Kde jsem: Katalog > MOSER REX 1230 15W STROJEK STŘIHACÍ

MOSER REX 1230 15W STROJEK STŘIHACÍ

Obrázek není k dispozici
Koupit za 2 569 Kč
Dostupnost: Do 3 dnů
2 569 Kč
Moser typ1230 je profesionální elektrický stříhací strojek pro psy. Výstavní sestřih psovi vytvoříte s pomocí hřebenů, které jsou součástí balení strojku. Běžná délka střihu stříhacího strojku bez nástavného hřebene je 1 mm, postranní regulátor umožňuje měnit délku střihu v rozmezí 1 až 3 mm. Ke stříhání větších ploch na těle zvířete a dlouhé srsti se používají nástavné hřebeny, lze tak docílit r...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 2 569 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis MOSER REX 1230 15W STROJEK STŘIHACÍ

Moser typ1230 je profesionální elektrický stříhací strojek pro psy. Výstavní sestřih psovi vytvoříte s pomocí hřebenů, které jsou součástí balení strojku. Běžná délka střihu stříhacího strojku bez nástavného hřebene je 1 mm, postranní regulátor umožňuje měnit délku střihu v rozmezí 1 až 3 mm. Ke stříhání větších ploch na těle zvířete a dlouhé srsti se používají nástavné hřebeny, lze tak docílit různých délek střihu.
Příslušenství: 1malý hřeben 6 mm, 1 větší hřeben 9 mm, čistící kartáček, olejíček.
Výkon: 15 W
Strojek lze používat nepřetržitě nejdéle 10 minut. Delší používání může zapříčinit přehřívání strojku. Stačí nechat strojek vychladnout, popř. naolejovat stříhací břity a vyčistit, a pokračovat v úpravě srsti Vašeho psa.

Podobné fráze: