Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Příslušenství pro tablety  >  Stylusy  >  Sensible pen CellularLine pro dotykové displeje

Sensible pen CellularLine pro dotykové displeje

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Externí stylus CellularLine pro ovládání kapacitních dotykových displejů je ideální a praktickou volbou pro ovládání dotykových displejů mobilních telefonů či tabletů. Dotykové pero v černé barvě skvěle snímá dotykový displej, nemá ostrý hrot a nezanechává na displeji žádné otisky. Stylus se pohodlně drží v ruce a umožní vám přesnější ovládání mobilu než jen za pomoci prstů. Sensible pen má stylo...

Všechny nabídky pro Sensible pen CellularLine pro dotykové displeje

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Sensible pen CellularLine pro dotykové displeje

Externí stylus CellularLine pro ovládání kapacitních dotykových displejů je ideální a praktickou volbou pro ovládání dotykových displejů mobilních telefonů či tabletů.
Dotykové pero v černé barvě skvěle snímá dotykový displej, nemá ostrý hrot a nezanechává na displeji žádné otisky. Stylus se pohodlně drží v ruce a umožní vám přesnější ovládání mobilu než jen za pomoci prstů.
Sensible pen má stylový design a kvalitní provedení značky CellularLine a je vhodné pro libovolné zařízení ovládané kapacitním displejem. Toto dotykové pero vám usnadní práci a stane se z něj každodenní společník.

Parametry Sensible pen CellularLine pro dotykové displeje

Výrobce CellularLine

Podobné produkty

Podobné fráze: