací modul / pro Catalyst 2960X-24PD-L, 2960X-24PS-L, 2960X-24TD-L,

Více informací
od 24 845 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco Catalyst 3650-48FQ-S

Cisco WS-C3650-48FQ-S * Funkce managementu Přepínač vrstev: L3 Typ přepínače: řízený Podpora pro multicast: Ano Management prostřednictvím webového rozhraní: Ano QoS: Ano * Počítačová síť Síťový standard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z Plně duplexní režim: Ano Agregace spojení: Ano Podpora 10G: Ano Podpora VLAN: Ano Protokol větvícího se stromu...

Více informací
od 157 013 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco Catalyst 3650-48TQ-E

Funkce managementu; Přepínač vrstev: L3; Typ přepínače: řízený; Podpora pro multicast: Ano; Management prostřednictvím webového rozhraní: Ano; QoS: Ano; * Počítačová síť; Síťový standard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w,

Více informací
od 200 217 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco Catalyst 3850-24S-S

Cisco Catalyst 3850-24S-S / řízený switch / 24 Port GE SFP / IP Base

Více informací
od 225 231 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco Catalyst 3850-48P-S

Cisco Catalyst 3850-48P-S / Switch / 48 GigE / PoE / IP Base

Více informací
od 145 093 Kč
Koupit nejlevněji

CISCO Catalyst C2960X-48LPS-L

Kupte si! Cisco Catalyst C2960X-48LPS-L, switch, managed 24x10/100/1000 (PoE+) + 4x SFP 1Gbit od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. EDS-839289 - Cisco Catalyst C2960X-48LPS-L, switch, managed 48x10/100/1000 (PoE+) + 4x SFP 1Gbit Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Catalyst C2960X-48LPS-L - přepínač - 48 porty - řízený - desktop, Lze montovat do rozvaděče Typ zařízení Přepínač - 48 portů - řízený - stohovatelný Provedení skříně Desktop...

Více informací
od 62 969 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-L

Kupte si! Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-L switch, 48x 10/100/1000 + 4x SFP, Lan Base, L3 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 1MG-NETCI1456 - Cisco Catalyst WS-C2960X-48TS-L Řízený switch s 48 porty RJ-45 (10/100/1000) a 4 SFP porty, který lze montovat do rozvaděče. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Porty: 48 x RJ-45, 4 x SFP Přepínací kapacita: 216 Gb/s Rozměry: 445 x 279 x 45 mm Hmotnost: 4,2 kg Záruční podmínky...

Více informací
od 47 173 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S

Cisco Catalyst WS-C3850-24XS-S / řízený switch / 24 Port GE SFP / IP Base

Více informací
od 355 863 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF 500-48P

Cisco SF 500-48P switch - 48x 10/100 PoE + 2xGE/SFP sdílené + 2x SFP, PoE, Web, SNMP, RMON Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač nebo přepínač pracovní skupiny a podle potřeby zajistit plné gigabitové rychlosti připojení pro pracovní stanice s vysokými nároky, současně nadále slouží ostatním klie...

Více informací
od 28 358 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF100D-05

Počet portů: 5 Podporované rychlosti: 10/100 Mbit/s Provedení: stolní Propustnost: 1 Gbps Auto MDI/MDI-X Barva: černošedá

Více informací
od 264 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110-16-EU

Cisco SF110D-16-EU / Desktop Switch / 16x RJ-45 100M

Více informací
od 1 021 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110-24-EU

Cisco SF110-24-EU / Desktop Switch / 24x RJ-45 100M

Více informací
od 1 363 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110D-05-EU

Cisco SF110D-05-EU / Desktop Switch / 5x RJ-45 100M

Více informací
od 435 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110D-08-EU

Cisco SF110D-08-EU / Desktop Switch / 8x RJ-45 100M

Více informací
od 589 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF110D-08HP-EU

Kupte si! Cisco switch SF110D-08HP-EU, 8-Port 10/100, desktop, kov, PoE od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. EDS-1014377 - Cisco SF 100D-08-EU switch - 8x 10/100, desktop, kov Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač nebo přepínač pracovní skupiny a podle....

Více informací
od 2 267 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: