Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Vista Seva 1239

Vista Seva 1239

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 031 Kč
Porovnat 9 obchodů
Polytechnická stavebnice Seva 1239, konstrukční stavebnice umožňuje vytvářet funkční sestavy dle Vaší fantazie.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Vista Seva 1239

Popis Vista Seva 1239

Proděti.cz píše:

Stavebnice Seva 1239 obsahuje neuvěřitelných 1239 dílků.
Díky tomuto množství mohou děti sestavit prakticky cokoli. Balení je dokonce doplněno o mechanickou převodovku, jejíž použití je vyobrazeno v návodu. Zapojte se do stavění a zavzpomínejte na své dětství. Stavebnice SEVA je systém, který umožňuje vytvářet funkční sestavy, podporuje rozvoj fantazie dítěte. Neobsahuje ftaláty. Princip stavění je velice jednoduchý, volně kombinovatelný a lehce pochopitelný. Seva je tradiční polytechnická stavebnice, kterou zajisté ocení i rodiče.
Rozměr balení: 35 x 33 x 10,5 cm.
Počet dílků: 1239

MALL.CZ píše:

Stavebnice Seva obsahuje neuvěřitelných 1239 dílků. Díky tomuto množství mohou děti sestavit prakticky cokoli. Balení je dokonce doplněno o mechanickou převodovku, jejíž použití je vyobrazeno v návodu. Zapojte se do stavění a zavzpomínejte na své dětství.

ONLINESHOP.cz píše:

Stavebnice Seva 1239 obsahuje 1239 dílků, mezi kterými nechybí mechanická převodovka. Pojďte si postavit např. pořádný jeřáb, nebo domeček......u stavebnice SEVA se fantazii meze nekladou.

Svět stavebnice píše:

SEVA 1239 JUMBO patří k největším ze série stavebnic SEVA, nejste tedy omezovaní počtem dílků. Obsahuje i jednoduchou mechanickou převodovku. Můžete stavět prakticky cokoliv, kromě převodovky obsahuje Seva 1239 Jumbo také vše pro stavbu vozidel. Postavíte např. domečky, auta, jeřáb, letadlo, nábytek a jiné věci podle své fantazie.Provedení JUMBO znamená, že je stavebnice v praktickém úložném plastovém boxu namísto papírové krabice. Barva víka

Supermeda.cz píše:

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se
natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30 výročí.
Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručno

Kokiskashop píše:

Stavebnice Seva 1239 obsahuje 1239 dílků, mezi kterými nechybí mechanická převodovka. Pojďte si postavit např. pořádný jeřáb, nebo domeček......u stavebnice SEVA se fantazii meze nekladou.Technické údaje:Roky 04Obsah balení:Stavebnice Seva plast 1239ks v krabici 35x33x10,5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Parametry Vista Seva 1239

Výrobce Vista

Podobné produkty

Podobné fráze: