Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Stolní hry  >  Osadníci z Katanu - Námořníci

Osadníci z Katanu - Námořníci

Načítám galerii...
Předchozí
Další
  Popis       Osadníci z Katanu - rozšíření Námořníci, 3 - 4 hráči, od 10 let Hra má nový design. Vítr napíná plachty a před vámi se rozprostírá širé moře. Ke stavbě lodi potřebujete dřevo a vlnu. Lodě se mísťují stejně jako silnice na spojnici dvou šestihranných polí. Vaše lodě mohou plout podél pobřeží, nebo na volném moři. Vyražte na moře k neprobádaným ostrovům! Území ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Osadníci z Katanu - Námořníci

Popis Osadníci z Katanu - Námořníci

Papírnictví Oskárek píše:

Vítr napíná plachty a před vámi se rozprostírá širé moře. Ke stavbě lodi potřebujete dřevo a vlnu. Lodě se umísťují stejně jako silnice na spojnici dvou šestihranných polí. Vaše lodě mohou plout podél pobřeží, nebo na volném moři. Vyražte na moře k neprobádaným ostrovům! Území Katanu je nyní mnohem větší. O jeho rozloze rozhodujete vy! Toto rozšíření obsahuje skládací rám, který je vhodný pro různě velká území jednotlivých scénářů. Už neváhejte! Čeká na vás 11 nových dobrodružství. Postavte loď a vydejte se na moře. Objevujte ostrovní říši Katan. Vymýšlejte si své vlastní scénáře. Toto rozšíření je ideální pro uplatnění vlastní kreativity. K této sadě patří ještě pirátská loď - černá jako smůla. Jistě pro vás bude inspirací. Vytvářejte vlastní scénáře, ať už s piráty nebo bez nich. Autor hry: Klaus Teuber Hru nelze hrát samostatně a je potřeba vlastnit základní hru Catan - Osadníci z Katanu. CATAN - NÁMOŘNÍCI - PRAVIDLA CZ PDF dokument - 10.0 MB Věk: 12+ Doba hraní: 90 min. Počet hráčů: 3-4 Zakupte produkt Catan - Námořníci - rozšíření k oblíbené hře Albi z kategorie Hry, hračky, párty, karneval | Společenské hry | Rodinné hry od výrobce Albi za cenu 765 Kč.

SOFTCOM.cz píše:


Osadníci z Katanu - rozšíření Námořníci, 3 - 4 hráči, od 10 let

Hra má nový design.

Vítr napíná plachty a před vámi se rozprostírá širé moře. Ke stavbě lodi potřebujete dřevo a vlnu.
Lodě se mísťují stejně jako silnice na spojnici dvou šestihranných polí. Vaše lodě mohou plout podél pobřeží, nebo na volném moři. Vyražte na moře k neprobádaným ostrovům! Území katanu je nyní mnohem větší.
O jeho rozloze rozhodujete vy!
Toto rozšíření obsahuje skládací rám, který je vhodný pro různě velká území jednotlivých scénářů.
Už neváhejte! čeká na vás 11 nových dobrodružství. Postavte loď a vydejte se na moře.
Objevujte ostrovní říši Katan. Vymýšlejte si své vlastní scénáře. Toto rozšíření je ideální pro uplatnění vlastní kreativity. K této sadě patří ještě pirátská loď - černá jako smůla. Jistě pro vás bude inspirací.
Vytvářejte vlastní scénáře, ať už s piráty nebo bez nich.

Hra obsahuje:
14 matric rámu ohraničující souostroví Katanu
24 šestihranných dílů hracího plánu s různými typy krajiny (12 x moře, 2 x zlatonosná řeka, 3x poušť, 1 x pole, 1 x les, 1 x pastvina, 2 x pohoří, 2 x vrchovina)
8 výherních bodů
10 žetonů s čísly
12 přístavů
60 lodí ve čtyřech barvách
1 pirátská loď
1 pravidla včetně seznamu scénářů v češtině

Počet hráčů: 3 - 4 hráči
Věk hráčů: od 12 let
Doba hraní: 90 min....

Stavebnice-Hry píše:

S tímto rozšířením dostane Catan opět nový rozměr!

Katan je již osídlen....

..a vás to táhne na moře k novým břehům. Postavte námořní lodě a vyražte, napínavá dobrodružství na vás již čekají: Objevíte Nové břehy , svedete boj o přežití na Čtyřech ostrovech a na cestě k Ostrovům v mlze neuvidíte ani vlastní ruku před očima. Přes poušť se dostanete jen s obtížemi, ale objevení Zapomenutého národa bude pro vás pravým důvodem k oslavě! Začnete od nich kupovat krásné Látky pro Catan . Pozor ale na piráty na Pirátských ostrovech ! V období míru se začínají objevovat Divy na Catanu - nádherné monumenty. Samozřejmě si ale můžete také vymyslet nekonečně mnoho vlastních dobrodružství!

Toto rozšíření nelze hrát samostatně. Catan - Námořníky si můžete zahrát pouze společně se základní verzí Catanu. Toto rozšíření je kompatibilní pouze s nově vydanou verzí Catan, která obsahuje plastové figurky. Není možné ho použít se starší verzí s dřevěnými komponenty.

Hra obsahuje:
1 šablona s 6 díly rámu, 4 šablony s 30 šestihrannými díly krajiny, 60 lodí ve 4 barvách, 1 pirátská loď (šedá), 1 pravidla hry

Fantasyobchod.cz píše:

Osadníci z Katanu: Námořníci jsou nejoblíbenější rozšiřující sadou známé obchodně stavitelské hry. Poskytuje materiál pro sestavení více ostrovů, kromě cest umožňuje stavět i lodě a mezi suroviny začleňuje zlato. Pravidla obsahují devět rozdílných variant, jak tohoto potenciálu využít. Pozor: Toto rozšíření lze použít pouze dohromady se základní hrou, nikoli samostatně! Rozšíření je kompatibilní pouze s nově vydanou verzí Osadníků z Katanu, která obsahuje plastové figurky. Není možné ho použít se starší verzí s dřevěnými komponenty.

Parametry Osadníci z Katanu - Námořníci

Výrobce Albi
Počet hráčů 3 - 4
Doba hraní 90min
Doporučený věk od 12

Podobné produkty

Podobné fráze: