Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Mapy, průvodci  >  Světový průvodce  >  Kolektiv autorů: Anglie

Kolektiv autorů: Anglie

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kolektiv autorů: Anglie Svojtka 2004, edice Lonely Planet Kniha, čeština, 926 stran

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Kolektiv autorů: Anglie

Doprava: 79 Kč
= 478 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Kolektiv autorů: Anglie

Hospodyňkám.cz píše:

Cake Star Stencil mořská panna
Stencils (šablona) na zdobení dortů, zákusků nebo sušenek. Její použití je jednoduché - stačí přiložit na povrch dortu, nanést krém (královskou glazuru, polevu, aj.), setřít stěrkou a odstranit šablonu a nechat zaschnout. Na povrchu už zůstane jen vzor šablony. Je možné použít i barvy (prachové, ve spreji, gelové) a přes šablonu je nanést buď přestříkáním (v případě barev ve spreji) nebo štětečkem (gelové a prachové barvy).
Motiv: mořská panna s mušlemi a vodní trávou
Rozměr hotové mořské panny: cca 13 x 9 cm
Rozměr mušlí: cca 1,5 - 2 cm
Rozměr celé šablony: 14,8 x 14,8 cm

Beletrie.eu píše:

Kniha Miláček Anglie poutavě vypráví dramatický příběh z doby, kdy Velké Británii vládla pevnou rukou Železná lady. Tehdy spřízněné rody yorkshirských Duncanů a londýnských Gregorů, jejichž předek přišel kdysi z Čech, uzavřou po letech nedůvěry nové spojenectví.
Do čela mocného klanu, který se chce dostat mezi nejbohatší uskupení v zemi, se postaví dva muži: záhadný Richard, XI. lord z Duncanu, a vlivný poradce premiérky Charles Gregor. Oba vedou neochvějně své lidi na cestě za vytčeným cílem. Když se zdá, že dosáhli až na vrchol londýnské společnosti, zasáhne do děje Charlesova dcera Patricie.
Půvabná studentka z Cambridge se za zvláštních okolností ocitne koncem roku osmdesát devět v rozbouřené Praze. Zde si projde ona i její čeští přátelé těžkou životní zkouškou. Vše nasvědčuje tomu, že v ní obstáli. Brzy se však ukáže, že následky pražského pobytu mladé Angličanky jsou pro další osud rozvětvené rodiny velmi závažné… Pomoci může jediná osoba – britská královna Elisabeth.

ALBATROS MEDIA píše:

Zlatý chlapec Anglie, dravý útočník, který už v šestnácti hrál ligu a v sedmnácti se stal nejmladším anglickým reprezentantem v historii. Jeho přestup z Evertonu do Manchesteru United považovali mnozí za zradu, ale on musel jít dál. Po odchodu Ronalda mohl právě tam ukázat své nesporné kvality a naplno zazářit. Najednou to byl on, na jehož góly tým spoléhal.

Alza.cz píše:

Kniha – česky, mapa
Oboustranná rozkládací automapa s přehledným a dobře čitelným mapovým podkladem. Doplněno rejstříkem sídel a legendou v češtině. - silníční síť vč. kilometráže, zpoplatněných úseků a částí ve výstavbě - železniční tahy, trasy trajektů - turistické zajímavosti všeho druhu, hranice národních parků a přírodních rezervací - motely, čerpací stanice, kempy - nebezpečná stoupání/klesání - úseky silnic se zajímavými scenériemi, rozhledová místa atd.

4kids píše:

EP Line Shooters s bránou
Hráč Anglie čeká na kluky, až zkusí trénovat správné a přesné míření do brány. Klukům stačí natáhnout figurce fotbalisty nohu, vypustit balón. Mohou zkoušet pokutový nebo přímý kop nebo zacílit do šibenice.
K dispozici mají tři míče.
Vyberte chlapcům fotbalistu s bránou Shooters!
Vhodné pro děti od 3 let
Materiál: plast
Výška hráče: 12 cm
Rozměry brány: 8 x 29 x 17 cm
Rozměry balení: 9,5 x 40 x 21 cm

STERIX píše:

Cestovní adaptér (redukce) pro použití v UK (Anglie) SKROSS PA28.
Budete-li potřebovat na dovolené dobít mobil či jiné zařízení, adaptér PA28 Vám umožní se jednoduše spojit s Vašimi konektory. Adaptér je použitelný pro univerzální vidlice a je vybaven dětskou pojistkou. Schuko uzemnění zásuvek.
cestovní adaptér s uzemněním, max. 13A
pro obyvatele Evropy, navštěvující Anglii a země s UK standardem.
Schuko uzemnění zásuvky - funkční pro univerzální vidlice
lze použít i spotřebiče s 2-kolíkovou šňůrou
nová bezpečnější konstrukce
ochranný límec pro zajištění bezpečného zasunutí/vysunutí vidlice
dětské pojistky
švýcarská kvalita a design
barva: bílá

Booktook.cz píše:

Na podzim roku 1938 bylo v tehdejším Německém Brodě dáno do provizorního provozu vojenské letiště. Po potupném mnichovském diktátu sem byla nakonec dislokována III/6 peruť Leteckého pluku 6 s 85. a 86. těžkou bombardovací letkou. Piloti a personál byli městem slavnostně přivítáni koncem října roku 1938. Bylo potřeba urychlené zapojení tohoto letiště do plné činnosti. Přípravy se však ukázaly jako zbytečné. Ráno 15. března 1939 obsadila letiště německá 4. tanková divize a do června téhož roku prostor opustily všechny zde umístěné čs. jednotky. Pro mnoho letců však boj nekončil. Mířili do Francie, později do Velké Britanie či Sovětského svazu, aby se postavili okupantům své vlasti. To byla cesta i pěti pilotů – rodáků z Německého (dnes Havlíčkova) Brodu, kterým je věnována tato kniha Jiřího Rajlicha a Karla Černého. Osudy bombardovacího a dopravního pilota F/O Jaroslava Doktora a čtyř stíhačů W/Cdr Jana Klána, S/Ldr Karla Kuttelwaschera, DFC & Bar, F/Lt Jana Lašky a F/Lt Stanislava Zimpricha v prvorepublikovém letectvu, britském Královském letectvu i na dalších bojištích druhé světové války doplňuje téměř 200 fotografií a dokumentů z archivních fondů i soukromých sbírek sběratelů a rodinných příslušníků našich letců.

E-Elektro.cz - Prodejna Elektro v Praze píše:

Adaptér cestovní SKROSS PA28 z ČR do UK / Anglie
Cestovní adaptér s uzemněním, max. 13A
Pro obyvatele Evropy, navštěvující Anglii a země s UK standardem.
Schuko uzemnění zásuvky - funkční pro univerzální vidlice
Lze použít i spotřebiče s 2-kolíkovou šňůrou
Nová bezpečnější konstrukce
Ochranný límec pro zajištění bezpečného zasunutí/vysunutí vidlice
Dětské pojistky
Švýcarská kvalita a design
Barva: bílá

promobily.cz píše:

Kvalitní knížkový obal na mobil Samsung J4+ Anglie.
Originální vzor dělá z tohoto knížkového pouzdra módní doplněk pro Váš mobilní telefon a zároveň mu poskytuje dokonalou ochranu před poškozením.
Toto knížkové pouzdro je ze zvláštní nové zpevněné série, vyrobené na zakázku přímo pro naši firmu dle našich přísných požadavků.

Stylový kryt otvíraný do boku. Pouzdro je vyrobeno z kvalitního koženkového materiálu.
Připomíná svým vzhledem vazbu diáře. Telefon drží ve vnitřním silikonovém držáku.

Výhody
+ kompletní ochrana telefonu ze všech stran
+ výřezy potřebných otvorů pro konektory
+ tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat
+ telefon není nutné z krytu vyndávat
+ praktické přihrádky na kreditní karty
+ obal lze horizontálně postavit a použít jako stojánek na telefon

Nevýhody
- nutnost odklopení přední části při použivání telefonu

Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Samsung J4+ jsou ZDE.
Kryty na Samsung J4+ naleznete ZDE.

Kryt je určen pro Samsung J4+ / Samsung Galaxy J4+ / J415F.

A dále by se vám mohlo hodit:
obaly a kryty na mobily, ochranná tvrzená skla, nabíječky na mobily do sítě, paměťové karty, nabíječky do auta, baterie do mobilu, sluchátka k mobilu, držáky do auta, powerbanky, selfie tyče, sportovní pouzdra, bezdrátové reproduktory, držáky na kolo, bluetooth sluchátka, vodotěsná pouzdra, popsocket držáky a další.

Vyprodej-slevy.cz píše:

Povlečení v zářivých barvách. S tímto povlečením dostane Vaše ložnice nový atraktivní styl, je vhodné jak pro dospělé, tak pro dospívající děti. Zajímavý potisk inspirovaný Londýnem. Materiál 100% čistá bavlna, příjemná a odolná.

Megaknihy.cz píše:

Nově a přehledně
Kniha předního anglického popularizátora historických témat navazuje na předcházející první díl Dějin Anglie a zahrnuje celé 16. století, plné převratných událostí a zvratů. Začíná ná

bux.cz píše:

Dějiny Anglie: Základy zahrnují období od pravěku až po smrt prvního Tudorovce na anglickém trůně Jindřicha VII. a končí bezprostředně předtím, než se vlády ujal jeho mnohem slavnější syn Jindřich VIII. Dočteme se v něm o záhadném megalitickém Stonehengi, Keltech, dobytí země Římany a působení jejich civilizace, dvojím přijetí křesťanství, příchodu Anglosasů a jejich zatlačování původních keltských obyvatel na západní a severní okraj ostrova, vzniku soupeřících anglosaských států, jejich sjednocování, nájezdech Vikingů a jejich usazování v zemi, sjednocování země a přejímání nejvyšší dobové kultury z evropského kontinentu, bojích s Dány, normanském záboru v nejvýznamnějším roce anglických dějin 1066, ztrátě francouzských území, feudálním zřízení, anglickém právu a gotické kultuře, Magně chartě a vzniku parlamentu, stoleté válce s Francií, která začala ve 14. století, morové černé smrti, válkách růží a nastolení tudorovské dynastie, která vnitřně rozdělenou zemi znovu sjednotila, a tím vytvořila předpoklady k pozdějšímu velmocenskému vzestupu země.
Do dějové linie autor vsouvá faktografické kapitoly líčící zakládání klášterů, zemědělský život venkova, rozvoj měst, obchod, vojenství a nejdůležitější stránky každodenního života středověkých lidí, například oblékání a móda, stravování či léčení chorob. Nechybějí ani slavné historické legendy a anekdotické historky, což nesmírně přispívá k čtivosti práce, která se celá důsledně opírá o historické prameny a neustále zdůrazňuje to nejdůležitější – vzájemnou souvislost všeho se vším.
K čtivosti přispívá názornost líčení i řada historických legend a anekdotických historek zařazených do náležitých souvislostí a především autorův spár, který z knihy dělá něco jako „Dějiny Anglie podle Petera Ackroyda“....

Supermeda.cz píše:

Dějiny Anglie: Základy zahrnují období od pravěku až po smrt prvního Tudorovce na anglickém trůně Jindřicha VII. a končí bezprostředně předtím, než se vlády ujal jeho mnohem slavnější syn Jindřich VII

ARMY-SURPLUS PŘEROV píše:

Čepice námořní H.M.S. Sultan Anglie (Velká Británie) HMS Sultan Royal NavalHMS Sultan je pobřežní základna královského námořnictva v Gosportu v Hampshire v Anglii. Je to primární inženýrské zařízení pro královské loďstvo. Je také domovem programu učňovského výcviku Network Rail Advanced Apprenticehip a údržby EDF Energy Engineering.originální čepicečepice je zhotovena z pogumované látkyboční větrací otvorypodbradníkstuhy s nápisem H.M.S. Sultan, H.M.S. Collingwood, Fleet Air ArmČepice jsou použité v pěkném stavu.Armádní originál

DILEGO.cz píše:

Sada fotbalových dresů Anglie, 11 ks
Sada 11-ti dresů národního mužstva Anglie. Dresy pasují na figurky ve stolním fotbálku. Dresy jsou vyrobeny ze 90% bavlny a mají zapínání na suchý zip.

Technická data:
Materiál: 90% bavlna

Obsah balení:
11 x fotbalový dres Anglie

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. píše:

DETERGENT VORTEX s antibakteriálním účinkem ničí bakterie a osvěžuje prostředí příjemnou vůní. Detergent doporučujeme používat do všech macerátorů VERNACARE a VORTEX neboť zlepšuje celkový dojem z macerace a dává uživateli jistotu, že je vše v pořádku. Kvalitní detergent z Anglie.
Výrobce: VernaCARE, Anglie
Balení: kanystr 2 litry (detergent VORTEX)
Dostupnost: zboží je skladem

knihynahory.cz píše:

Další z oblíbené a oceňované řady průvodců. Najdete v něm přehledné mapy měst se zaznačenými kulturními a historickými památkami, hotely, penziony, restauracemi a kavárnami, stejně jako mapy jednotlivých venkovských oblastí. Doporučí vám v daném místě vhodné ubytování a stravování s ohledem na stav vaší peněženky. Kromě erudovaných informací o pamětihodnostech a krásách krajiny nabízí také přehled historických událostí, seznámí vás s významnými osobnostmi, které v dané lokalitě žily, a provede vás po oblíbených turistických stezkách Anglie a Walesu. Publikace obsahuje barevnou fotopřílohu a desítky černobílých fotografií. Část nazvaná Základní informace přináší praktická doporučení a rady určení přímo českému čtenáři. NOVINKA! Aktualizované vydání vyšlo 15. dubna 2010.

ZARRO.cz píše:

Krásný moderní set tří kabelek s plyšovou ozdobou králíka Miss Lulu z anglické distribuce Lulu Bags . Set sestává z velké shopper kabelky přes rameno, crossbody tašky a kabelky na párty. Velká kabelka má moderní střih, velikostně odpovídá shopper bagu s delšími uchy a je ozdobně perforovaná. Tuto velkou kabelku můžete pohodlně nosit na rameni, předloktí či v ruce. Velká kabelka hezky drží tvar díky vyztuženému dnu, které je navíc opatřené kovovými cvočky. Vlastnosti: - Rozměr velké kabelky: 27 x 13 x 31 cm. - Střední crossbody kabelka je ušitá z hladké koženky a má jednoduchý obdélníkový střih. Uvnitř je všitá podšívka a lze ji uzavřít zipem. Střední kabelku můžete nosit samostatně s nastavitelným popruhem přes rameno nebo ji vložit jako pouzdro do velké kabelky. - Rozměr střední kabelky: 20 x 28 x 11 cm. - - Malá kabelka je ideální doplněk na večírek nebo na párty. Perforovaná je ve stejném ozdobném stylu, jako velká kabelka. Součástí je jemný řetízek zlaté barvy. - Rozměr malé kabelky: 13 x 22 cm - Celý set je dokonale vyladěný a sestavený tak, že využijete všechny jeho doplňky. Odnímatelný pásek je kompatibilní ke všem kabelkám v setu. - Použité kovové doplňky jsou ve zlaté barvě . - Zapínání: velká kabelka magnet, střední zip - Zadní kapsa na zip: ne - Materiál: eko kůže - Způsob nošení: libovolný způsob - Rozměr (délka x výška x hloubka): 27 x 13 x 31 - Ramínko přes rameno: přídavné - Barva kovových doplňků: zlatá - Formát A4: Ano - Hmotnost (kg): 1,1

Pošta ZDARMA píše:

Dostupnost: Skladem u dodavateleDoba dodání: obvykle do 15 až 25 dní od odeslání zboží, podrobnosti zde. Tabulka velikostí v centimetrech:   Velikost: Peřina: Prostěradlo: Polštář: Malá 1x 150x200 cm 1x 160x230 cm 1x 47x74 cm Střední 1x 150x200 cm 1x 200x230 cm 2x 47x74 cm Velká: 1x 200x230 cm 1x 230x230 cm 2x 47x74 cm Královská: 1x 220x240 cm 1x 225x245 cm 2x 47x74 cm

Lunzo.cz píše:

Moderní pánské zimní boty s anglickou vlajkou zahřejí každou pánskou nohu.
Boty mají zubatou protiskluzovou podrážku pro bezpečnou chůzi.
Na výběr máte ze 3 barev.

Materiál: PU kůže, plyš, pryž, EVA

EUR
US
Délka chodidla (cm)

39
6,5
24,5

40
7
25

41
8
25,5

43
9,5
26,5

44
10
27

45
11
27,5

www.eshopmania.cz píše:

Rozkládací křeslo - matrace pro hosty Anglie 15 cm
Praktické křeslo -matrace pro hosty je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů - z polyuretanové pěny o odpovídající tvrdosti a hustotě. Multifunkční, pohodlná a ergonomická matrace, poskytují pohodlné místo pro odpočinek a spánek. Ke každé matraci přidáváme dva polštáře zdarma!
Síla matrace až 15 cm !
 

Motostar.cz píše:

Cestovní motocyklový batoh do nepříznívého počasí "AQUA V20" od anglického výrobce OxfordSpecifikace: Materiál: TPU polyuretan odolný proti vodě a mechanickému opotřebení Objem 20L - menší objemová varianta pro kratší vzdálenosti Zvýšení viditelnosti díky velkému množství reflexních ploch Rolovací vršek batohu konstruovaný pro zaručení vodotěsnosti Čelní kapsa s voděodolným zipem pro rychlý přístup k drobným věcem Stahovací popruhy pro zajištění stabilní polohy a osazení na motocyklu Poutka a ramení popruhy pro snadný přenos na zádech nebo v ruce Nastavitelné ramenní popruhy originální stránky Oxford

Glix píše:

Digitální kvalita tisku v rozlišení 600dpi o unikátní technologii a živých barách způsobuje to, že vliesová fototapeta vyplní a opticky zvětší vaš interiér. UV ochrana zaručuje stálobarevnost i při přímém vystavení slunci.
Snadná montáž - fototapeta se skládá z pásů o šířce 50cm a díky originálnímu lepidlu, které se nanáší pouze na zeď ji dokážete nalepit již za 30 minut. (lepidlo je nutné koupit zvlášť).
Ekologické a bezpečné materiály, díky kterým je možné tapetu nalepit i do ložnice a dětských pokojíčků.

Více informací

Jak bude fototapeta dodána?
Příklad: rozměr 300x210 cm
Jak vznikají tapety od Bimago?
Návod na lepení tapet Bimago

Parametry Kolektiv autorů: Anglie

Výrobce Svojtka

Podobné produkty

Podobné fráze: