Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Renault Trafic FIRE BRIGADE

Renault Trafic FIRE BRIGADE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Model Monti System MS č.45 - Fire Brigade je hasičská dodávka Renault Trafic. Renault Trafic Monti System MS 45 v měřítku 1:35 patří do řady modelů Monti System BASIC, tedy mezi jednodušší stavebnice s menším počtem dílů. Dětská stavebnice Monti System č. 45 - Fire Brigade se sestavuje bez nutnosti použití lepidla a nanášení barev, jednotlivé díly vyrobené z barevného plastu do sebe přesně zapad...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Renault Trafic FIRE BRIGADE

Popis Renault Trafic FIRE BRIGADE

Saruman CZ píše:

Renault Trafic Fire Brigade MS 45 je plastový zacvakávací model auta z Monti Systemu. Sestavení modelu z této zacvakávací stavebnice je docela rychlé, jelikož k montáži nepotřebujete lepidlo a barvy.
Model auta Renault Trafic Fire Brigade je vyrobený z barevného plastu a obsahuje arch nálepek na polepení vozidla. Modely z této stavebnice baví nejem děti, ale i tatínky.
Monti System je tradiční stavebnice vyráběna v České republice od roku 1984.

Kokiskashop píše:

Postavte si model MS 45 - Fire Brigade bez použití lepidla a nanášení barevTechnické údaje:Roky 06Obsah balení:Stavebnice Monti 45 Fire Brigade-Renault Trafic 1:35 v krabici 22x16x5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Stavebnice Monti 45 Fire Brigade-Renault Trafic 1:35 v krabici 22x16x5cm od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TED-40000045 - Postavte si model MS 45 - Fire Brigade bez použití lepidla a nanášení barev...

Parametry Renault Trafic FIRE BRIGADE

Výrobce Beneš a Lát
Typ Vozidla

Podobné produkty

Podobné fráze: