Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  LEGO City Výhybky

LEGO City Výhybky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stavebnice LEGO Výhybky obsahuje dvoje výhybky a čtyři zahnuté koleje, díky kterým můžete prodloužit vaši trať. Elektřina není třeba – lze kombinovat se sety s infračerveným portem (7897) nebo (7898). Výhybky nejsou kompatibilní se starším typem 9V LEGO vláčků! Počet dílků: 8 Číselné označení stavebnice: LEGO 7895 Věková kategorie: 5 - 12 let

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LEGO City Výhybky

Popis LEGO City Výhybky

KASA.cz píše:

LEGO 7895 - Výhybky obsahuje 2 x výhybku + 4 kolejové díly. Zažijte napětí z jízdy rychlíkem nebo nákladním vlakem. Modely jsou navrženy k jednoduchému sestavení a okamžité hře, mají dálkové ovládání a vypadají i zní jako opravdové vlaky!
Další výhybky mohou prodloužit vaši trať. Elektřina není potřeba – lze použít s vlakovými sadami s infračerveným portem – č. 7897 a 7898. Také lze kombinovat s vlakovými sadami č. 4515, 4519 a 4520.
Doporučený věk: 5+
Obsah: 8 dílků

Stavebnice-Hry píše:

Samostatné neelektrizované koleje k rozšíření železniční trati v LEGO® City - obsahuje čtyři zatáčky a levou a pravou přestavitelnou výhybku.

Počet dílků:
8

Stavebnice LEGO® vyrábí rodinná dánská společnost LEGO® Group. Kostičky LEGO® jsou stálobarevné, dobře se skládají a jsou prakticky nezničitelné. LEGO® nabízí dlouhé hodiny zábavného stavění a pozorování, jak se utváří fantazie Vašeho dítěte. Z Lega lze postavit model prakticky čehokoli – automobilů, letounů, vlaků, domů, hradů a zámků, soch, vesmírných plavidel a dokonce i funkčních robotů.

Mdum.cz píše:

Další výhybky mohou prodloužit vaši trať. Elektřina není potřeba – lze použít s vlakovými sadami s infračerveným portem – č. 7897 a 7898. Také lze kombinovat s vlakovými sadami č. 4515, 4519 a 4520. Součástí balení jsou 4 zatáčky, 1 levotočivá výhybka a 1 pravotočivá výhybka. Počet dílků: 8 ks. Vhodné pro děti od 5 do 12 let.

Parametry LEGO City Výhybky

Výrobce Lego

Podobné produkty

Podobné fráze: