Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Stolní hry  >  Hasbro Monopoly: Fortnite

Hasbro Monopoly: Fortnite

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Oblíbené Monopoly společně s tématikou populární videohry Fortnite vás nechají získávat lokace, bojovat s nepřáteli a vyhýbat se Bouři. Nejprve si vyberete z celkem 27 skvělých outfitů a potom už akce střídá akci! Hra je v angličtině. Obsah balení: 1 hrací deska 27 vzhledů 27 podstavců 15 karet bouře 16 karet lokací 16 karet nálezů 8 karet zdi 2 kostky 110 žetonů zdraví 1 pravidla...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Hasbro Monopoly: Fortnite

Popis Hasbro Monopoly: Fortnite

MALL.CZ píše:

Klasickou deskovou hru Monopoly možná znáte, tato verze je však inspirovaná oblíbenou videohrou Fortnite. Ve hře tak nejde jen o vlastnictví či pronájmy půdy a nemovitostí, jde především o přežití! Společenská hra Monopoly Fortnite spočívá v průzkumu prostředí, bitvách s oponenty a unikání před bouřkou zmenšující území.

4kids píše:

Hasbro Monopoly Fortnite
Společenská hra, založená na obchodování s nemovitostmi, tentokrát s inspirací ve video hře Fortnite. V této anglické verzi nepůjde hráčům ani tak o nemovitosti, jak o vlastní přežití.
V nabídce mají 27 vizualizací hracích charakterů, se kterými se mohou pustit do boje. Je dobré prozkoumat "půdu", soustředit se na na porážku v bitvě a na únik před bouří ukrajující území. Hráči by měli být aktivní ve sbírání balíčků se surovinami, ve stavění a ochraně proti nepříteli. Kdo zůstane naživu, vyhrává.
Hra je kompletně v jazyku anglickém, kdo by potřeboval pravidla v češtině, slovnštině či maďarštině, může použít odkaz na krabici, pro stažení z webu.
Kupte dětem Monopoly Fortnite a zahrejte si s nimi!
Vhodné pro děti od 13 let
Počet hráčů: 2 - 7 
Rozměr balení: 40 x 27 x 4,5 cm

Patro.cz - Hračky, škola, péče o dítě píše:

Popis produktu
Monopoly na motivy slavné hry Fortnite. Budete zabírat lokace, bojovat s nepřáteli a vyhýbat se Bouři. Celá hratelnost, design a jednotlivé dílky jsou inspirovány hitovkou Fortnite, včetně lokací, loot chest karet. A místo typických peněz hráči používají zdraví (HP). Na výběr máte z 27 skvělých outfitů a pak hurá do boje. Akce střídá akci a hráči sbírají health packy, staví zdi a ničí je soupeřům. Fortnite je zkrátka akce a Monopoly na tohle téma vlastně taky. Hra je dostupná na českém truhu pouze v angličtině.
Obsah balení:
1 herní deska
27 vzhledů
27 podstavců
15 karet bouře
16 karet lokací
16 karet nálezů
8 karet zdi
2 kostky
110 žetony zdraví
1 příručka
Společenská hra - délka hry 60–120 minut, pro 2–4 hráče,  doporučený věk od 8 let.
Český návod naleznete zde:
E66033630_MONOPOLY FORTNITE_ONLINE_INST_CZH_TV1.indd
 

Fonetip píše:

Oblíbená hra Monopoly nyní také ve verzi inspirované světoznámou video hrou Fortnite! HRA V ANGLICKÉM JAZYCE. Nejde o to, kolik hráč vlastní, ale o to, jak dlouho je schopný přežít.Hra pro 2-7 hráčů spočívá v průzkumném prostředí, bitvách s protihráči a unikání před bouřkou zmenšující území ve snaze přežít.Design hrací desky a hracích komponentů, lokality, ale také kartiček s lupem je unikátní, jako v samotné hře Fortnite. Hráči se v této verzi snaží získat co nejvíce „životů“.Vyberte si jeden z 27 vizualizací hracích charakterů a pusťte se do boje! Sbírejte balíčky se surovinami, budujte stavby, zničte protihráče při postupu do epicentra mapy a zůstaňte poslední naživu, stejně jako ve video hře Fortnite.

Fantasyobchod.cz píše:

Oblíbené Monopoly společně s tématikou populární videohry Fortnite vás nechají získávat lokace, bojovat s nepřáteli a vyhýbat se Bouři. Nejprve si vyberete z celkem 27 skvělých outfitů a potom už akce střídá akci! Hra je v angličtině. Obsah balení: 1 hrací deska 27 vzhledů 27 podstavců 15 karet bouře 16 karet lokací 16 karet nálezů 8 karet zdi 2 kostky 110 žetonů zdraví 1 pravidla

Parametry Hasbro Monopoly: Fortnite

Výrobce Hasbro

Podobné produkty

Podobné fráze: