Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Nosiče a autoboxy  >  Střešní nosiče  >  Příčníky Thule Smart Rack 785

Příčníky Thule Smart Rack 785

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 799 Kč
Porovnat 5 obchodů
Kompletně sestavený nosič firmy THULE pro vozy s podélnými nosiči (hagusy). Vychází z velmi oblíbených patek 755, které jsou modifikovány na dotahování speciálním bezpečnostním imbusovým klíčem. Nosič nelze uzamknout. Klasické ocelové pozinkované čtyřhranné tyče potažené plastovou vrstvou šíře 127 cm jsou součástí balení. Nosnost příčníků je 75 kg. Schváleno normou City crash. Balení obsahuje kom...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Příčníky Thule Smart Rack 785

Popis Příčníky Thule Smart Rack 785

Nakupka.cz píše:

Produkt Kompletní nosič pro vozidla s podélníky Thule 785, tyče 127 cm zařazený v: Střešní boxy, nosiče > Střešní nosiče > Střešní nosič komplet, Objednací kód: AU-19822, výrobce: Thule

Omnipuls.cz píše:

Kompletně sestavený nosič firmy THULE pro vozy s podélnými nosiči (hagusy). Vychází z velmi oblíbených patek 755, které jsou modifikovány na dotahování speciálním bezpečnostním imbusovým klíčem. Nosič nelze uzamknout. Klasické ocelové pozinkované čtyřhranné tyče potažené plastovou vrstvou šíře 127 cm jsou součástí balení. Nosnost příčníků je 75 kg. Schváleno normou City crash. Balení obsahuje kompletní sadu pro tento vůz. tj. 2 ks tyčí, 4 ks patek a montážní materiál.

Stresni-nosice.cz píše:

Příčný střešní nosič Thule Smart Rack 785 pro vozidla s podélnými nosiči.
Patky Thule Rapid Railing 755 pro klasické podélné nosiče - hagusy byly upraveny pro tento kompletní a kvalitní střešní příčník za velmi nízkou cenu. Určené pro průměry hagusů 22-55 mm, jsou tak vhodné pro většinu provedení podélníků. Montáž střešního nosiče Thule 785 se provádí přiloženým klíčem se speciální hvězdičkou. Touto hvězdičkou je nosič zároveň jištěn proti krádeži. Nosnost patek je až 75 kg nebo dle povoleného zatížení střechy konkrétního vozidla.
Klasické černé ocelové tyče potažené plastovou vrstvou, rozměr 30x20 mm. Čtyřhranné tyče představují základní provedení u střešních nosičů, jsou vždy nejlevnější verzí střešních příčníků Thule. Kvůli svému tvaru jsou také nejhlučnější.
Příčníky Thule Smart Rack 785 jsou dodávány jako komplet 2 nosníků v jednom balení. Obsah balení: 4 ks upravené patky Thule 755, 2ks tyče Thule 769, klíč - hvězdička a montážní materiál. Splňuje normu City-Crash.

SportObchod.cz píše:

Nosič Thule Smart Rack 785 obsahuje univerzální patky pro auta se střešními podélníky a čtyřhranné nosné tyče délky 1270 mm. Nosič Thule obsahuje 4 patky a 2 nosné ocelové tyče. Nosnost 75 kg umožňuje využít naplno potenciálu střechy vašeho kombi.

Parametry Příčníky Thule Smart Rack 785

Výrobce Thule
Typ Příčníky se montují na podélné nosiče, nebo přímo na karoserii a lze je jednoduše sundávat. Podélné nosiče se montují napevno ke karoserii vozu. příčníky

Podobné produkty

Podobné fráze: