Kde jsem:     >  Katalog   >  Chovatelské potřeby   >  Psi   >  Krmivo pro psy  >  Pamlsky pro psy  >  Suchary pro psy

Suchary pro psy

Nalezeno:    12 produktů

BARKING HEADS Baked Treats Apple Snaffles 100g

BARKING HEADS Baked Treats Apple Snaffles 100g zakoupíte u nás za 86 Kč.

Více informací
od 86 Kč
Koupit nejlevněji

BARKING HEADS Baked Treats Nitie Nites 100g

BARKING HEADS Baked Treats Nitie Nites 100g zakoupíte u nás za 94 Kč.

Více informací
od 94 Kč
Koupit nejlevněji

ESSENTIAL Motivation Delights 500g

Pamlsky pro psy - výcvikové, pro všechna plemena s normální aktivitou, hovězí příchuť, tuky 10% Lahodné měkké odměny na výcvik, výstavu a každodenní vycházky. SloženíCelozrnné obilí, rostlinné bio produkty, živočišné suroviny, minerální látky. AnalýzaHrubý protein 25 %, hrubé oleje a tuky 10 %, hrubá popelovina 10 %, vlhkost 16 %.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

FLAMINGO Crunch - Animal Figures 500g (Vegetarian)

FLAMINGO Crunch - Animal Figures 500g (Vegetarian)Chutné bezmasé sušenky pro psySpecifikace produktuvelice chutné sušenky pro psyněkolik barev a tvarů pro větší atraktivituvegetariánské složení - vhodné také pro psy s onemocněním jater a ledvin nebo pro psy s nízkobílkovinovou dietou

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

FLAMINGO Crunch - Mini Bones 500g

FLAMINGO Crunch - Mini Bones 500gPochoutka pro psySpecifikace produktulahodná pochoutka pro psykřupavé mini kostičkyvhodné jako pamlsek nebo odměnaDalší parametrySložení: bílkoviny, tuky a extrakty rostlinného původu, minerání látky, glukosa.  

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

FLAMINGO Crunch - Sandwich Bones 500g

FLAMINGO Crunch - Sandwich Bones 500gPochoutka pro psySpecifikace produktulahodná pochoutka pro psykřupavé kostičky s chutnou náplnívhodné jako pamlsek nebo odměnaDalší parametrySložení: bílkoviny, tuky a extrakty rostlinného původu, minerání látky, glukosa.  

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

JK Dog Snack - Rollos morkový 0,5kg

JK Dog Snack - Rollos morkový 0,5kgPamlsek pro psySpecifikace produktupochoutka pro štěňata a dospělé psykřupavá pochoutka s morkemvelice chutné lze podávat jako odměnu nebo pamlsekDalší parametrySložení: výrobky a vedlejší výrobky ze zrn obilovin, vedlejší produkty živočišného původu, rostlinný a živočišnýtuk, třtinový cukr, ostatní rostliny a vedlejší výrobky z nich získané, minerální látky a výrobky z nich získané.S konzervanty, antioxidanty a zchutňujícími látkami. Analytické slož...

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

LOLO Bakery Mix (Mini) 350g

LOLO Bakery Mix (Mini) 350gSušenky pro menší psySpecifikace produktupřírodní křehké sušenky pro psyvhodné jako pamlsek či odměnažvýkání posiluje čelistní svaly a pomáhá čistit zuby Vašeho psabaleno v ochranné atmosféřeDalší parametrySložení: Pšeničná mouka, rostlinný tuk, sušené mlého, vejce v prášku, maltodextrin, kakao.

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

LOLO Bakery Mix (S) 350g

LOLO Bakery Mix (S) 350gSušenky pro psySpecifikace produktupřírodní křehké sušenky pro psyvhodné jako pamlsek či odměnažvýkání posiluje čelistní svaly a pomáhá čistit zuby Vašeho psabaleno v ochranné atmosféřeDalší parametrySložení: Pšeničná mouka, rostlinný tuk, sušené mlého, vejce v prášku, maltodextrin, kakao.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

LOLO Bakery Seafood s lososem 350g

LOLO Bakery Seafood s lososem 350gSušenky s lososem pro psySpecifikace produktupřírodní křehké sušenky pro psyvhodné jako pamlsek či odměnas chutným lososemžvýkání posiluje čelistní svaly a pomáhá čistit zuby Vašeho psabaleno v ochranné atmosféřeDalší parametrySložení: Hrubý protein (12,8%), hrubé oleje a tuky (3,84%), hrubá vláknina max.(2,84%), hrubý popel max (2,51%), vlhkost max. 12%.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

LOLO Bakery Seafood s mořskými plody 350g

LOLO Bakery Seafood s mořskými plody 350gSušenky s mořskými plody pro psySpecifikace produktupřírodní křehké sušenky pro psyvhodné jako pamlsek či odměnas tuňákem, krevetami a olihněmižvýkání posiluje čelistní svaly a pomáhá čistit zuby Vašeho psabaleno v ochranné atmosféřeDalší parametrySložení: pšeničná mouka, rostlinný tuk, sušené odstředěné mléko, maltodextrin, vejce v prášku, moučka z krevety (1,5 %), moučka z tuňáka (1,5 %), moučka z olihní (1 %)....

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

YOGGIES piškoty s kuřecím masem 150g

Piškoty s kuřecím masem, bez chemie a cukru, pouze z osvědčených a kvalitních surovin.

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: