Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice  >  LEGO CITY 7499 Ohebné koleje

LEGO CITY 7499 Ohebné koleje

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* * Rozšiř své kolejiště se sadou LEGO CITY Ohebné koleje a dej mu jiný rozměr. LEGO CITY 7499 Ohebné koleje Připoj ke svému kolejišti ohebné koleje a dostaneš se tak kolem různých překážek a zvláštních tvarů. Takhle se tvé vlaky dostanou ještě dál!

Všechny nabídky pro LEGO CITY 7499 Ohebné koleje

Popis LEGO CITY 7499 Ohebné koleje

Svět stavebnice píše:

Připoj ke svému kolejišti v LEGO City ohebné koleje a dostaneš se tak kolem různých překážek a zvláštních tvarů. Takhle se tvé vlaky dostanou ještě dál!Věková kategorie: 5-12 letPočet dílů: 24

Kimazu.cz píše:

Připoj ke svému kolejišti ohebné koleje a dostaneš se tak kolem různých překážek a zvláštních tvarů. Takhle se tvé vlaky dostanou ještě dál!
Obsahuje 8 rovných kolejí a 16 pružných kolejí.
Tyto koleje nevedou elektrický proud, a proto nejsou kompatibilní s 9V LEGO vlaky.

Stavebnice-Hry píše:

Samostatné ohebné neelektrizované koleje k rozšíření železniční trati v LEGO® City - postav si koleje podle vlastních představ, od teď se můžeš vyhnout každé překážce!

Počet dílků:
24

Stavebnice LEGO® vyrábí rodinná dánská společnost LEGO® Group. Kostičky LEGO® jsou stálobarevné, dobře se skládají a jsou prakticky nezničitelné. LEGO® nabízí dlouhé hodiny zábavného stavění a pozorování, jak se utváří fantazie Vašeho dítěte. Z Lega lze postavit model prakticky čehokoli – automobilů, letounů, vlaků, domů, hradů a zámků, soch, vesmírných plavidel a dokonce i funkčních robotů.

Parametry LEGO CITY 7499 Ohebné koleje

Výrobce Lego

Podobné produkty

Podobné fráze: