Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Vista Monti 28 - Camionexpre

Vista Monti 28 - Camionexpress

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Malý plachtový Liaz Camionexpress v měřítku 1:48. K sestavení není potřeba lepidlo a barvy. Předností je rychlá montáž.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Vista Monti 28 - Camionexpress

Popis Vista Monti 28 - Camionexpress

Svět stavebnice píše:

Malý plachtový Liaz Camionexpress v měřítku 1:48.Monti System MS 28 Camionexpress patří do řady modelů Monti System STANDARD. Je to také ještě jednoduchá stavebnice jako u typu Basic, ale má už více dílů a u menších dětí je vhodná pomoc někoho staršího.Stupeň obtížnosti: STANDARDDoporučený věk: od 6 letRozměry krabice: 220x150x60K sestavení není potřeba lepidlo a barvy. Předností je rychlá montáž. Modely M

Saruman CZ píše:

Liaz Camionexpress MS 28 je plastový zacvakávací model auta z Monti Systemu. Sestavení modelu z této zacvakávací stavebnice je docela rychlé, jelikož k montáži nepotřebujete lepidlo a barvy.Model nákladního auta Liaz Camionexpress je vyrobený z barevného plastu a obsahuje arch nálepek na polepení vozidla. Modely z této stavebnice baví nejem děti, ale i tatínky. Monti System je tradiční stavebnice vyráběna v České republice od roku 1984.

MALL.CZ píše:

Postavte si model Kamionexpres Liaz od značky Monti Systém. Jde to i bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48. Velikou výhodou, o proti ostatním modelům, je „snadná“ montáž.

Stavebnice-Hry píše:

Model nákladního auta Liaz 100.55, který sestavíte jednoduše bez použití lepidla!

Stavebnice Monti System je propracována do nejmenších detailů a precizně vyrobené dílky dávají sestaveným modelům neobyčejné kouzlo. Díky důmyslným zacvakávacím zámkům, úchytům a dalším pružným mechanismům do sebe vše zapadá - části stavebnice do sebe jednoduše zasunete a zacvaknete, vše bez nutnosti použití lepidla. Všechny dílky ze stejné řady modelů lze libovolně kombinovat, můžete tak vytvořit vlastní model auta.

Plastové dílky jsou již barevné, není třeba tedy hračku jakkoliv dobarvovat (některé části aut jsou pochromované). Součástí každého balení jsou i samolepky, které dodají sestavenému autu na autentičnosti. Výsledkem Vaší práce bude funkční model s precizními detaily, který je zmenšenou replikou své reálné předlohy.

Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti už od 6 let. Monti System s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto stavebnice jsou určeny pro děti od 8 let.

Parametry:

Měřítko: 1:48
Řada: Standard
Značka: Liaz 100.55 - Camionexpress
Vhodné pro děti od 6 let
Český výrobek

Kokiskashop píše:

Postavte si model MS 28 - Camion Express bez použití lepidla a nanášení barevTechnické údaje:Roky 06Obsah balení:Stavebnice Monti 28 Kamionexpres Liaz 1:48 v krabici 22x15x6cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Stavebnice Monti 28 Kamionexpres Liaz 1:48 v krabici 22x15x6cm od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TED-40000028 - Postavte si model MS 28 - Camion Express bez použití lepidla a nanášení barev...

Parametry Vista Monti 28 - Camionexpress

Výrobce Vista

Podobné produkty

Podobné fráze: