Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Mapy, průvodci  >  Světový průvodce  >  Kolektiv autorů: Alpy

Kolektiv autorů: Alpy

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kolektiv autorů: Alpy Rough Guide Turistický průvodce Alpy jsou nejvyšším a největším horským systémem Evropy, který zasahuje od Ligurského moře až po údolí Dunaje u Vídně. Jejich geologický vznik zapříčinilo alpínské vrásnění, které mimo jiné vyzdvihlo vrchol Mont Blanc až do nadmořské výšky 4807 metrů a učinilo z něj nejvyšší bod celé Evropy. Alpy mají rozlohu přibližně 220 000 km2 a v rámci ta...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Kolektiv autorů: Alpy

Popis Kolektiv autorů: Alpy

Papírnictví Oskárek píše:

Krásy nejrozsáhlejšího evropského pohoří Alp na 12 fotografiích. Šířka: 30 cm Výška: 30 cm Papír: titulka 250 g/m2 – vnitřní strany 135 g/m2|cover page 250 g/m2 – inside pages 135 g/m2|titulka 250 g/m2 - vnútornej strany 135 g/m2 Vazba: šitá V1|saddle stitched with omega hook|šitá V1 Kalendárium: 6jazyčné / 16měsíční kalendář / 14 stran|6 languages / 16month calendar / 7 sheets|6jazyčné / 16mesačný kalendár / 14 strán Zakupte produkt Presco Group Poznámkový kalendář Alpy 2019, 30 x 30 cm z kategorie Kalendáře, diáře | Nástěnné kalendáře 2019 | Presco Group | Kalendáře 30x30cm poznámkové od výrobce Presco Group za cenu 122 Kč.

Patro.cz píše:

Krásy nejrozsáhlejšího evropského pohoří Alp na 12 fotografiích 6jazyčné / 16měsíční kalendář / 14 stran; rok vydání201806vydavatelPRESCO GROUP , spol. s.r.o.vazbaBrožovaná bez přebalu lesklározměry305x310

Vyprodej-slevy.cz píše:

Povlečení Alpage z čisté bavlny vás přenese do alpské krajiny. Horizontální potisk s motivy smrků a horských chat bude příjemným zpestřením interiéru vašeho domova. Polštář s plochým volánem má na každé straně jiný potisk. Potisk ve vertikálním směru se objevuje na povlaku na váleček, v horizontálním na prostěradle a napínacím prostěradle. Napínací prostěradlo dobře obepíná rohy (výška rohu 26 cm). Povlak na přikrývku s klopou a potiskem na obou stranách. Materiál 100% bavlna. Praní v pračce na 60°C.

Velký košík píše:

Neumíte si představit dovolenou bez úžasných horských scenérií? Objevte nejkrásnější zákoutí našich nejbližších velehor. Vyberte si túry podle obtížnosti, ty poskytnou opravdový zážitek z pobytu na horách vám i vašim dětem. Nechybí mapy, důležité orientační body, tipy na ubytování, občerstvení… Stačí jen nazout ty správné boty a vyrazit. (brož., 144str., 17x24cm)

Kosmas.cz píše:

Vyprávění a myšlenky Davida Lamy. Kniha o volném přelezení nejobtížnější stěny nejvyššího vrcholu stejnojmenného horského masivu, který se nachází v Patagonii v Národním parku Los Glaciares v Argentině.

Proděti.cz píše:

Legendární volkswagen rozdělen do 1000 dílků, které čekají, až je poskládáte. Vyhotovený motiv Přes Alpy s VW si můžete díky tvrdému podkladu kamkoli vyvěsit.
Specifikace:
Rozměry balení: 37×27×5 cm.
Rozměry složeného obrázku: 70×50 cm.
Vhodné pro děti od 14 let.
Rozvíjí smysly a motoriku.

Alza.cz píše:

Kniha – autor Jiří Novák, 208 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá
Unikátní a reprezentativní publikace s velkoformátovými fotografiemi o prvovýstupech československých a českých lezců v nejvyšších horských oblastech světa. Těžištěm publikace jsou kapitoly popisující jednotlivé éry našeho horolezectví - První výpravy (období 1969 - 1979), Zlaté časy (období 1981 - 1988), Devadesátá léta (období 1990 až 1999) a Nové tisíciletí (období 2000 - 2015). Jedna kapitola je věnována Radku Jarošovi a jeho cestě za Korunou Himálaje. V samostatné kapitole Expediční styly a obtížnosti výstupů je poprvé v Česku komplexně představena problematika stylů expedic, stylů volného lezení a srovnání všech stupnic obtížnosti výstupů.

Digiboss.cz píše:

Alpy Nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti Weetterstein a Dolomity najdte na Digiboss.cz. Alpy Nejkrásnější vyhlídky - 40 túr v oblasti Weetterstein a Dolomity nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

Levneucebnice.cz píše:

Rozšířené aktualizované vydání popisuje více než 900 tras
zajištěných horských cest (ferrat a klettersteigů) v Alpách. Proti
předchozímu vydání tak přibylo 200 zbrusu nových tras v rozlehlé
oblasti táhnoucí se od Azurového pobřeží na západě až po Vídeňský
les na východě. Kniha je rozdělena do 9 základních kapitol podle
jednotlivých horských oblastí. U každé ferraty najdete stručný, ale
srozumitelný popis cesty a mnohé praktické informace, např. o
přístupu, vlastním výstupu, obtížnosti, možnosti ubytování,
doporučené mapě atd. V úvodu knihy se pak navíc dočtete o zajímavé
historii zajištěných cest, ale i o technice lezení a nechybí ani
návod jak předcházet nebezpečí na horách. To vše je doplněno o
přehledné mapy a místopisný rejstřík.

Parametry Kolektiv autorů: Alpy

Výrobce Jota

Podobné produkty

Podobné fráze: