Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Supermag Magnetická stavebnice SuperMaxi fosfor, 44 dílů

Supermag Magnetická stavebnice SuperMaxi fosfor, 44 dílů

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zábavná magnetická stavebnice skládající se z magnetických špalíčků supermag a kuliček supermag. Tato edukativní stavebnice rozvíjí dětskou kreativitu, napomáhá ke zlepšení prostorového vnímání a rozlišování tvarů. Speciální technologie výroby zajistila, že špalíčky jsou velmi silně zmagnetizované a k jednomu dílu tak můžete připojit až 50 jiných dílů stavebnice. Supermag slouží nejen jako hračk...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Supermag Magnetická stavebnice SuperMaxi fosfor, 44 dílů

Popis Supermag Magnetická stavebnice SuperMaxi fosfor, 44 dílů

Stavebnice-Hry píše:

Stavebnice SuperMaxi Glow in the Dark - 44 dílků. Balení obsahuje krátké a dlouhé magnetické tyčinky a kuličky. Tyčinky mají zelenou barvu a fosforeskující povrchovou úpravu, což jistě potěší většinu dětí. Stavebnice je určena pro děti od 3 let.

Počet dlouhých tyčinek (9,5cm):
6

Počet krátkých tyčinek (6,5cm):
18

Počet kuliček :
20

Stavebnice SuperMaxi vyrábí v Itálii firma Plastwood, mají vysokou kvalitu, jsou netoxické a vyrobené z materiálů, které zajišťují bezpečnost a odolnost vůči opotřebení. Jsou zdravotně nezávadné a než opustí továrnu prochází pečlivou kontrolou.

Výrobky SuperMaxi učí děti zábavnou formou rozvíjet jejich fantazii, prostorové vnímání, jemnou motoriku, představivost a kreativitu.

Upozornění : Tato hračka obsahuje magnety a magnetické části, které se k sobě navzájem přitahují. V případě vdechnutí nebo spolknutí mohou způsobit vážné zranění.

Barvy a detaily se mohou lišit od modelu zobrazeného na balení.

Kimazu.cz píše:

Magnetická stavebnice, která rozvíjí kreativitu a prostorové vnímání. Materiál: plast, magnet, kov. Balení obsahuje 44 dílků. Tyčinky jsou vyráběny v zelené fosforeskující barvě, v jednom balení jsou vždy tyčinky ve dvou různých velikostech. Stavebnice je určena pro děti od 3 let.

Parametry Supermag Magnetická stavebnice SuperMaxi fosfor, 44 dílů

Výrobce Supermag
Typ Stavby

Podobné produkty