Kde jsem:     >  Katalog   >  Dětské zboží, hračky   >  Hry na doma  >  Stolní hry  >  Osadníci z Katanu

Osadníci z Katanu

Osadníci z Katanu, 3 - 4 hráči, od 10 let Toto je nová verze klasické hry Osadníci z Katanu, ve které jsou nové tvary (plastické) figurek. Hra je jinak totožná s klasickou verzí. Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i...

Popis Osadníci z Katanu

Nejlevnější Zboží.cz píše:

Tuto základní verzi hry mohou hrát až 4 hráči. Lze dokoupit také rozšíření, kdy se hry může účastnit až šest hráčů.
Hráči jsou na herním plánu, který je variabilně sestavitelný, přeneseni k vylodění na ostrově, kde mají možnost jeho osídlení v prvních osadách, možnost využití nerostného bohatství a možnost budování dalších vesnic a silnic. Vytvářejí obchodní aktivity s vlnou, cihlami, dřevem a dalšími potřebnými výdobytky.
Při obchodování a získávání nových cest, vesnic a měst, mohou hráči dobře využít strategie, ale také trochy štěstí při hodu kostkami.
Kupte dětem osadníky a zahrejte si společně!
Vhodné pro děti od 10 letPočet hráčů: 3-4Doba hraní: 60 - 90 minAutor: Klaus Teuber

levnicek.cz píše:

Popis produktu
Právě jste připluli k břehům nově objeveného ostrova Katan. Vyberte vhodné místo pro první dvě vesnice, abyste získali přístup k přírodním zdrojům. Ze získaných surovin stavte další cesty a vesnice, které postupně vylepšujte na města. Obchodujte s ostatními hráči, nakupujte akční karty nebo při cestě za vítězstvím využijte postavičku zloděje. Jedna z nejpopulárnějších deskových her na trhu spolehlivě zabaví na dlouhé hodiny celou rodinu včetně dětí od 10 let. Žádné dvě partie nebudou stejné díky variabilnímu plánu, který umožňuje sestavit ostrov pokaždé jinak. Ukažte své strategické schopnosti i obchodního ducha, ale doufejte i v trochu štěstí, bez kterého se při osídlování Katanu neobejdete!

Stavte a plánujte
Objevený ostrov je bohatý na přírodní zdroje, bez kterých se neobejdete při stavbě cest ani vesnic. Nejúspěšnější vesnice potom nezapomeňte povýšit na města, abyste zvýšili své výnosy. Využijte zásoby nerostných surovin a dejte se na těžbu dřeva, pěstování obilí i chov ovcí.

 


Prozíravě obchodujte
Ve hře se neobejdete ani bez schopností dobrého obchodníka. Vyměňte nadbytečné suroviny za ty, které vám chybí k ovládnutí ostrova. Obchodovat můžete se svými protihráči nebo přístavem. Dobře si ovšem rozmyslete každý svůj krok, abyste nenechali vyhrát své protihráče!
 

Každý bod se počítá
Stavte vesnice a města, za která získáváte body potřebné k vítězství. Nastřádané suroviny můžete utratit také za akční karty obsahující různé bonusy. Cestu za vítězstvím vám může usnadnit nebo naopak zkomplikovat figurka zloděje.

 


Pokaždé jiný ostrov
Hra vás jen tak neomrzí, protože díky variabilnímu hernímu plánu může každá partie vypadat úplně jinak. Při sestavování plánu rozhodne jen náhoda o jejich umístění a dostupnosti. Pro úplné začátečníky je připraveno rozvržení, na kterém si snadno osvojí pravidla hry.
 
< ...

4kids píše:

Společenská hra s přenesením se do historie, do doby dobrodružných plaveb s objevením nového území, získala oblíbenost i vítězné ceny "hra roku" u nás i v Německu.
Tuto základní verzi hry mohou hrát až 4 hráči. Lze dokoupit také rozšíření, kdy se hry může účastnit až šest hráčů.
Hráči jsou na herním plánu, který je variabilně sestavitelný, přeneseni k vylodění na ostrově, kde mají možnost jeho osídlení v prvních osadách, možnost využití nerostného bohatství a možnost budování dalších vesnic a silnic. Vytvářejí obchodní aktivity s vlnou, cihlami, dřevem a dalšími potřebnými výdobytky.
Při obchodování a získávání nových cest, vesnic a měst, mohou hráči dobře využít strategie, ale také trochy štěstí při hodu kostkami.
Kupte dětem osadníky a zahrejte si společně!
Vhodné pro děti od 10 let
Počet hráčů: 3-4
Doba hraní: 60 - 90 min
Autor: Klaus Teuber

Pompo píše:

Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získala přízeň milionů hráčů po celém světě. A čím tato hra jednoznačně předčí jiné deskové hry? Především variabilitou herního plánu. Každá partie je jedinečná. Spolu s protihráči osidlujete ostrov Katan.

Digiboss Zábava a volný čas píše:

Legenda mezi deskovými hrami!

V roce 1995 nastoupila svou neuveřitelnou triumfální cestu hra Katan. Z počátku byla pouze tajným tipem mezi fanoušky deskových her, ale brzy ji začaly hrát miliony lidí po celém světě.

V novém vydání této herní klasiky najdete realisticky vymodelované figurky od Klause Teubera, nově ztvárněné jednotlivé krajiny a konečně také praktický rámeček, který tvoří zároveň moře. Unikátní herní systém zůstává samozřejmě nezměněn.

Přeneste se v čase do doby objevů a rozvoje prvních osídlení. Nebojácní mořeplavci zakotvili na pobřeží neznámého ostrova Katan. Lidé z různých kmenů zakládají první vesnice. Budou těžit suroviny, stavět cesty a z vesnic se postupně stanou města.

Na ostrově se také bude rozvíjet výměnný obchod. Někdy bude přebývat jíl, jindy zase ruda. A tak můžete měnit rudu za vlnu, jíl za dřevo, přesně podle vaší aktuální potřeby. Pokud budete prosperovat, váš vliv poroste. Vypukne boj o nadvládu na ostrově Katan. Postavte se k této výzvě a staňte se vládci Katanu!

Cílem hry je zakládat vesnice, rozvíjet je na města, budovat cesty a jako první získat 10 bodů.

Tato hra získala již několik ocenění!

Hra obsahuje:
19 šestihranných dílů krajiny, 6 částí rámu, 18 žetonů s čísly, 95 karet se surovinami, 25 akčních karet, 4 karty se stavebními náklady, 2 zvláštní karty, 96 hracích figurek, 1 figurka zloděje, 2 přihrádky na karty, 2 hrací kostky a pravidla hry.

Kosmas.cz píše:

Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Muži a ženy z vaší expedice už objevili první 2 vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města.

Mimibazar píše:

Velmi oblíbená strategická hra o osídlování ostrova Katan. Získávejte potřebné suroviny, obchodujte s nimi a díky nim dále budujte cesty, vesnice, města… Staňte se pánem Katanu! Toto je nová verze klasické hry Osadníci z Katanu, ve které jsou nové tvary (plastické) figurek. Hra je jinak totožná s klasickou verzí. Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Muži a ženy z vaší expedice už objevili první 2 vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města. Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí. Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci. Když se tím vším budete řídit, kdo ví - možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan!

Martinus.cz píše:

Hra sa môže začať! Albi, s.r.o. a web spolocenskehry.sk vyhlásili prvé tohtoročné Majstrovská Slovenska v hre Osadníci z Katanu. Staňte sa jej súčasťou aj Vy, zúčastnite sa kvalifikačných turnajov (či už ako hráči, alebo diváci). Vybojujte si účasť na Medzinárodných majstrovstvách v roku 2012. Staňte sa pánmi Katanu! Preneste sa v čase do doby objavných ciest: vaš Osadníci z Katanu (plastové figúrky) - Albi od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

SEVT píše:

Populární desková hra. Toto je nová verze klasické hry Osadníci z Katanu, ve které jsou nové tvary (plastické) figurek. Hra je jinak totožná s klasickou verzí. Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Muži a ženy z vaší expedice už objevili první 2 vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města. Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí. Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci. Když se tím vším budete řídit, kdo ví - možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan!

CZC.cz píše:

Vydejte se s touto hrou Catan – Hvězdoplavci ke hvězdám. V kosmické lodi budete objevovat vzdálené planetární soustavy, kde na vás čekají mimozemské národy. Zvyšujte svou produkci surovin, abyste mohli stavět nové kosmické lodě a kosmické přístavy. Zbrojte, abyste odvrátili hrozbu v podobě vesmírných pirátů. Napínavá setkání a noví obchodní partneři už na vás čekají.

Parametry Osadníci z Katanu

Výrobce Albi
Počet hráčů 3 - 4
Doba hraní 75min
Doporučený věk od 10

Podobné produkty

Podobné fráze: