Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Merkur Stavebnice M 011 Motocykl

Merkur Stavebnice M 011 Motocykl

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stavebnice Merkur M 011 Motocykl: Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů. Počet dílů: 230 Rozměry: 255x180x50 Hmotnost: 0,7 kg

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Merkur Stavebnice M 011 Motocykl

Popis Merkur Stavebnice M 011 Motocykl

Obchůdek s dárky píše:

Merkur je česká kovová stavebnice, lze z ní sestavit různé modely, silniční i kolejová vozidla, jeřáby a mnoho jiných konstrukcí. Hračka je oblíbená nejen dětmi! Stavebnice Merkur - závodní motocykl. Snem snad kažkého kluka je konstruovat a vyrábět nejrychlejší motorky světa. Jednoúčelová stavebnice na stavbu závodních motocyklů. Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů.Počet dílů: 222Rozměry: 255x180x50Váha: 0,55 kgVhodné pro věk: od 6 do 14 let.

Proděti.cz píše:

Snad každý, když uslyší slovo MERKUR, si vzpomene na planetu naší sluneční soustavy, ale většina snad i na nejznámější českou hračku stejného názvu.
Merkur je názvem vláčků a kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují.
Tradiční česká kovová konstrukční stavebnice, ze které můžete stavět dle své fantazie nebo použít přiložený návod na sestavení nejrůznějších modelů. Všechno můžete sestavit pomocí šroubků a matiček, které jsou součástí balení. Tentokrát si můžete postavit motocykl. Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů.
Počet dílů: 230 ks
Rozměry balení: 25,5 x 18 x 5 cm

MALL.CZ píše:

Konstrukční stavebnice Merkur, ze které můžete stavět dle své fantazie nebo použít přiložený návod na sestavení nejrůznějších modelů. Tentokrát si můžete postavit motocykl. Ze stavebnice je možné podle návodu sestavit 10 různých modelů.

Kimazu.cz píše:

Počet dílů: 230
Rozměry: 255×180×50 mm
Váha: ~ 0,7 kg
Tradiční česká kovová konstrukční stavebnice, ze které můžete stavět dle své fantazie nebo použít přiložený návod na sestavení nejrůznějších modelů. Všechno můžete sestavit pomocí šroubků a matiček, které jsou součástí balení. Merkur je názvem vláčků a kovové stavebnice, která vznikla počátkem minulého století v Polici nad Metují.

Kokiskashop píše:

Technické údaje:Roky 06Obsah balení:Stavebnice MERKUR 011 Motocykl 10 modelů 230ks v krabici 26x18x5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

mamitati píše:

1 ks
Stavebnice MERKUR 011 Motocykl 10 modelů 230ks v krabici 26x18x5cm.
Upozornění !
V případě, že u zboží svítí skladem v externím skladu - je
dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.

Parametry Merkur Stavebnice M 011 Motocykl

Výrobce Merkur
Typ Stavby

Podobné produkty

Podobné fráze: