Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Merkur Stavebnice M 019 Mlý

Merkur Stavebnice M 019 Mlýn

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stavebnice Merkur M 019 Mlýn: Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů: 181 Rozměry: 255x180x50 Hmotnost: 0,7 kg

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Merkur Stavebnice M 019 Mlýn

Popis Merkur Stavebnice M 019 Mlýn

Kimazu.cz píše:

Počet dílů: 182
Rozměry: 255×180×50 mm
Váha: ~ 0,7 kg
Tradiční česká kovová konstrukční stavebnice, ze které můžete stavět dle své fantazie nebo použít přiložený návod na sestavení nejrůznějších modelů. Všechno můžete sestavit pomocí šroubků a matiček, které jsou součástí balení. Merkur je názvem vláčků a kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují.

Stavebnice-Hry píše:

Česká konstrukční stavebnice pro malé i velké montéry. Sestavte si mlýn nebo pouťovou atrakci podle návodu nebo vlastní fantazie.

Balení stavebnice MERKUR obsahuje:

182 dílků a návod k sestavení 10 různých modelů pouťových atrakcí a mlýnu.

MERKUR je tradiční značka české kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují. Základ stavebnice tvoří kovové součásti. Tyto dílky se spojují šroubky a matičkami. Součástí každé sady je šroubovák a klíč pro povolování a utahování těchto šroubků a matic. Stavebnice obsahuje i další součástky pro stavbu velmi realistických konstrukcí.

Proděti.cz píše:

Merkur je tradiční značka české kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují. Základ stavebnice tvoří kovové součásti. Tyto dílky se spojují šroubky a matičkami. Součástí každé sady je šroubovák a klíč pro povolování a utahování těchto šroubků a matic. Stavebnice obsahuje i další součástky pro stavbu velmi realistických konstrukcí.
Z této stavebnice můžete sestavit mlýn nebo pouťovou atrakci podle vlastní fantazie. Celkem je možné sestavit 10 modelů.
Počet dílků: 182

MALL.CZ píše:

Stavebnice Merkurvětrný mlýn. Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Ale ani fantasii se meze nekladou, a proto může dítě stavět celé dny. Kvalitní kovová konstrukční stavebnice.

Kokiskashop píše:

Technické údaje:Roky 06Obsah balení:Stavebnice MERKUR 019 Mlýn 10 modelů 182ks v krabici 26x18x5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Parametry Merkur Stavebnice M 019 Mlýn

Výrobce Merkur
Typ Stavby

Podobné produkty

Podobné fráze: