Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Vista Monti 08.1 - Camio

Vista Monti 08.1 - Camion

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Model kamionu Liaz Camion v měřítku 1:48. K sestavení není potřeba lepidlo a barvy. Předností je rychlá montáž.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Vista Monti 08.1 - Camion

Popis Vista Monti 08.1 - Camion

Svět stavebnice píše:

Monti model kamionu Liaz Camion v měřítku 1:48.Monti System MS 08.1 Camion patří do řady modelů Monti System STANDARD. Je to také ještě jednoduchá stavebnice jako u typu Basic, ale má už více dílů a u menších dětí je vhodná pomoc někoho staršího.Stupeň obtížnosti: STANDARDDoporučený věk: od 6 letRozměry krabice: 315x165x75K sestavení není potřeba lepidlo a barvy. Předností je rychlá montáž. Modely Monti Sy

Saruman CZ píše:

Liaz Kamion MS 8.1 je plastový zacvakávací model auta z Monti Systemu. Sestavení modelu z této zacvakávací stavebnice je docela rychlé, jelikož k montáži nepotřebujete lepidlo a barvy.
Model nákladního auta Liaz Kamion je vyrobený z barevného plastu a obsahuje arch nálepek na polepení vozidla. Modely z této stavebnice baví nejem děti, ale i tatínky.
Monti System je tradiční stavebnice vyráběna v České republice od roku 1984.

MALL.CZ píše:

Postavte si model Kamión Liaz Special Turbo od značky Monti Systém. Jde to i bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48. Velikou výhodou, o proti ostatním modelům, je „snadná“ montáž.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Stavebnice Monti 08/1 Kamion Liaz Special Turbo 1:48 v krabici 31,5x16,5x7,5cm od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TED-40000081 - Postavte si model MS 08.1 - Camion bez použití lepidla a nanášení barev...

Stavebnice-Hry píše:

Model nákladního auta Liaz 110.551 Special Turbo, který sestavíte jednoduše bez použití lepidla!

Stavebnice Monti System je propracována do nejmenších detailů a precizně vyrobené dílky dávají sestaveným modelům neobyčejné kouzlo. Díky důmyslným zacvakávacím zámkům, úchytům a dalším pružným mechanismům do sebe vše zapadá - části stavebnice do sebe jednoduše zasunete a zacvaknete, vše bez nutnosti použití lepidla. Všechny dílky ze stejné řady modelů lze libovolně kombinovat, můžete tak vytvořit vlastní model auta.

Plastové dílky jsou již barevné, není třeba tedy hračku jakkoliv dobarvovat (některé části aut jsou pochromované). Součástí každého balení jsou i samolepky, které dodají sestavenému autu na autentičnosti. Výsledkem Vaší práce bude funkční model s precizními detaily, který je zmenšenou replikou své reálné předlohy.

Modely z řady BASIC a STANDARD zvládnou sestavit děti už od 6 let. Monti System s označením PROFI je stavebnice s větším počtem dílků a jeho sestavení zabere více času. Tyto stavebnice jsou určeny pro děti od 8 let.


Měřítko: 1:48
Řada: Standard
Značka: Liaz 110.551 Special Turbo - Camion
Vhodné pro děti od 6 let
Český výrobek

Parametry Vista Monti 08.1 - Camion

Výrobce Vista

Podobné produkty

Podobné fráze: