Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  LEGO City Osobní vlak

LEGO City Osobní vlak

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 920 Kč
Porovnat 2 obchody
* Svět fascinujících vláčků se stavebnicí Lego!Přemýšlíte o vhodné hračce pro své zvídavého kluka, která by ho učila soustředěnosti a rozvíjela jeho fantazii zábavnou formou? Vyberte si jedinečnou stavebnici Lego® City 60051 Vysokorychlostní osobní vlak, který vás zavede do fascinujícího světa moderních vysokorychlostních vlaků! Lego jako záruka kvalityZnačka Lego se stala již fenoménem, kter...

Všechny nabídky pro LEGO City Osobní vlak

Popis LEGO City Osobní vlak

* Svět fascinujících vláčků se stavebnicí Lego!Přemýšlíte o vhodné hračce pro své zvídavého kluka, která by ho učila soustředěnosti a rozvíjela jeho fantazii zábavnou formou? Vyberte si jedinečnou stavebnici Lego® City 60051 Vysokorychlostní osobní vlak, který vás zavede do fascinujícího světa moderních vysokorychlostních vlaků!
Lego jako záruka kvalityZnačka Lego se stala již fenoménem, který odráží vysokou kvalitu a dokáže rozvíjet nejen fantazii dítěte, ale podporuje ho ve zručnosti a tvořivosti. Při stavění děti báječně trénují jemnou motoriku, učí se soustředěnosti a významně posilují mozkovou činnost. V porovnání s jinými stavebnicemi se můžete spolehnout na pevnost dílů, stálobarevnost a především precizní přesnost rozměrů, což je předpokladem perfektního výsledku. Stavebnice LEGO vydrží beze změny po několik generací!
Stavebnice Lego® City 60051 Vysokorychlostní osobní vlak je vhodná pro děti od 6 do 12 let a obsahuje 610 dílků. Milovníci vláčků si mohou užívat skvělou atmosféru železničního ruchu, stejně zajímavou jakou přináší realita. Společnost vám budou dělat tři minifigurky v zastoupení strojvůdce, cestujícího a cyklisty, vybaveného jízdním kolem. Věřte, že dokonalé provedení s propracovanými detaily celé sestavy potěší nadšené vlakové fanoušky každé věkové kategorie.
LEGO CITY právě vyjíždí!Nastupovat! LEGO CITY právě vyráží za dobrodružstvím! Cestuj kolem celého města bleskovou rychlostí s motorovým osobním rychlíkem. Využij sedmirychlostní infračervené dálkové ovládání s 8 kanály, abys proletěl krkolomné tratě maximální rychlostí. Tento aerodynamický, super výkonný vlak má vysokorychlostní čelní profil a na vrchu elektrické kontaktní body. Zvedni střechu lokomotivy a posaď dovnitř k vybavené palubní desce strojvůdce. Otevři osobní vagóny pro snadný přístup nastupujícím k sedadlům a stolkům. Počkej na vlak s cestujícími na nádraží a poté šlapej s cyklistou bezpečně přes přejezd, jakmile super rychlík projede.
Bleskurychl...

Parametry LEGO City Osobní vlak

Výrobce Lego
Typ Vlaky

Podobné produkty

Podobné fráze: