Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Sušáky na prádlo  >  Gimi Rotor 6

Gimi Rotor 6

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Celková délka šnůry (m): nad 20 m Typ sušáku: nástěnný Materiál: plast Šestišňůrový plastový sušák s novým aretačním systémem. Skládá se ze základny, ze které se odvíjí šňůry, a držáku, který se umístí na protilehlou stěnu. Použitý plastový materiál umožňuje lehkou manipulaci i údržbu výrobku. Je vhodný do koupelnových prostor i na stěny balkonů. Sušák se vyznačuje moderním a především praktickým...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Gimi Rotor 6

Popis Gimi Rotor 6

MALL.CZ píše:

Velmi praktický výsuvný sušák na prádlo Gimi Rotor 6 najde využití v každé koupelně či na balkoně. Má celkovou délku šňůr 21 m, takže může pojmout až 2 pračky prádla. A když se zrovna nevyužívá, lze jej jednoduše zasunout.

4home.cz píše:

Plastový sušák se 6 šňůrami a aretací, která umožňuje umístění na libovolnou vzdálenost k protilehlé stěně dle konkrétní potřeby uživatele. Vhodný do koupelnových prostor i na stěny balkonů. Sušák se vyznačuje moderním a praktickým provedením. Technické parametry:
doporučené max. zatížení jedné šnůry: 2 kg
rozměr složeného sušáku: 40 x 10 x 10 cm
nosnost: 10 kg
rozteč otvorů pro montáž je cca 33 cm

Zahrada Ježek píše:

závěsná délka: 21 m
nosnost: 10 kg

Šestišňůrový plastový sušák ROTOR 6 s novým aretačním systémem je vhodný do koupelny i na balkon.
Skládá se ze základny, ze které se odvíjí šňůry a držáku, který se umístí na protilehlou stěnu.

KASA.cz píše:

Šestišňůrový plastový sušák s novým aretačním systémem. Skládá se ze základny, ze které se odvíjí šňůry, a držáku, který se umístí na protilehlou stěnu. Použitý plastový materiál umožňuje lehkou manipulaci i údržbu výrobku. Je vhodný do koupelnových prostor i na stěny balkonů. Sušák se vyznačuje moderním a především praktickým provedením.
závěsná délka: 21 m
nosnost: 10 kg
šňůry nelze měnit

Parametry Gimi Rotor 6

Výrobce Gimi

Podobné produkty

Podobné fráze: