Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  LEGO CITY Policejní honička

LEGO CITY Policejní honička

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* * Populární dětská stavebnice LEGO CITY představuje Policejní honičku, kde musíte chytit rychle jedoucího řidiče svým policejním vozem. LEGO CITY 3648 Policejní honička Řidič v červeném sporťáku uhání nedovolenou rychlostí a policista, který stojí v blízkosti semaforu, zachytí jeho jízdu policejní kamerou. Vyšli za pirátem silnic policejní vůz. Nesmí ti uniknout!...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LEGO CITY Policejní honička

Popis LEGO CITY Policejní honička

Proděti.cz píše:

Vyhlas poplach! Zločinec se vloupal do sejfu na stanici a ukradl z něj peníze! Vezmi si helmu a pouta, naskoč do helikoptéry a rozjeď pátrání. Tamhle je! Na své čtyřkolce se s lupem řítí horami. Slétni střemhlav, spusť řetěz, zahákni ho za čtyřkolku a zastav ho. Odvez ho do vězení a pak se za dobře odvedenou práci odměň šálkem horkého kakaa!

Specifikace:
Stavebnice přináší policejní stanici se základnou pro rychlý start, stůl, otevírací sejf s prostorem na bankovky uvnitř, žebřík na střešní vyhlídku s dalekohledem a vězeňskou celu s otevíracími dveřmi.
Obsahuje také 2 minifigurky: policistu a zloděje.
Součástí je také množství doplňků, např.: 2 bankovky, páčidlo, pytel, pouta, plakát s nápisem „Hledá se“ a hrnek.
Hra se stavebnicemi LEGO podporuje rozvoj jemné motoriky, představivost a prostorové vnímání, rozvíjí kreativitu.
Počet dílků: 115.
Řada: Juniors.
Rozměry vrtulníku: 12×10×8 cm.
Rozměry čtyřkolky: 5×5×4 cm.
Rozměry policejní stanice. 12×10×6 cm.
Rozměry balení: 26×19×5 cm.
Vhodné pro děti od 4 – 7 let.

mamitati píše:

Lego City, 4 -7 let
Lego Juniors Honička s policejní dodávkou.
Sady Lego Juniors nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od 4 do 7 let.
Obsahuje dvě minifigurky: policistu a zločince.
Součástí je policejní dodávka a motorka.
Policejní dodávka obsahuje zadržovací celu v zadní části, která se otevírá seshora, s prostorem pro minifigurku a zátaras s otevírací branou.
Motorka obsahuje místo pro minifigurku.
Doplňky: drahokam, pouta a vysílačka.
Rozměry:
policejní dodávka: cca 8 x 13 x 6 cm (v x d x š)
motorka: cca 5 x 6 x 3 cm (v x d x š)

MALL.CZ píše:

Vyhlas poplach! Zločinec se vloupal do sejfu na stanici a ukradl z něj peníze! Vezmi si helmu a pouta, naskoč do helikoptéry a rozjeď pátrání. Tamhle je! Na své čtyřkolce se s lupem řítí horami. Slétni střemhlav, spusť řetěz, zahákni ho za čtyřkolku a zastav ho. Odvez ho do vězení a pak se za dobře odvedenou práci odměň šálkem horkého kakaa!

Svět stavebnice píše:

Staň se hrdinou Horské policejní hlídky LEGO City. Pomocí páčidla vylom dveře sejfu a seber všechny bankovky. Spusť řetěz z helikoptéry, zahákni ho za konec čtyřkolky a dostaň zloděje.Stavebnice LEGO Juniors 10751 Policejní honička v horách obsahuje 2 minifigurky - policistu a zloděje. Tato stavebnice ti přináší policejní stanici se základnou pro rychlý start, stůl, otevírací sejf s prostorem na bankovky uvnitř, žebřík na střešní vyhlídku s dalekohledem a vězeňskou celu s otev

levnicek.cz píše:

Připoj se k policistům z LEGO® City a dopadni zločince v sadě, která obsahuje snadno sestavitelné modely včetně policejní dodávky, zátarasem, navíc motorka pro zločince a drahokam. Sady LEGO Juniors nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od 4 do 7 let. Obsahuje dvě minifigurky. Obsahuje dvě minifigurky: policistu a zločince. Součástí je policejní dodávka a motorka. Policejní dodávka obsahuje zadržovací celu v zadní části, která se otevírá seshora, s prostorem pro minifigurku a zátaras s otevírací branou.

Feedo.cz píše:

Staň se hrdinou Horské policejní hlídky LEGO® City! Tato cool dětská hračka ti přináší jednoduchou skládačku vrtulníkus otevíracím kokpitem pro minifigurku, otočnými vrtulemi a řetězems hákem, a k tomu policejní stanici se stolem, otevíracím sejfem avězeňskou celou s otevíracími dveřmi, a taky čtyřkolku. Součástítéto sady nabité akcí je také jednoduchý návod na to, jak ji sestavit ahrát si s ní, a větší základní dílky, které pomáhají budovatsebejistotu mladších dětí. Detailní informace: Obsahuje 2 minifigurky: policistu a zloděje.Tato sada ti přináší policejní stanici se základnou pro rychlý start,stůl, otevírací sejf s prostorem na bankovky uvnitř, žebřík nastřešní vyhlídku s dalekohledem a vězeňskou celu s otevíracímidveřmi.Obsahuje také vrtulník s konstrukcí pro rychlý start, otevíracímkokpitem pro minifigurku, otočnými vrtulemi a řetězem s hákem, a k tomučtyřkolku se sedadlem pro minifigurku.Pomocí páčidla vylom dveře sejfu a seber všechny bankovky.Spusť řetěz z helikoptéry, zahákni ho za konec čtyřkolky a dostaňzloděje.Mezi doplňky najdeš 2 bankovky, páčidlo, pytel, pouta, plakáts nápisem HLEDÁ SE a hrnek.Součástí sady jsou modely, které se díky větším základním dílkůmsnadno skládají, a také jednoduchý návod, aby se děti mohly rovnou pustitdo stavění a hraní.Tato cool hračka je vhodná pro děti od 4 do 7 let, ty si stavění ahraní s ní užijí nejvíc.Všechny sady LEGO® Juniors jsou plně kompatibilní se všemi ostatnímisadami LEGO.Vrtulník měří přes 8 cm na výšku, 12 cm na délku a 10 cmna šířku.Čtyřkolka měří přes 4 cm na výšku, 5 cm na délku a 5 cmna šířku.Policejní stanice měří přes 10 cm na výšku, 12 cm na šířku a6 cm do hloubky.

Parametry LEGO CITY Policejní honička

Výrobce Lego

Podobné produkty

Podobné fráze: