Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  LEGO DUPLO Kostičky - Tvořivý piknik

LEGO DUPLO Kostičky - Tvořivý piknik

Načítám galerii...
Předchozí
Další
LEGO DUPLO Kostičky 10566 - Tvořivý piknik Doplňte svému dítěti jeho sbírku LEGO® DUPLO® touto skvělou sadou zářivě barevných klasických kostek DUPLO. Obsahuje kostky zdobené očičky z nichž lze vytvářet nádherné postavičky a zvířátky, a také podvozky, které budou vaše dítě inspirovat k vytváření vlastních vozidel. S tak skvělým výběrem kostek jsou herní možnosti neomezené. Všechny kostky se ve...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LEGO DUPLO Kostičky - Tvořivý piknik

Informace v obchodě
Do 10 dnů
Do obchodu

Popis LEGO DUPLO Kostičky - Tvořivý piknik

levnicek.cz píše:

Přehrávej si scénáře ze skutečného života v LEGO® DUPLO® Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami. Malé děti si zamilují pořádání narozeninového pikniku s balónky v parku s babičkou. Užij si spousty zábavy se skvělou houpačkou, postav strom a rozprostři deku - toto místo je naprosto ideální na piknik! Součástí jsou tři DUPLO figurky a navíc figurka veverky. Součástí jsou tři figurky LEGO® DUPLO®: babička a dvě děti, navíc figurka veverky. Součástí je funkční houpačka a postavitelný strom. Obsahuje kostky zdobené jako narozeninové dárky a oříšky pro veverku, které slouží jako začátky příběhů. Mezi doplňky najdeš látkovou deku, balónky, dort a květinu. Používejte v této sadě moderní postavy, doplňky a začátky příběhů, díky nimž si děti budou osvojovat každodenní scénáře a události. Malé děti si zamilují, když budou moci pomáhat babičce rozhoupat houpačku v parku a připravit narozeninový piknik. LEGO® DUPLO® stavebnice jsou speciálně navržené tak, aby byly vhodné a bezpečné pro malé ručičky. Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od 2 do 5 let. Houpačka měří přes 3 cm na výšku, 12 cm na šířku a je 3 cm hluboká. Stromek měří přes 10 cm na výšku, 6 cm na šířku a je 6 cm hluboký. Máme hned několik výrobků z řady Moje město, které můžete sbírat a vysvětlovat s jejich pomocí svému dítěti každodenní momenty v pro něj snadněji pochopitelném světě LEGO® DUPLO®.

MALL.CZ píše:

Uspořádejte si úžasnou, zábavnou oslavu narozenin v parku. Zhoupněte se s kamarádem na houpačce, nebo poseďte na dece a odpočívejte ve stínu! Stavebnice DUPLO je navržena tak, aby byla bezpečná a zábavná pro malé ručičky.

KASA.cz píše:

Přehrávej si scénáře ze skutečného života v LEGO® DUPLO® Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami.
Malé děti si zamilují pořádání narozeninového pikniku s balónky v parku s babičkou.
Užij si spousty zábavy se skvělou houpačkou, postav strom a rozprostři deku – toto místo je naprosto ideální na piknik!
DUPLO kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky.
Součástí jsou tři DUPLO figurky a navíc figurka veverky.
Parametry:
Doporučený věk: 2 -5 let
Počet dílků: 19
Stavebnice Lego podporuje jemnou motoriku a rozvíjí tvořivost a fantazii vašeho dítěte. V porovnání s jinými stavebnicemi zaručuje Lego stavebnice pevnost, stálobarevnost a přesnost rozměrů - jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte, že tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Alza.cz píše:

Stavebnice 19 dílků, doporučený věk 2-5 let
 Stavebnice LEGO DUPLO pro nejmenší stavitele od 2 do 5 let. Dostatečně velké kostky přináší všechno nezbytné pro parádní narozeninový piknik v přírodě. Narozeninový piknik je skvělý způsob jak strávit letní odpoledne! Lego DUPLO je nekonečným zdrojem tvořivé zábavy pro všechny malé nezbedy od 1,5 až do 5 let. Kostky jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do malých ruček a aby byly zároveň absolutně bezpečné, a vy jste mohli nechat bez obav své děti hrát. S Legem DUPLO mají rozhodně s čím! Pozorujte jak ti nejmenší staví nekonečné komíny, jednoduché domečky a mosty z klasických kostiček, nepotrvá dlouho a vytrénují svou jemnou motoriku natolik, že to zvládnou úplně samy. Starší děti si rády hrají na prodavače, farmáře, provozují Zoo, jezdí s auty, zkrátka pronikají do reálného světa formou hry a i v tomto období jim bude Lego DUPLO se svým nepřeberným množstvím tématických stavebnic...

Kimazu.cz píše:

Přehrávej si scénáře ze skutečného života v LEGO DUPLO Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami. Malé děti si zamilují pořádání narozeninového pikniku s balónky v parku s babičkou. Užij si spousty zábavy se skvělou houpačkou, postav strom a rozprostři deku - toto místo je naprosto ideální na piknik! Součástí jsou tři DUPLO figurky a navíc figurka veverky.

Stavebnice-Hry píše:

Doplňte svému dítěti jeho sbírku LEGO DUPLO touto skvělou sadou zářivě barevných klasických kostek DUPLO. Obsahuje kostky zdobené očičky z nichž lze vytvářet nádherné postavičky a zvířátky, a také podvozky, které budou vaše dítě inspirovat k vytváření vlastních vozidel. S tak skvělým výběrem kostek jsou herní možnosti neomezené. Všechny kostky se vejdou do tohoto lehkého kartonového kufříku pro batolata, která ráda stavějí i na cestách. Uvnitř kufříku naleznete také vytištěnou inspiraci k veselým hrám se stavebnicí DUPLO.

Počet dílků: 52

Stavebnice LEGO® DUPLO® je navržená pro děti ve věku 1,5 – 5 let, které mají malé ručky a velkou představivost. LEGO® DUPLO® kostky jsou omyvatelné ve vodě do 40°C a dvakrát větší než standardní LEGO® kostky a díky tomu se skvěle hodí pro první stavění dítěte. LEGO® DUPLO® nabízí dlouhé hodiny zábavného stavění a pozorování, jak se utváří fantazie Vašeho dítěte.

Parametry LEGO DUPLO Kostičky - Tvořivý piknik

Výrobce Lego
Typ Zvířátka

Podobné produkty

Podobné fráze: