Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  Lego LEGO City Space Port 60227 Měsíční vesmírná stanice

Lego LEGO City Space Port 60227 Měsíční vesmírná stanice

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 029 Kč
Porovnat 12 obchodů
Vesmírná agentura LEGO® City tě potřebuje! Přidej se k posádce astronautů na měsíční vesmírné stanici a pomoz jim s výzkumem. Můžeš si odpočinout u pizzy a televize, potom si trochu zacvičit na běžeckém pásu a pak si dopřát šlofík na antigravitační posteli. Až bude čas na akci, obleč astronauty do skafandrů a vydej se s nimi v raketoplánu vezoucím měsíční geody zpátky na Zem, ať je tam mohou vědc...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lego LEGO City Space Port 60227 Měsíční vesmírná stanice

Popis Lego LEGO City Space Port 60227 Měsíční vesmírná stanice

4kids píše:

Vesmírnou stanici si mohou děti postavit ze 412 dílků, a to s velkým množstvím dopňků. Při sestavení vesmírná stanice budou mít k dispozici 3 odnímatelné modulární části. Postavené prvky stavebnice děti snadno využijí k přehrání příběhu z animovaného seriálu z filmu LEGO®City.
Pro interaktivní hru lze využít kombinace s mobilem a aplikací City Explorers. S touto apkou děti snadno ovládnou startovací rampu, zažehnou motory a započnou vesmírnou misi. Aplikace LEGO® Life poskytuje přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS s vizualizací staveb, včetně funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu.
Aplikace LEGO® Life na iOS nebo Android z app store je připravená pro stažení, optimálně po svolení zákonných zástupců.
Složení:

celkem 412 dílků
4 minifigurky, figurka robota
obývací modul s běžícím pásem, antigravitační postelí a televizní obrazovkou
laboratorní modul se světelnou kostkou a výzkumnými nástroji
kuchyňský modul s rostlinami a pecí na pizzu
hlavní přechodová komora

Složení doplňků:

opravářské nářadí, pizza
2 geody s modrými krystaly, novinky pro červen 2019
helma s modrým hledím, skafandr se zlatým hledím, oddělovač kostek

Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego!
Vhodné pro děti od 6 let
Počet dílů: 412
Rozměry: 48 x 6 x 28 cm
Raketoplán: 4 x 12 x 12 cm
Družice: 3 x 5 x 17 cm
Kuchyňský modul: 7 x 13 x 8 cm
Laboratorní modul: 7 x 7 x 6 cm
Obývací modul: 7 x 7 x 6 cm
Hlavní komora: 7 x 11 x 17 cm
Země původu: EU

Hawaj.cz píše:

LEGO City 60227 Měsíční vesmírná stanice

Vesmírná agentura LEGO® City tě potřebuje! Přidej se k posádce astronautů na měsíční vesmírné stanici a pomoz jim s výzkumem. Můžeš si odpočinout u pizzy a televize, potom si trochu zacvičit na běžeckém pásu a pak si dopřát šlofík na antigravitační posteli. Až bude čas na akci, obleč astronauty do skafandrů a vydej se s nimi v raketoplánu vezoucím měsíční geody zpátky na Zem, ať je tam mohou vědci pořádně prozkoumat.
Součástí stavebnice:


- 4 LEGO® City minifigurky: 2 astronauti a 2 členové posádky, a navíc figurka robota.

- 3 odnímatelné moduly s odklápěcí střechou: obývací modul s běžícím pásem, antigravitační postelí a televizní obrazovkou; laboratorní modul se světelnou kostkou a výzkumnými nástroji; kuchyňský modul s rostlinami a pecí na pizzu; a navíc hlavní přechodovou komoru. Moduly lze různými způsoby skládat kolem hlavní přechodové komory.

- Družice se skládacími solárními panely a odnímatelný raketoplán s nákladovým prostorem a otevíracím kokpitem.

- Doplňky zahrnují opravářské nářadí, pizzu, 2 geody s modrými krystaly, helmu s modrým hledím, skafandr se zlatým hledím a oddělovač kostek.

- Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu.

- Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců.

- Raketoplán měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 12 cm na šířku.

- Družice měří přes 3 cm na výšku, 5 cm na délku a 17 cm na šířku.

- Kuchyňský modul měří přes 7 cm na výšku, 13 cm na délku a 8 cm na šířku.

- Laboratorní modul měří přes 7 cm na výšku, 7 cm...

MALL.CZ píše:

Vesmírná agentura LEGO® City tě potřebuje! Přidej se k posádce astronautů na měsíční vesmírné stanici a pomoz jim s výzkumem. Můžeš si odpočinout u pizzy a televize, potom si trochu zacvičit na běžeckém pásu a pak si dopřát šlofík na antigravitační posteli. Až bude čas na akci, obleč astronauty do skafandrů a vydej se s nimi v raketoplánu vezoucím měsíční geody zpátky na Zem, ať je tam mohou vědci pořádně prozkoumat.

CZC.cz píše:

Dopřejte svým malým kosmonautům dobrodružství ve vesmíru na misích inspirovaných opravdovými projekty NASA. Detailní sada LEGO® City 60227 Měsíční vesmírná stanice nabízí 3 odnímatelné, modulární části, které lze přizpůsobit a uspořádat podle libosti. Najdeš tady kuchyňský modul, modul pro spaní a cvičení a laboratorní modul se světelnou kostkou, a navíc taky středovou přechodovou komoru, odnímatelnou družici a raketoplán, který je vybaven otevíracím kokpitem a úložným prostorem. Součástí sady jsou také 4 minifigurky a robot.

Kimazu.cz píše:

Dopřejte svým malým kosmonautům dobrodružství ve vesmíru na misích inspirovaných opravdovými projekty NASA. Detailní sada LEGO® City 60227 Měsíční vesmírná stanice nabízí 3 odnímatelné, modulární části, které lze přizpůsobit a uspořádat podle libosti. Najdeš tady kuchyňský modul, modul pro spaní a cvičení a laboratorní modul se světelnou kostkou, a navíc taky středovou přechodovou komoru, odnímatelnou družici a raketoplán, který je vybaven otevíracím kokpitem a úložným prostorem. Součástí sady jsou také 4 minifigurky a robot. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provede stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy.

Parametry Lego LEGO City Space Port 60227 Měsíční vesmírná stanice

Výrobce Lego

Podobné produkty

Podobné fráze: