Kde jsem:     >  Katalog   >  Dětské zboží, hračky   >  Hry na doma  >  Stolní hry  >  ALBI Poker deluxe

ALBI Poker deluxe

Hledáte poker v luxusním provedení? Pak je Poker Deluxe určený přímo pro Vás! Staňte se pravými hráči pokeru s hliníkovým profi kufříkem, 200 ks hracích karet, hracími kostkami, žetony s gramáží 11,5 g. věk: 8+ pro 2 a více hráčů

Doporučujeme

Všechny nabídky pro ALBI Poker deluxe

Popis ALBI Poker deluxe

Alza.cz píše:

Karetní hra - základní hra, pro 2 až 5 hráčů, vhodné pro děti od 8 let
Slavná karetní hra v povedeném setu nabízející vynikající zážitek ze hry jako v pravém casinu! Poker - hra, ve které nechybí hazard a napětí, rozhodující je však taktika a pokerová matematika. Hráči mají k dispozici pět karet, z nichž se snaží vytvořit jednu z několika možných kombinací, tzv. pokerových figur. Hráč, který má nejvyšší kombinaci, vyhrává. Pokud mají dva hráči stejnou kombinaci, vyhrává obvykle ten, kdo má vyšší karty. Set obsahuje elegantní kufřík, 52 karet, hrací kostky a nezbytné žetony.Parametry a specifikace: Název: Poker deluxHerní systém: Karetní hra Počet hráčů: 2 až 5Obsah balení: Elegantní profi kufřík (imitace hliník), hrací kostky, 52 karet, 200 žetonů

levnicek.cz píše:

Obsahuje:
200 žetonů po 11,5 g
žetony nemají natištěnou hodnotu
2 balíčky papírových karet
žetony: dealer, big a small blind

Rozměr balení: 30 × 23 × 6,8 cm
Vhodné pro děti od 8 let.
Určeno pro 2 až 12 hráčů.

CZC.cz píše:

Pokerová sada ve stylovém hliníkovém kufříku stříbrné barvy obsahuje 200 profesionálních 11,5 gramových žetonů, dvě sady karet, hrací kostky a žeton Dealer. Tato sada vám umožní vynikající zážitek ze hry jako v pravém kasínu. Jen dejte pozor, ať vše neprohrajete! Také je to ideální dárek pro vaše kamarády!

Digiboss Zábava a volný čas píše:

Konečná podoba hry poker vznikla ve 20. století v USA. Poker je velmi oblíbená a rozšířená karetní hra. Poker je jako stvořený pro každého, kdo miluje risk a dokáže předvídat soupeřovy reakce.

Cílem hry je vybudovat jednu z mnoha herních kombinací. Ty rozhodují o ztrátě či zisku. Ve hře však nerozhoduje pouze kvalita kombinace listů, které má hráč v ruce. Rozhoduje také taktika, tzv. blufování, předstíraná sebejistota.

Klasický pokerový hliníkový kufřík ve stříbrné barvě, který obsahuje 200 kvalitních 11,5 gramových žetonů, 2 balíčky karet a 5 hracích kostek. Kufřík je vhodný pro pokerovou variantu Texas Hold`em.

Hra obsahuje:
200 žetonů 11,5g, 2 balíčky karet,
5 červených kostek,
žetony Dealer, Small a Big Blind,
1 pravidla hry (CZ, SK a PL)

TLAMAgames.com píše:

Sada na poker pro vášnivé hráče! Zábava na pokraji hazardu, vášeň, životní styl, to vše je poker. Poker je jako stvořený pro každého, kdo miluje risk a dokáže předvídat soupeřovy reakce. Nezbytný při hře je "poker face", to znamená s klidnou tváří blafovat, riskovat, kombinovat a mást soupeře... Pokerová sada ve stylovém hliníkovém kufříku stříbrné barvy obsahuje 200 profesionálních 11,5 gramových žetonů, 2 sady karet, hrací kostky a žeton Dealer. Tato sada vám umožní vynikající zážitek ze hry jako v pravém kasínu. Jen dejte pozor, ať vše neprohrajete! Také je to ideální dárek pro vaše kamarády!

EuroKing píše:

Sada na poker pro vášnivé hráče! Zábava na pokraji hazardu,
vášeň, životní styl, to vše je poker. Pokerová sada ve stylovém
hliníkovém kufříku stříbrné barvy obsahuje 200 profesionálních 11,5 gramových
žetonů, dvě sady karet, hrací kostky a žeton Dealer. Tato sada vám
umožní vynikající zážitek ze hry jako v pravém kasínu.
Poker je jako stvořený pro každého, kdo miluje risk a dokáže předvídat
soupeřovy reakce. Nezbytný při hře je "poker face" , to znamená
s klidnou tváří blafovat, riskovat, kombinovat a mást soupeře... Jen dejte
pozor, ať vše neprohrajete! Také je to ideální dárek pro vaše kamarády.
Specifikace

Značka: Albi
Věk: 8+
Počet hráčů: 2+
Hmotnost: 3,23 kg
Rozměry balení: 24 x 32 x 7 cm

Obsah balení

200 žetonů
2 sady karet
5 hracích kostek
1x žeton Dealer
1x pravidla

Martinus.cz píše:

Poker Deluxe ALU (200 chips, 11,5 g.) Zábava na pokraji hazardu, vášeň, životný štýl, to všetko môže byť poker. Pokiaľ túžite riskovať a dokážete predvídať súperove reakcie, tak je pre vás poker ako stvorený. Nezabudnite na "kamennú tvár" – blafujte, riskujte, kombinujte. Ale i ten najlepší matematik je v koncoch, keď mu nepríde vhodná karta. Obsahuje: · kufrík · hracie kocky · 52 kariet · 200 žetónov 11,5 g. · žetón "dealer" Poker Deluxe - Albi od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Parametry ALBI Poker deluxe

Výrobce Albi

Podobné produkty

Podobné fráze: