Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Stříhací strojky pro psy  >  Moser 1400

Moser 1400

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 059 Kč
Porovnat 6 obchodů
Elektrický stříhací strojek na úpravu srsti. Ke stříhání se používají 4 různě nastavitelné hřebeny. Nastavitelná holící hlava 0,1 - 3mm Součástí jsou nůžky, olej, 4 hřebeny, čistící kartáček a hřeben Záruka 2 roky S oscilační kotvou Výkon 10w Barva černá Z kvalitního materiálu

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Moser 1400

Popis Moser 1400

HappyZoo.cz píše:

Popis: Stříhací strojek MOSER 1400Stříhací strojek MOSER 1400 je doplňkový sortiment pro domácí mazlíčky.Podrobnosti: Stříhací strojek MOSER 1400Stříhací strojek MOSER 1400 je elektrický stříhací strojek se 4 výměnnými hřebeny. Strojek lze používat nepřetržitě nejdéle 10 minut.

Nippon CEC domácí spotřebiče píše:

Střihací strojek MOSER 1400 White Edition  Kvalitní střihací strojek  - s profi hlavicí Star Blade šíře 46 mm a výškou střihu 0,1 - 3 mm s aretací. Přívodní kabel má komfortní délku 2 metry, příkon strojku je 15W. Zastřihovač je osazený novým vibračním motorem s max. 6000 otáček za minutu. Součástí balení je olejíček a kartáček na čistění.s profesionální kovovou stříhací hlavicí STAR BLADE  ( made in Germany )poloprofesionální střihací strojek na vlasyposuvná stříhací hlavice šířky 46 mm, výška střihu 0,1 - 3 mm s aretací posuvukabel délky 2 mpřídavný hřeben 4,5 mmnový vibrační motor 6.000 ot/min., se zvýšeným výkonem - výkon max. 15 Wbarevné provedení : bílásoučástí olejíčeksoučástí kartáčekergonomická rukojeťpřepínače zapnuto/vypnutovýroba : MOSER - vyrobeno v Německu - KVALITA                                            Německá společnost MOSER založená v roce 1946 je dnes jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků, fénů, kulem a žehliček na vlasy. Od roku 1996 je MOSER součástí nadnárodní korporace WAHL Professional, patří tedy do největší světové korporace produkující výrobky pro profesionální i domácí péči o vlasy. Stříhací strojky Moser jsou nejprodávanější a nejpopulárnější výrobky tohoto druhu v České Republice.  

Svět kadeřnictví.cz píše:

Poloprofesionální stříhací strojek na vlasy Moser 1400-0268 s profesionální celokovovou stříhací hlavicí Star Blade. Strojek je velmi tichý a výkonný.
Vlastnosti:
- poloprofesionální stříhací strojek na vlasy s profesionální celokovovou stříhací hlavicí Star Blade
- posuvná stříhací hlavice šířky 46 mm
- výška střihu 0,7–3 mm s aretací posuvu
- nový, spolehlivý vibrační motor 6.000 ot./min.
- plastový přídavný hřeben 4,5 mm
- kabel o délce 2 m
Hmotnost: 520 g
Příslušenství:
- 1 hřebenový nástavec 4,5 mm
- čistící kartáček
- olej
- plastová ochranná krytka stříhací hlavice

Časkrmení.cz píše:

Moser 1400
Elektrický stříhací stojek Moser typ 1400 10W je levným ale kvalitním strojkem na psy pro domácí stříhání. Výrobek od známé německé společnosti založené v roce 46, dnes jedním z nejvýznamnějších světových výrobců stříhacích strojků. Tento model je již léty prověřený, funkční a bezporuchový, jedná se o nejprodávanější model zn. Moser.

Součástí balení je kovová stříhací hlavice šířky 46 mm, výška střihu 0,1 - 3 mm s aretací posuvu. Hlavy na holící strojek dokáže nasadit i technický lajk a tak nebude semebenší problém ani s broušením. Budete-li si kupovat rovnou náhradní hlavice, abyste mohli stříhat i v době, kdy se Vám tupá hlavice brousí, navštivte tuto sekci.
Pokud sháníte strojek na stříhání psů levně, jistě oceníte, že je součástí balení také následující: 4 x přídavný hřeben - 4,5mm, 9mm, 14mm, 19mm, nůžky, olejíček, kartáček na čištění a uživatelská příručka.
Technické parametry: vibrační motor 6.000 ot/min., výkon max. 10 W, hmotnost 520g
Upozornění: Na planžety holícího strojku používejte speciální olej, který je součástí sady. V žádném případě nepoužívejte jiné domácí oleje.

Frodex-krmiva a chovatelské potřeby píše:

Souprava na stříhání Möser 1400 obsahuje vše potřebné k profesionálnímu ostříhání srsti Vašeho čtyřnohého kamaráda.

obsahuje 4 snap-na hřebeny, čistící kartáček, hřeben, mazací olej a nůžky

nastavitelná žiletka 0.1-3 mm

Parametry Moser 1400

Výrobce Moser

Podobné produkty

Podobné fráze: