Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Koupelna a WC  >  Stojánky na kartáčky

Stojánky na kartáčky

Výrobci:

Spirella
Nalezeno:    5 produktů

Spirella RETRO Kelímek

<p>Melaminový kelímek s krásným retro motivem. Ideální do každé zahradní kuchyně, na dovolenou a přímo zrozený pro letní grilování. Je lehký a snadno omyvatelný. Praktičnost tohoto výrobku jistě oceníte. Proto neváhejte a zakupte si výrobek již dnes. Jeho rozměry jsou 7,5x11cm. Výrobky s podobným motivem naleznete také v naší nabídce.</p> <p> </p>

Více informací
od 60 Kč
Koupit nejlevněji

Spirella LEMON OPAQUE Kelímek

Luxusní kelímek Lemon Opaque značky Spirella. &nbsp; - designový kelímek na zubní kartáčky, pastu nebo jiné kosmetické pomůcky - moderní Lemon Opaque design - vhodné vybavení koupelny nebo toalety - materiál: polypropylen - rozměry: 9,5 x 8 cm - barva: bílá &nbsp; Ve stejném designu je k dispozici také mýdlenka, dávkovač mýdla, WC štětka a odpadkový koš.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Spirella MAX light Kelímek

Luxusní kelímek Max light na zubní kartáčky, pastu nebo jiné kosmetické pomůcky značky&nbsp;Spirella. &nbsp; - moderní Max design - průhledná olivová barva - vhodné vybavení koupelny nebo toalety &nbsp; K dispozici ve stejném designu je také&nbsp;mýdlenka, dávkovač mýdla a WC štětka.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Spirella MAXLIGHT Kelímek

Luxusní kelímek na kartáčky MAX-LIGHT značky Spirella. &nbsp; - kelímek s držákem do koupelny - vhodný na odkládání zubních kartáčků, pasty atd. - kelímek je určený k našroubování nebo nalepení - materiál: porcelán, chrom - rozměry: 14,5 x 11,5 x 11 cm &nbsp; K dispozici ve stejném designu je také&nbsp;mýdlenka, dávkovač mýdla&nbsp;a&nbsp;WC štětka.&nbsp;

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Spirella QUADRO Kelímek

Luxusní kelímek Spirella Quadro značky Spirella. &nbsp; - moderní a krásný kelímek na zubní kartáčky, pastu nebo jiné kosmetické pomůcky - neotřelý hranatý design - vhodné vybavení koupelny nebo toalety - barva: bílá - rozměr: 10,5 x 6,5 cm - materiál: porcelán &nbsp; Ve stejném designu je k dispozici&nbsp; také mýdlenka,&nbsp;dávkovač mýdla a WC štětka.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: