Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Nosiče a autoboxy  >  Střešní nosiče  >  Diheng Fabia I, Octavia I

Diheng Fabia I, Octavia I

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 584 Kč
Porovnat 5 obchodů
Diheng Fabia I, Octavia I

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Diheng Fabia I, Octavia I

Popis Diheng Fabia I, Octavia I

Nakupka.cz píše:

Produkt Střešní nosič Compass, zamykatelný pro Škoda FABIA I/ OCTAVIA I zařazený v: Střešní boxy, nosiče > Střešní nosiče > Střešní nosič komplet, Objednací kód: AU-27124, výrobce: Compass, značka vozu: Škoda

Omnipuls.cz píše:

Nosič je do přípravy ve střeše určen pro vozy Škoda Fabia a Octavia. Předmontovaný zamykatelný střešní nosič s černou tyčí, která se vyznačuje neobvyklým průřezem do V. Je vybaven "T" drážkou, která umožňuje upevnění s použitím speciálního T přípravku různé příslušenství. Nosnost 70 kg. Šířka užitné plochy tyče 90 cm. Balení obsahuje 1 pár.

Stresni-nosice.cz píše:

Střešní nosiče Diheng jsou přímo určeny pro vozidla Škoda Fabia I hatchback od roku 2000 do roku 2006, Škoda Fabia sedan I od roku 2001 do roku 2006 a také Škoda Octavia I liftback od roku 1997 do roku 2004, Škoda Octavia I Tour liftback od roku 2005 do roku 2010. Příprava je u těchto vozů ve střešní liště. Montáž s touto přípravou je snadnější - bez měření vzdálenosti nosníků.
Střešní nosič Diheng se dodává předmontovaný, lze jej nasadit na střechu a odpadá tak prvotní zdlouhavá montáž. Příčníky Diheng se uchycují stažením čelistí pomocí šroubu a jsou zamykatelné. Ocelová tyč nosiče má tvar V a je vybavena "T" drážkou, která umožňuje upevnění různého příslušenství s použitím T-šroubů.
Nosnost Dihengu je 70 kg. Balení obsahuje 1 pár střešního nosiče.

Gumko.cz píše:

Uzamykatelný střešní nosič pro vybrané vozy s uchycením do střešních žlábků. Masivní odolná konstrukce z kvalitní antikorozně pozinkované oceli s povrchovou úpravou, barva černá. Pozor, nosič není určen pro vozidla Combi s podélníky (hágusy) i bez nich.

Parametry Diheng Fabia I, Octavia I

Výrobce Diheng
Typ Příčníky se montují na podélné nosiče, nebo přímo na karoserii a lze je jednoduše sundávat. Podélné nosiče se montují napevno ke karoserii vozu. příčníky

Podobné produkty

Podobné fráze: