Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Mapy, průvodci  >  Světový průvodce  >  Kolektiv autorů: Španělsko

Kolektiv autorů: Španělsko

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kolektiv autorů: Španělsko Cestovní atlas

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Kolektiv autorů: Španělsko

Doprava: 119 Kč
= 333 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis Kolektiv autorů: Španělsko

Patro.cz píše:

;
Španělsko je jako živoucí muzeum evropských dějin. V dnešní rozrušené době, která tak namáhavě hledá odpovědi na tázání po křesťansko-islámské vzájemnosti, mohou jeho dochované památky obojího druhu působit jako symbol. Zrovna tak si ale turistický

Alza.cz píše:

Kniha – autor Jan Jícha, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá
Španělsko je jako živoucí muzeum evropských dějin. V dnešní rozrušené době, která tak namáhavě hledá odpovědi na tázání po křesťansko-islámské vzájemnosti, mohou jeho dochované památky obojího druhu působit jako symbol. Zrovna tak si ale turistický člověk může tuto spanilou zemi užít jen jako návštěvník, který nemá jinou touhu než se ohřát, dobře najíst a odpočinout si. Autor této knížečky už jezdí do Španělska dvě desítky let a řekne vám o něm vše, co potřebujete vědět, abyste se tu cítili jako doma.

Hospodyňkám.cz píše:

Otevírací dortová forma kruh 10cm
Kvalitní mini dortová forma je opatřena otevírací sponou pro snadné vyjmutí korpusu. Forma je určena k pečení mini zákusků.
Materiál: plech s nepřilnavým povrchem
Rozměry
průměr 10 cm
hloubka 5 cm

bux.cz píše:

Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků. Jde o první univerzální překladač, který je možno použít mezi všemi světovými jazyky. Každá jazyková mapa obsahuje 1000 slov a frází, které uživatel potřebuje k základní komunikaci. Systém, který je v mapě obsažen, umožňuje intuitivní používání a neporovnatelně rychlejší použití v praxi. Po naučení systému jedné jazykové mapy je uživatel schopen okamžité reakce v jakémkoli jiném jazyce – systém je u všech stejný. Samozřejmostí je úplná podpora produktu na internetu, návody, výslovnosti, informace o dané zemi, individualizace jazykových map apod. Papír, na kterém je mapa vytištěna, je podobného charakteru jako klasické cenné papíry, je nekopírovatelná a má delší trvanlivost než klasický papír. V této chvíli je v nabídce 7 nejpoužívanějších jazyků + 23 jazyků EU. Pracujeme na přípravě dalších 30 jazyků. Neučte se, začněte mluvit ihned všemi jazyky!

Levneucebnice.cz píše:

Nový kapesní česko-španělský slovník, ve kterém najdete běžně
užívanou slovní zásobu současné španělštiny. Oceníte ho nejen na
cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo
jazykovém kurzu. Pomůže Vám domluvit se v každodenních situacích,
přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat ve španělštině.
Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste ve slovníku
našli nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak spisovné (včetně
hovorových), tak i nespisovné. Vycházeli jsme při tom z
nejnovějších španělských výkladových slovníků (Diccionario de la
Real Academia Espanola, Diccionario de Salamanca, Clave, Gran
Diccionario de Uso del Espanol Actual aj.). Místo mnohých, dnes již
zcela nepoužívaných či zastaralých výrazů Vám náš slovník nabízí
naopak množství nových pojmů a termínů rozšířených v poslední
době.
Aby se Vám se slovníkem pracovalo co nejlépe, obsahují hesla kromě
samotných překladů i další doplňující informace. Upřesňující
poznámky a stylové příznaky Vám pomohou vybrat nejvhodnější výraz.
Ustálené obraty, příklady a vazby Vám zase napoví, jak slovo nebo
slovní spojení nejlépe užít ve větě. Spolu s podrobným přehledem
španělské gramatiky a konverzací zaměřenou na obvyklé situace tak
máte k dispozici v podstatě vše, co potřebujete pro běžnou
komunikaci ve španělštině.

Superknihy.cz píše:

Poslední rukopis poslední německy píšící autorky z Prahy, Lenky Reinerové (1916–2008). Příběhy této knihy jsou inspirovány skutečnými zážitky československých interbrigadistů, kteří bojovali ve španěl

ALBATROS MEDIA píše:

ŠPANĚLSKO-ČESKÝ/ČESKO-ŠPANĚLSKÝ KAPESNÍ SLOVNÍK je praktická a jednoduchá pomůcka pro všechny studenty, ale především pro turisty, kteří se potřebují dorozumět v běžných situacích. Slovník obsahuje cca 20.000 nejfrekventovanějších hesel, obratů a frází. Výslovnost všech hesel je uvedena ve španělsko-české části.
Slovník je doplněn přehledem španělských nepravidelných sloves.

KNIHCENTRUM.CZ píše:

,
Nové aktualizované vydání kapesního slovníku, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné španělštiny. Oceníte ho nejen na cestách, ale i v práci a při studiu jazyka. Spolu s podrobným přehledem španělské gramatiky a konverzací zaměřenou na obvyklé situace tak máte k dispozici v podstatě vše, co potřebujete pro běžnou komunikaci ve španělštině. Díky kapesnímu formátu můžete mít slovník stále u sebe.

35 000 hesel, 43 000 významů, 3 000 frází
Současná slovní zásoba z oblasti spisovné i hovorové
49 stran gramatiky, 48 stran konverzace
Orientační mapky, důležité kontakty
Druh sortimentu : Kniha, Španělsko-český česko-španělský kapesní slovník, Jazyk : Španělština, Počet stran : 832

MALL.CZ píše:

Nové aktualizované vydání kapesního slovníku, ve kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné španělštiny. Oceníte ho nejen na cestách, ale i v práci a při studiu jazyka.

Saruman CZ píše:

Puzzle 1000 dílků Castorland Lloret del Mar, Španělsko je baleno v krabičce. Puzzle Castorland zaručuje vysoké estetické a kvalitní přednosti. Skládáním puzzle se trénuje trpělivost, přemýšlení, paměť a je zárukou radosti při zdárném složení. Puzzle je možné složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

levnicek.cz píše:

Trénuj kopací techniku s figurkou Shooters. Stačí natáhnout a pustit a balón poletí kam zamíříš. K dispozci máš tréninkový kužel.
Věk: 3+Materiál: plastVýška figurky: 12 cmRozměry balení: 6 x 11,5 x 20,5 cm

Říšesnů.cz píše:

Puzzle 2x1000 dílků Španělsko
Balení obsahuje dvě puzzle po 1000 dílcích s obrázkem koláže ze Španělska a Barcelony.
Rozměr složeného obrázku: 68,3 x 48 cm
Nevhodné pro děti do 3 let.

F-mobil.cz píše:

Ochranné kryty Head Case kombinují jedinečný styl a kvalitní ochranu. Víme, jak moc si ceníte Vašeho mobilního telefonu Samsung G920 Galaxy S6, a proto Vám přinášíme stylová pouzdra, která spolehlivě ochrání Váš mobil. Pouzdro HeadCase ze série Vintage Flags nabízí skvělý design Spain jehož motivem je španělská vlajka, který změní Váš mobilní telefon Samsung G920 Galaxy S6 ve stylový doplněk. Pouzdro Head Case Vintage Flags pro Samsung G920 Galaxy S6 vlajka Španělsko
Chcete aby i Váš mobil Samsung G920 Galaxy S6 reprezentoval Vaší osobnost a smysl pro styl? Pak je obal HeadCase - Vintage Flags přesně pro Vás.
Head Case Vintage Flags přicházejí s motivem vlajek, toto pouzdro konkrétně s vlajkou Španělska.
Pouzdra Head Case jsou vyráběna z vysoce odolného a kvalitního tvrdého plastu. Díky modernímu výrobnímu procesu a kvalitním materiálům se mohou kryty Head Case chlubit velmi nízkou hmotnostní i tloušťkou při zachování vysoké ochrany telefonu před škrábanci, odřeninami a pády.
Nasazování i sundavání tvrzeného plastového...

Kokiskashop píše:

Sada fotbalových dresů – Španělsko Fotbal je více než jen sport. Je to vášeň, emoce pohybující se mezi euforií a zoufalstvím. Prožijte znovu Mistrovství světa 2010 nebo rozhodněte už nyní, kdo získá titul v roce 2014. Oblékněte vaše fotbalové figurky do správných dresů a zažijte opravdovou mistrovskou atmosféru. Dresy na figurky lehce navléknete, díky zapínání na suchý zip není nutné figurky rozmontovat. Dresy pasují na figurky stolních fotbálků TUNIRO i na ostatní běžné figurky jiných výrobců. Technické údaje: - jednoduchá výměna dresů díky suchému zipu - materiál: 90% bavlna Obsah balení: - sada fotbalových dresů - Španělsko

RK Market píše:

Sada fotbalových dresů – Španělsko Fotbal je více než jen sport. Je to vášeň, emoce pohybující se mezi euforií a zoufalstvím. Prožijte znovu Mistrovství světa 2010 nebo rozhodněte už nyní, kdo získá titul v roce 2014. Oblékněte vaše fotbalové figurky do správných dresů a zažijte opravdovou mistrovskou atmos

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Pro označení vyčnívajícího nákladu. V některých evropských zemích musí být náklad přesahující zadní část vozidla (nosiče kol atd. ) označen výstražnou tabulkou. Hliník·Reflexní·Španělské osvědčení·Otvory pro upevnění Výstražná tabulka pro Španělsko HP Autozubehör (š x v) 500 mm x 500 mm od výrobce HP Autozubehör v kategorii Auto|Příslušenství pro přívěsy|Zajištění nákladu. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry Kolektiv autorů: Španělsko

Výrobce Marco Polo

Podobné produkty

Podobné fráze: