Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  LEGO CITY Policejní honička

LEGO CITY Policejní honička

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* * Populární dětská stavebnice LEGO CITY představuje Policejní honičku, kde musíte chytit rychle jedoucího řidiče svým policejním vozem. LEGO CITY 3648 Policejní honička Řidič v červeném sporťáku uhání nedovolenou rychlostí a policista, který stojí v blízkosti semaforu, zachytí jeho jízdu policejní kamerou. Vyšli za pirátem silnic policejní vůz. Nesmí ti uniknout!...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LEGO CITY Policejní honička

Popis LEGO CITY Policejní honička

4kids píše:

LEGO Juniors 10751 Policejní honička v horách
Sada 115 dílků, ze kterých si kluci mohou sestavit čtyřkolku i helikoptéru.
Následně si pak mohou přehrát akční zásah s pátráním po zločinci, který uniká před spravedlností, říří se horským terénem. Pokud bude polapen, měl by být odvezen hned do vězení a ochránci pořádku si pak zaslouží sladkou odměnu.
Přednosti:

kvalitní přesně do sebe zapadající dílky
stavění trénuje motoriku, zručnost a trpělivost

Kupte šikovným juniorům kvalitní stavebnici Lego!
Vhodné pro děti od 4 do 7 let
Materiál: plast
Počet dílů: 115
Rozměry: 26,2 x 19,1 x 4,6 cm
Země původu: EU

levnicek.cz píše:

Staň se hrdinou Horské policejní hlídky LEGO® City! Tato cool dětská hračka ti přináší jednoduchou skládačku vrtulníku s otevíracím kokpitem pro minifigurku, otočnými vrtulemi a řetězem s hákem, a k tomu policejní stanici se stolem, otevíracím sejfem a vězeňskou celou s otevíracími dveřmi, a taky čtyřkolku. Součástí této sady nabité akcí je také jednoduchý návod na to, jak ji sestavit a hrát si s ní, a větší základní dílky, které pomáhají budovat sebejistotu mladších dětí. Obsahuje 2 minifigurky.
Obsahuje 2 minifigurky: policistu a zloděje.
Tato sada ti přináší policejní stanici se základnou pro rychlý start, stůl, otevírací sejf s prostorem na bankovky uvnitř, žebřík na střešní vyhlídku s dalekohledem a vězeňskou celu s otevíracími dveřmi.
Obsahuje také vrtulník s konstrukcí pro rychlý start, otevíracím kokpitem pro minifigurku, otočnými vrtulemi a řetězem s hákem, a k tomu čtyřkolku se sedadlem pro minifigurku.
Pomocí páčidla vylom dveře sejfu a seber všechny bankovky.
Spusť řetěz z helikoptéry, zahákni ho za konec čtyřkolky a dostaň zloděje.
Mezi doplňky najdeš 2 bankovky, páčidlo, pytel, pouta, plakát s nápisem HLEDÁ SE a hrnek.
Součástí sady jsou modely, které se díky větším základním dílkům snadno skládají, a také jednoduchý návod, aby se děti mohly rovnou pustit do stavění a hraní.
Tato cool hračka je vhodná pro děti od 4 do 7 let, ty si stavění a hraní s ní užijí nejvíc.
Všechny sady LEGO® Juniors jsou plně kompatibilní se všemi ostatními sadami LEGO.
Vrtulník měří přes 8 cm na výšku, 12 cm na délku a 10 cm na šířku.
Čtyřkolka měří přes 4 cm na výšku, 5 cm na délku a 5 cm na šířku.
Policejní stanice měří přes 10 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

Proděti.cz píše:

Vyhlas poplach! Zločinec se vloupal do sejfu na stanici a ukradl z něj peníze! Vezmi si helmu a pouta, naskoč do helikoptéry a rozjeď pátrání. Tamhle je! Na své čtyřkolce se s lupem řítí horami. Slétni střemhlav, spusť řetěz, zahákni ho za čtyřkolku a zastav ho. Odvez ho do vězení a pak se za dobře odvedenou práci odměň šálkem horkého kakaa!

Specifikace:
Stavebnice přináší policejní stanici se základnou pro rychlý start, stůl, otevírací sejf s prostorem na bankovky uvnitř, žebřík na střešní vyhlídku s dalekohledem a vězeňskou celu s otevíracími dveřmi.
Obsahuje také 2 minifigurky: policistu a zloděje.
Součástí je také množství doplňků, např.: 2 bankovky, páčidlo, pytel, pouta, plakát s nápisem „Hledá se“ a hrnek.
Hra se stavebnicemi LEGO podporuje rozvoj jemné motoriky, představivost a prostorové vnímání, rozvíjí kreativitu.
Počet dílků: 115.
Řada: Juniors.
Rozměry vrtulníku: 12×10×8 cm.
Rozměry čtyřkolky: 5×5×4 cm.
Rozměry policejní stanice. 12×10×6 cm.
Rozměry balení: 26×19×5 cm.
Vhodné pro děti od 4 – 7 let.

mamitati píše:

Lego City, 4 -7 let
Lego Juniors Honička s policejní dodávkou.
Sady Lego Juniors nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od 4 do 7 let.
Obsahuje dvě minifigurky: policistu a zločince.
Součástí je policejní dodávka a motorka.
Policejní dodávka obsahuje zadržovací celu v zadní části, která se otevírá seshora, s prostorem pro minifigurku a zátaras s otevírací branou.
Motorka obsahuje místo pro minifigurku.
Doplňky: drahokam, pouta a vysílačka.
Rozměry:
policejní dodávka: cca 8 x 13 x 6 cm (v x d x š)
motorka: cca 5 x 6 x 3 cm (v x d x š)

MALL.CZ píše:

Vyhlas poplach! Zločinec se vloupal do sejfu na stanici a ukradl z něj peníze! Vezmi si helmu a pouta, naskoč do helikoptéry a rozjeď pátrání. Tamhle je! Na své čtyřkolce se s lupem řítí horami. Slétni střemhlav, spusť řetěz, zahákni ho za čtyřkolku a zastav ho. Odvez ho do vězení a pak se za dobře odvedenou práci odměň šálkem horkého kakaa!

wikyhracky.cz píše:

LEGO Technic 42091 Policejní honička LEGO Technic 751335 Dožeň padouchy v tomto extrémně rychlém policejním pronásledovacím vozidle! Tento velký LEGO® Technic model policejního auta nabízí senzační provedení v modré, bílé a černé s bezvadnými policejními samolepkami. Vozidlo je vybaveno červenými a modrými výstražnými majáky, aerodynamickým předním nárazníkem, velkým zadním spoilerem a širokými černými ráfky s pneumatikami s nízkým profilem pro maximální přilnavost. Aktivuj natahovací motor a připrav se na úžasný výkon a zrychlení! Model je vybaven výkonným natahovacím motorem, červenými a modrými výstražnými majáky, aerodynamickým předním nárazníkem, zadním spoilerem a širokými černými ráfky s nízkým profilem pneumatik.  Auto nabízí provedení v modré, bílé a černé s bezva policejními samolepkami.  Přidej také sadu 42090 Únikový tereňák a honička může začít.  Aktivuj natahovací motor a připrav se na úžasný výkon a zrychlení.  Tento model pomůže začínajícím stavitelům LEGO® Technic rozvíjet koordinaci pohybu a zraku a motorické a kreativní dovednosti.  Zkombinuj ho se stavebnicí 42090 Únikový tereňák a vytvoř ultimátní kombinovaný model 4 x 4!  Policejní pronásledovací vozidlo měří více 7 cm na výšku, 20 cm na délku a 10 cm na šířku.  Kombinovaný model 4 x 4 měří přes 10 cm na výšku, 23 cm na délku a 10 cm na šířku. Počet dílků: 120 Doporučený věk: od 7 let

Market24 píše:

Natáhni motor a dožeň padouchy se stavebnicí LEGO® Technic 42091 Policejní pronásledovací vozidlo! Tento model nabízí úžasné provedení v modré, bílé a černé s bezvadnými policejními samolepkami. Vozidlo je také vybaveno červenými a modrými výstražnými majáky, aerodynamickým předním nárazníkem, velkým zadním spoilerem a širokými černými ráfky s pneumatikami s nízkým profilem pro maximální přilnavost. Zkombinuj ho se sadou 42090 Únikový tereňák a zahraj si na pořádnou honičku nebo modely spoj a vytvoř ultimátní kombinovaný model 4 x 4.

Parametry LEGO CITY Policejní honička

Výrobce Lego

Podobné produkty

Podobné fráze: