Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hračky  >  Stavebnice

Stavebnice

Výrobci:

Lego  •  Vista  •  Woody  •  Beneš a Lát  •  Sluban  •  Playmobil  •  Říha  •  Walachia  •  Voltík  •  Playbig Bloxx
Nalezeno:    1605 produktů

Lego Star Wars 75208 Chýše Mistra Yody™

Trénuj s Lukem v úkrytu Mistra Yody na planetě Dagobah. Nauč se využívat Sílu a předveď s Lukem stojku na jedné ruce. Vyskoč do vzduchu s Mistrem Yodou na zádech a houpej se na liánách jako skutečný Jedi. Když padne tma, odpočiň si a připrav se na další den náročného výcviku... a dávej pozor na schovaného hada!

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Friends 41339 Mia a její karavan

Jeď na venkov s Miou a Stephanií na dobrodružství do kempu. Sestav plátěnou stříšku a piknikový stůl. Poté se pusť do práce v kuchyni a vychutnej si jídlo pod širým nebem. Naplánuj dobrodružství v nafukovacím člunu nebo podnikni vyjížďku na přátelském koníkovi. Otevři si horní patro na spaní a ulož holky – ty mohou usnout pod širákem a stan postavit až zítra.

Více informací
od 934 Kč
Koupit nejlevněji

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig Škola

Stavebnice z řady PlayBig Bloxx v licenci Peppa Pig. Tentokrát má prasátko školu. Rozměry: 26 x 32 x 24 cm. Kompatibilní s kostičkami Duplo. Obsahuje 87 dílků.

Více informací
od 702 Kč
Koupit nejlevněji

Lego City Police 60141 Policejní stanice

Zvoňte na poplach! Zločinci se snaží vysvobodit svého kamarádíčka z vězení, ale přistihli ho nevhod - práve sedí na záchodě! Zvedni pracovní plošinu a dej dynamit do ventilace, potom se uhni stranou ješte předtím, než vybuchne. Podrž zločinci páčidlo, kterého by se mohl držet, a potom ho dostaň z vězení! Pomoz policistum vydat se za nákladákem zločinců se stíhacím autem, motorkou a helikoptérou, a dostaň je všechny do vězení!

Více informací
od 1 699 Kč
Koupit nejlevněji

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig Dům

Dům oblíbeného prasátka z řady PlayBig Bloxx v licenci Peppa Pig. Sada obsahuje i 4 figurky. Rozměry: 25,5 x 37 x 33 cm.

Více informací
od 1 069 Kč
Koupit nejlevněji

Lego City 60182 Pick-up a karavan

Popadni foťák a hurá kempovat! Připoj karavan za pick-up, vezmi si vybavení a vydej se na cestu. V lese najdi to správné místo, připrav si karavan a pak se vydej na ryby. Dáš si je k večeri. No teda, našel sis nového kamaráda, a dokonce jsi i něco chytil!

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Lego Minecraft™ 21147 Skalní dobrodružství

Popadni pochodeň a meč a přidej se k Alex a Stevovi na nebezpečné misi ze světa Minecraft™ s touto sadou 21147 Skalní dobrodružství od LEGO® Minecraft! Utrhni šťavnaté červené jablko a následuj značku, aby ses dostal do jeskyně plné netopýrů s točícím se množičem jeskynních pavouků. Sestupuj po žebřících a vyhýbej se pavučinám, zatímco budeš bojovat s děsivými jeskynními pavouky. Pak postupuj do dalšího patra, kde se potuluje Creeper™ a v temnotě číhá zombie. Odstřel skálu dynamitem a použij sv...

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

WALACHIA Vodní mlýn

Vodní mlýn je další důležitý zdroj energie pro vaši Valašskou vesnici.

Více informací
od 326 Kč
Koupit nejlevněji

Chemoplast Skládačka ABC

Didaktická pomůcka pro děti od 6 let.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

Lego City 60197 Osobní vlak

nové riginál zabaleno, malinko pokrčená krabice viz.foto , nevhodný dárek soukromý prodej Tento výrobek potřebuje k fungování baterie, (nejsou součástí balení) Obsahuje motor na dálkové ovládání prostřednictvím technologie Bluetooth s 10 rychlostmi, pantograf na střeše a kabinu strojvedoucího s otevíracím oknem a řídícím panelem, navíc jídelní vůz s odnímatelnou střechou a stoly, a vůz pro cestující s odnímatelnou střechou, sedačkami a stoly. Osobní vlak rozměr: přes 11 cm na výšku, 69 cm na dé...

Více informací
od 2 350 Kč
Koupit nejlevněji

Lego City 60223 Harvester Transport

Vyskoč z kabiny kamionu a pomoz farmáři sklidit úrodu! Odpoj přívěs, sniž rampy a vylož kombajn. Když farmář zorá pole, můžeš schovat nástroj a znovu naložit kombajn. Zvedni rampy, zahákni přívěs a odjeď na další pole. Nezapomeň zamávat strašákovi! Práce na farmě je v LEGO® City vždycky fůra!

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Lego DUPLO 10869 Dobrodružství na farmě

Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO DUPLO Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Zažijte s vašimi nejmenšími vzrušující dobrodružství na farmě a pomozte jim nakrmit přátelská zvířátka. Malé děti si farmaření zamilují. Zazvoňte na zvon a sklouzněte se na skluzavce. Dejte všem zvířátkum ve stodole dobrou noc, v domě si dejte vafle a hurá do postele! Obsahuje 3 DUPLO figurky a 5 figurek zvířat....

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO NINJAGO 70639 Pouliční závod Hadího jaguáru

Vyzvi Pana E a jeho ďábelský stroj k závodu se Zaneovou super cool motorkou. Rozlož vystřelovače a zamiř na padoucha z řad Garmadonových synu. Dávej pozor na ostnaté sekací čepele a vystřelovače Pana E. Vyšli dron a zahaj útok ze vzduchu. Dostaň se k Oni masce pomsty dřív než Pan E a zastav ho, než bude příliš silný, díky torzu démona a 2 rukama navíc!

Více informací
od 495 Kč
Koupit nejlevněji

Lego Ninjago 70652 Stormbringer

LEGO Ninjago 70652 Stormbringer Lítej s Jayem na Drakovi blesku, kterému z tlamy šlehají blesky, se sadou 70652 Stormbringer od LEGO® NINJAGO®! Ale dávej pozor, Beznohý táta se snaží chytit toto mocné stvoření do řetězů! Pošli ho úderem dračím ocasem tam, kam patří, zatímco Zane bojuje s Muzzlem. Poraz dračí lovce díky meči z dračích kostí a získej cenné brnění ukuté dračím ohněm! Bojuj s Drakem blesku o brnění ukuté dračím ohněm se sadou Stormbringer od LEGO® NINJAGO®, která obsahuje drak...

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Technic 42078 Mack Anthem

Užívej si skvělé zážitky a tvoř inovativní stavby s touto zcela výjimečnou 2v1 replikou náklaďáku Mack Anthem z řady LEGO Technic. Tento do nejmenšího detailu propracovaný model byl vyvinut ve spolupráci s firmou Mack Trucks Inc. Obsahuje celou řadu realistických detailu a funkcí. Otevři dveře a objevíš kvalitně vybavenou kabinu řidiče s podrobnou přístrojovou deskou a volantem, slunečními clonami, nastavitelnými sedadly a patrovou postelí. Pod kapotou najdeš šestiválcový řadový motor s pohybli...

Více informací
od 2 499 Kč
Koupit nejlevněji

Merkur Parní stroj, Medium

Parní stroj je polytechnická hračka, která je věrnou kopií skutečného parního stroje se stejným principem fungování.

Více informací
od 3 661 Kč
Koupit nejlevněji

Lego DUPLO 10903 Fire Station

SKLADEM !!! - LEGO DUPLO 10903 Hasičská stanice Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO® DUPLO® Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Navštivte snadno sestavitelnou 10903 Požární stanici, hrajte si, pomáhejte hasičům při nácviku hašení ohně a vyšplhejte po žebříku, abyste zachránili psa ve věži. Až vám někdo zavolá, pomozte svému předškolákovi naložit hasiče do hasičského auta, zapněte blikající světlo a sirénu a vydejte se na další odv...

Více informací
od 990 Kč
Koupit nejlevněji

Lego DUPLO® 10848 Moje první kostky

Podpořte představivost svého malého dítěte díky této sadě základních LEGO DUPLO kostek, s nimiž si užije spousty zábavy při stavění! S těmito pestrobarevnými kostkami, z nichž některé mají oboustranné obrázky, a mezi kterými najdete i vrtuli a stavební kartičky pro dodání inspirace, mohou děti postavit naprosto cokoliv - letadlo, loď nebo malý domek! DUPLO kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné a zábavné pro malé ručičky.

Více informací
od 467 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad

Sleduj, jak magie ožije v Bradavickém hradě od LEGO® Harry Potter™! Tato vysoce propracovaná sběratelská sada od LEGO Harry Potter má více než 6 000 dílků a nabízí zajímavé stavitelské zážitky. Součástí balení jsou památné scény ze série Harry Potter, které ti připomenou věže, věžičky, komnaty, učebny, tvory, vrbu mlátičku a Hagridovu chýši, a k tomu navíc řadu dalších kultovních prvků. A díky 4 minifigurkám, 27 mikrofigurkám studentů, profesorů a soch, a k tomu navíc 5 mozkomorům je tato sada ...

Více informací
od 9 499 Kč
Koupit nejlevněji

Lego NINJAGO 70654 Dieselnaut

Pozor! Iron Baron, Metlouš, Drtič lebek a Muzzle útočí se svým mocným tankem ze sady 70654 Dieselnaut od LEGO® NINJAGO®! Popadni své zbraně a zapoj se do boje po boku Mladého Wu, Jaye a Zanea. Vyhni se střelám a lapači nindžů z tanku Dieselnaut. Musíš se vyhnout zajetí v tomto monstrózním vězení na kolečkách a překazit dračím lovcům jejich plán získat dračí poklad!

Více informací
od 1 599 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Ninjago 70669 Coleův razicí vrták

Postav se kamenné armádě s Coleovým LEGO® NINJAGO® razicím vrtákem! Řiď toto parádní vozidlo a roztoč obří vrták. Dej si pozor na velké meče Obrovského kamenného válečníka a zaútoč pomocí vystřelovačů. Kryj Kaie, zatímco bojuje se zvědem a Válečníkem kamenné armády. Dokážeš zvítězit v bitvě a získat zpět Coleovu ukradenou zlatou zbraň – Kosu zemětřesení?

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Star Wars 75199 Bojový spíder generála Grievouse

Vyraž na rychlou misi proti Mistru Windu na palubě Bojového kluzáku generála Grievouse. Chop se řízení, nabij pružinové vystřelovače a spěchej do boje. Jakmile určíš pozici mistra Jedi, popadni světelný meč a utkej se s ním ve vzrušujícím souboji.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Lego STAR WARS™ 75262

Osláv 20 rokov stavebníc LEGO® Star Wars™ s touto špeciálnou edíciou 75262 Transport Impéria k 20. výročiu! Táto stavebnica s množstvom minifigúrok predstavuje vynovené stvárnenie pôvodného modelu 7667 Imperial Dropship z roku 2008. Má otvárací kokpit, odnímateľnú platformu na transport vojska a miesto na odloženie zbraní. Táto stavebnica obsahuje 4 LEGO Star Wars minifigúrky plus bonusovú reprodukciu minifigúrky Hana Sola z roku 2000 na odnímateľnom podstavci.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Mac Toys - Stavebnice Pirátská Loď, 840 Dílů

Velká stavebníce, která je kompatibilní s jinými známými stavebnicemi. Sestav pirátskou loď, obsahuje 840 dílků i malé figurky pirátů.

Více informací
od 977 Kč
Koupit nejlevněji

MAGFORMERS Trojúhelníky 12 kusů

Balení obsahuje 12 rovnostranných trojúhelníků o délce strany 5,5 cm balených v průhledné fólii. Trojúhelníky jsou spolu se čtverci základními stavebními kameny každé stavebnice MAGFORMERS. Barvy dílků dodáváme dle skladových zásob. Počet dílků: 12 Kreativní magnetická stavebnice Magformers umožňuje sestavovat velké množství trojrozměrných objektů, pomocí dvourozměrných plastových mnohoúhelníků. Magformers procvičuje jemnou motoriku, podněcuje tvořivost, učí děti barvy a základn...

Více informací
od 354 Kč
Koupit nejlevněji

QUERCETTI Mozaika FantaColor Junior Basic

Výborná didaktická mozaika určená dětem od 2 let. Tabulku zasadíte do bočních stojánků, aby se dětem dobře pracovalo, a zasunete pod desku některou ze 16 šablon (8 obrázků x2: z jedné strany pro menší děti, z druhé strany pro větší). Souprava rozvíjející dětskou motoriku, tvořivost a fantazii se skládá z hrací desky s otvory, 48 velkých barevných knoflíků a 16 karet s předlohami. Vyrobeno z plastů špičkové kvality.Pro děti od 2 let. V případě ztráty knoflíků je možné k výrobku dokoupit samostat...

Více informací
od 405 Kč
Koupit nejlevněji

BIG PlayBig Bloxx Peppa Pig železniční zastávka

Vláček a železniční zastávka z řady PlayBig Bloxx v licenci Peppa Pig. Součástí i figurka prasátka. Baleno v praktickém boxu. Věk: 1,5 - 5 let.

Více informací
od 207 Kč
Koupit nejlevněji

Geomag 104

<p><strong>Geomag Black and White 104 dílků</strong></p> <p><strong>Geomag Black and White</strong> je ideální hračkou pro děti se zárukou švýcarské kvality. Tyčinky v barvách černé a bílé, o délce cca 6 cm, jsou určeny pro malé ručky. Větší kompaktnosti konstrukce mohou děti docílit pomocí panelů. Děti osvojí základní zákonitosti fyziky a struktury těles, naučí se rozvíjet svou prostorovou představivost a fantazii.</p> <p>Holčičky a kluci mohou tvořit vzory, obrazce, objekty, ve 2D i 3D formá...

Více informací
od 989 Kč
Koupit nejlevněji

Lego City 60139 Mobilní velitelské centrum

Zastav náklaďák a vypusť policejního psa! Zločinec zamčený v mobilním vězení se snaží uniknout s pomocí svého komplice. Zahákni za mříž hák a řetěz a šlápni na čtyřkolce na plyn, abys vytrhl dveře cely. Spusť zadní rampu Mobilního velitelského centra a vylož policejní motorku, potom uháněj za zločinci a posaď je zpátky do vězení! Zapoj se do akce s policisty z LEGO® City, kteří se snaží překazit útěk zločince z vězení v Mobilním velitelském centru, které obsahuje odpojitelnou kabinu náklaďáku, ...

Více informací
od 710 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO City 60195 Mobilní polární stanice

Vyhlas stav pohotovosti a připrav se vyrazit vzhůru za vzrušujícím polárním dobrodružstvím se sadou 60195 Mobilní polární stanice od LEGO® City! Jakmile dorazíš na naleziště, připrav základní vybavení a pusť se do práce. Analyzuj vzorky v mobilní laboratoři, zatímco průzkumníci prohledávají oblast na sněžné motorce. Hej, co je to v tom bloku ledu? No ne, to je ohromný mamut! Pojďte všichni, je čas vykopat kus historie!

Více informací
od 1 599 Kč
Koupit nejlevněji

Lego CITY 60205 Koleje

Překonej jakoukoli překážku se zábavnými a pružnými kolejemi ze sady Lego City 60205 Koleje. Rozšiř svou železniční trať tak, aby se tvůj vlak mohl dostat tam, kde nikdy předtím nebyl.

Více informací
od 300 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO City 60233 Otevření obchodu s koblihami

Vyrazte se svým malým stavitelem do víru města v této sadě inspirované animovaným seriálem LEGO® City. Parádní sada 60233 Otevření obchodu s koblihami obsahuje nákladní vůz s jeřábem s vysouvacím ramenem, podstavu s výsuvnými stabilizačními nohami, dodávku novinářů s otevírací střechou a satelitem, taxi, policejní motorku a kolo s pojízdnou kavárnou, které spatří světlo světa v červnu 2019. Součástí zábavné stavebnice je také hračkářství, obchod s koblihami a bankomat. Obchod s koblihami ukrývá...

Více informací
od 1 290 Kč
Koupit nejlevněji

Lego City 60235 Adventní kalendář 2019

Odpočítávejte se svým malým stavitelem dny do Vánoc se sadou 60235 Adventní kalendář LEGO® City. Obsahuje 24 různých sestavitelných dárečků pro každý den, včetně sněžného skútru, sněhové pevnosti, sady na curling, krbu, houpacího křesla, dalekohledu a spousty dalších překvapení. Součástí adventního kalendáře je 7 minifigurek a figurka psa huskyho. Součástí adventního kalendáře je 7 minifigurek (včetně Santy!) a figurka psa huskyho. Obsahuje 24 různých dárečků, včetně vozidel, vánočních ozdob a...

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

Lego Creator 71021 Minifigurky

Minifigurka 18. série - Náhodný výběr. Nasbírej všech 17 jedinečných Lego minifigurek jubilejní osmnácté série, včetně vzácné retro figurky klasického policisty, repliky z roku 1978! Tato sváteční série zábavných sběratelských kousků přináší celou řadu úžasných doplňků a kostýmů a obsahuje široký výběr postav v pestrobarevných oblecích, připravených rozjet párty. A na konec to nejlepší: vzácná replika vůbec první minifigurky, která kdy byla vyrobena — policista z roku 1978! Každá minifigurka je...

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Lego Creators 31084 Pirátská horská dráha

Kup si lístek a užij si jízdu se sadou 3v1 31084 Pirátská horská dráha od LEGO® Creator. Nastup do žraločího vozíku a pevně se drž. Přikrč se, aby ses vyhnul lebce. Prosvišti zatáčkou a dávej pozor na vodní dělo při sjezdu dolů. Nezapomeň se usmát do fotoaparátu! Až se svezeš na horské dráze, přestav ji a pokračuj v pouťovém dobrodružství ve Strašidelném domě nebo se odvaž vyzkoušet skvělou Houpací loď!

Více informací
od 1 299 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreativní šperkovnice

<p><strong>&Scaron;perkovnici</strong> podle n&aacute;mětu z Ledov&eacute;ho kr&aacute;lovstv&iacute; II si mohou holčičky poskl&aacute;dat z 300 d&iacute;lků.</p> <p>Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitn&iacute;mi v&yacute;robky na trhu s hračkami, ověřen&eacute; dlouhodob&yacute;m působen&iacute;m na evropsk&eacute;m trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečn&eacute; a jednotliv&eacute; d&iacute;lky do sebe precizně zapadaly.</p> <p><strong>Přednosti:</strong></p> <ul> <li>stavěn&i...

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO DUPLO 10813 Velké staveniště

Malí stavební dělníci si zamilují tyto 3 sestavitelné stroje. Vyčisti stavbu pomocí pásového buldozeru, než z náklaďáku sklopíš nový materiál na stavění. Potom použij jeřáb s jeho drapákem a upravitelným ramenem ke zdvižení kostek a ke stavbě budovy. LEGO DUPLO kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručičky. Součástí jsou 3 DUPLO figurky stavebních dělníků, kteří podporují zábavu při situační hře.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Friends 41353 Adventní kalendář

Otevři každý den v prosinci 41353 Adventní kalendář LEGO® Friends a postav si novou ozdobu, která se skvěle hodí k tobě domů nebo na vánoční stromeček. Tento kalendář skrývá 24 tajemných přihrádek, z nichž každá obsahuje sestavitelné překvapení, včetně ozdob všech 5 kamarádek z městečka Heartlake.

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Friends 41375 Zábavný park na molu

SKLADEM !!! - LEGO Friends 41375 Zábavný park na molu. Tato stavebnice zábavního parku umožní vašemu malému staviteli ponořit se do vzrušujících zážitků na kolotočích. Model zahrnuje pokladnu s turnikety, kudy mohou návštěvníci přijít a odejít. Také tu je kolo štěstí, kde můžou kamarádky zkusit vyhrát nějaké dobroty. Součástí sady je i kolotoč se 3 sedadly, která lze roztočit pomocí speciální funkce. Hlavní atrakcí je ale pirátská loď duchů, kde se mohou kamarádky trochu bát a užít si vzrušení ...

Více informací
od 2 590 Kč
Koupit nejlevněji

Lego Friends 41382 Adventní kalendář 2019

Pomozte svým malým stavitelům připravit se na Vánoce se sadou Adventní kalendář LEGO® Friends 41382. Nechte je každý den otevřít nové okýnko, odpočítávejte a těšte se spolu na Štědrý den. 24 okýnek ukrývá bezvadné sestavitelné dárečky ze světa městečka Heartlake. Vystavené v pokoji nebo pověšené na stromečku k vám vnesou sváteční atmosféru. Obsahuje minipanenku Mii, a navíc figurky 2 tučňáků, 2 robotů, křečka a sněhuláka. Součástí sady je minipanenka Mii, a navíc figurky sněhuláka, křečka, 2 t...

Více informací
od 427 Kč
Koupit nejlevněji

Lego Friends Andrea a party u bazénu 41374

Dej se do pohody se sadou LEGO® Friends 41374 Andrea a party u bazénu. Tato bazénová party kamarádek LEGO Friends podnítí představivost a kreativitu vašeho dítěte. Vaše malá stavitelka si může hrát na Andreu a na to, že pořádá LEGO party u bazénu, pouští hity nebo zpívá od pultu DJ. Nebo si může hrát na Stephanie, která se baví a užívá si vše, co bazén nabízí. Stavebnice party u bazénu obsahuje akvárium, skluzavku, vodopád, stroj na dělání vln a džusový bar. Pro případ, že už je čas vylézt z vo...

Více informací
od 959 Kč
Koupit nejlevněji

Lego Harry Potter 75950 Aragogovo doupě

Připrav se na souboj s pavoukem v Zapovězeném lese s touto vzrušující sadou 75950 Aragogovo doupě od LEGO® Harry Potter™, která obsahuje Aragoga a jeho pavoučí kolonii, a k tomu navíc sestavitelný strom s vystřelovací funkcí pavučiny. Tato fantastická stavebnice se scénami z filmu Harry Potter a tajemná komnata obsahuje 2 minifigurky a sestavitelného pavouka Aragoga.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Harry Potter 75951 Grindelwaldův útěk

Vstup do světa fantazie se sadou 75951 Grindelwaldův útěk od LEGO® Fantastická zvířata. Můžeš se těšit na magický souboj mezi Serafinou Picqueryovou a Grindelwaldem včetně kloubového vozu s otevíracími dveřmi a odnímatelnou střechou taženého figurkou testrála se sklápěcími křídly. Použij vystřelovací kouzelné doplňky, prožij znovu magii z filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny a zúčastni se velkolepé bitvy. Obsahuje 2 minifigurky.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Hidden Side 70423 Paranormální autobus 3000

Dopřejte svým malým stavitelům napínavé dobrodružství v rozšířené realitě se sadou LEGO® Hidden Side™ 70423 Paranormální autobus 3000. Stáhni si aplikaci Hidden Side, naskenuj model pomocí telefonu a vstup do světa duchů – hraj si se stavebnicí a sleduj, jak v aplikaci celý model ožívá. Díky průběžným aktualizacím, novým záhadám k řešení, předmětům k nalezení, duchům k chycení a silným šéfům duchů k udolání představují sady LEGO Hidden Side unikátní herní zážitek! Tento parádní školní autobus m...

Více informací
od 1 150 Kč
Koupit nejlevněji

Lego Jurassic World 75926 Pteranodon Chase

Čas k evakuaci! Je potřeba zachránit Pteranodona z chrlící sopky. Pomoz Owenovi a stopaři naskočit do rychlého teréňáku a uháněj napříč ostrovem Isla Nublar, abys ho zachránil. Získej vajíčko, vystřel síť a dostaň ptakoještěra na zem. Potom ho uspi pomocí uspávací pušky a připrav se na svou další misi!

Více informací
od 399 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Minecraft 21143 Podzemní brána

<p><strong>LEGO Minecraft 21143 Podzemn&iacute; br&aacute;na</strong></p> <p><strong>Kvalitn&iacute; stavebnice</strong> motivovan&aacute; tvůrč&iacute; poč&iacute;tačovou hrou.</p> <p>Svět Minecraft&trade; nezn&aacute; obl&eacute; tvary. O to v&iacute;ce m&aacute; propracovan&yacute; syst&eacute;m staveb z rozličn&yacute;ch krychl&iacute;, hranolů a kv&aacute;drů ve form&aacute;tu 3D.</p> <p>Podzemn&iacute; br&aacute;nu si mohou děti sestavit ze 470 d&iacute;lků. Pot&eacute; si mohou přehr&...

Více informací
od 1 029 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Minecraft 21152 Dobrodružství pirátské lodi

LEGO Minecraft 21152 Dobrodružství pirátské lodi

Více informací
od 1 105 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Minecraft 21153 Ovčí farma

Popadni nůžky a dej se do práce na ovčí farmě, u které najdeš také břízu, plot a potůček s kameny. Pěstuj pšenici pro zvířata a květiny na barvení vlny.

Více informací
od 340 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Minecraft 21154 Most ohniváků

SKLADEM !!! - LEGO Minecraft 21154 Most ohniváků Vyraz na dobrodružství do světa Minecraft™ se sadou LEGO® Minecraft 21154 Most ohniváků, ve které najdeš podzemí s mostem, hořící lávu, hrozivé moby a unikátní předměty. Fanoušci legendární videohry si zamilují aktivovat funkci padajících kamenů a funkce ohniváků, se kterými se utkají na mostě k pokladu. Děti také mohou tuto stavebnici nakombinovat s jinými sadami a vytvořit tak unikátní LEGO Minecraft svět na hraní a vystavení. Součástí je minif...

Více informací
od 820 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO NINJAGO 70638 Katana V11

Pronásleduj silniční motorku Luka Cunninghama s Kaiovým úžasným člunem Katana V11. Luke se snaží zmizet podél průplavu – přejdi do rychlostního režimu a chyť ho. Slož motory pro aktivaci útočného režimu a střílej z pružinových vystřelovaču. Potom popadni Kaiovy katany a sveď nelítostný boj jeden na jednoho s motorkářským Garmadonovým synem!

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Star Wars 75159 Hvězda smrti

Převezmi velení nad úžasnou zbraní Impéria - Hvězdou smrti! Tento úžasný model ze Star Wars má tolik místností, komor, hangárů a dalších věcí, že ani nebudeš vědět, kde se svým průzkumem začít. Ovládej obrovský super laser z kontrolní místnosti, plánuj mise v konferenční místnosti a startuj z hangáru s Lordem Vaderem a jeho stíhačkou TIE Advanced. Opravuj droidy v místnosti údržby, nechávej vězně zavřené ve vězeňské části a poraz hvězdné lodě Povstalců pomocí pružinového vystřelovače - turbo la...

Více informací
od 11 500 Kč
Koupit nejlevněji

Lego Star Wars 75261 Průzkumný kolos klonů™ – edice k 20. výročí

Osláv kultovú spoluprácu s touto stavebnicou LEGO® Star Wars™ 75261 Klonový prieskumný chodec v edícii pri príležitosti 20. výročia! Táto akčná stavebnica oslavuje 20 rokov stavebníc LEGO Star Wars vrátane vynovenej verzie stavebnice 7250 Klonový prieskumný chodec z roku 2005 s polohovateľnými nohami, otočnou vežou, priestorom pre minifigúrku vojaka z planéty Kashyyyk na vrchu a vystreľovačom. Táto štýlová stavebnica zahŕňa aj LEGO figúrku trpasličieho pavúčieho droida s vystreľovačom, zákop so...

Více informací
od 487 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Super Heroes 76131 Bitva o základnu Avengerů

Hraj si na napínavou bitvu o základnu Avengerů 76131 a poraz Thanose a Outridera v této stavebnici od LEGO Marvel Avengers. Základna Avengerů obsahuje dvoupatrovou kancelářskou budovu se zasedací místností včetně stolu s tajnou přihrádkou na zbraň, otevíracího „laserového“ trezoru, heliportu, garáže, střešního pružinového vystřelovače a duálního vystřelovače, a navíc je vybavena i rotujícím, sklopným radarem.

Více informací
od 1 950 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Technic Motorová sada Power Functions

Vaše modely LEGO Technic ožijí díky této skvělé motorové sadě Power Functions. Tato doplňková sada obsahuje motor, box na baterie, světelný kabel a přepínač pólů. Dodejte svým výrobkům LEGO Technic pohonné funkce!

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Seva Pro dívky mini

<p>Stavebnice Seva pro holky 1 Mini</p>

Více informací
od 355 Kč
Koupit nejlevněji

Spin Bunchems Jumbo Balení S 1000 Ks

<b> Kreativní zábava, která nikdy nekončí!</b> <br> <p> Buďte kreativní a zažijte spoustu zábavy a legrace s touto kreativní sadou plnou barevných bodláčků. Kuličky mají vzájemnou vysokou přilnavost díky svojí specifické povrchové struktuře. Děti si z tohoto balení mohou snadno vytvarovat různé postavičky, zvířátka či jiné 3D objekty dle své fantazie. <br> <p> <b> Stavebnice rozvíjí dětskou motoriku, zručnost a podporuje dětskou fantazii! </b> <br> <p> Balení obsahuje: 1000 dílků <br> Věk: od ...

Více informací
od 899 Kč
Koupit nejlevněji

Tatra 815 TRUCK TRIAL

Postavte si model MS 76 - Truck Trial bez použití lepidla a nanášení barev.

Více informací
od 286 Kč
Koupit nejlevněji

Vista Adriatic

Model terénního auta s přívěsem Adriatic, který sestavíte jednoduše bez použití lepidla! Stavebnice Monti System je propracována do nejmenších detailů a precizně vyrobené dílky dávají sestaveným modelům neobyčejné kouzlo. Díky důmyslným zacvakávacím zámkům, úchytům a dalším pružným mechanismům do sebe vše zapadá - části stavebnice do sebe jednoduše zasunete a zacvaknete, vše bez nutnosti použití lepidla. Všechny dílky ze stejné řady modelů lze libovolně kombinovat, můžete tak vytvořit vla...

Více informací
od 271 Kč
Koupit nejlevněji

Vista Monti 19 Autotransport

Postavte si model Autotransport Liaz od značky Monti Systém. Jde to i bez použití lepidla a nanášení barev. Model je v měřítku 1:48. Velikou výhodou, o proti ostatním modelům, je „snadná“ montáž.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Vista Vista Blok 1

Skladem 1 sada. Dětská polytechnická stavebnice Vista BLOK 1 40 dílků Pestrobarevná dětská stavebnice, která je oblíbená hlavně u dětí v mateřské školce i v dětských centrech. Balení obsahuje 40 barevných dílků, které děti postupně do sebe skládají. Bloková stavebnice s velkými základními dílky. Rozvíjí fantazii a jemnou motoriku dítěte. Neobsahuje malé dílky proto je ideální pro nejmenší. Všechny stavebnice Blok jsou navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat. Rozměry balení (š...

Více informací
od 173 Kč
Koupit nejlevněji

WALACHIA Větrný mlýn

Větrné mlýny byly tehdy důležitými zdroji energie na vesnicích.

Více informací
od 207 Kč
Koupit nejlevněji

Androni Giocattoli - Stavebnice HRAD

Stavebnice HRAD Krásná barevná stavebnice zavede malé děti do světa stavění, ve kterém se určitě nebudou nudit. Kreativní hračka je idální na každou příležitost, díky čemuž děti budou zaneprázdněné na dlouhé hodiny a zároveň zlepší svou motoriku a pozornost. Hrad obsahuje vše potřebné k vytváření středověkého dobrodružství. Dílky potřebné k postavení hradu, rytířů, koně a doplňky na výzdobu hradu. Dílky: 168 ks Materiál: kvalitní plast bez ostrých hran...

Více informací
od 1 083 Kč
Koupit nejlevněji

Beneš a Lát Seva Stavitel

Stavebnice SEVA Stavitel obsahuje 306 speciálních dílků, ze kterých si můžete sestavit např.: zemědělskou techniku jako je traktor, zahradnický traktůrek, bagr, ....

Více informací
od 581 Kč
Koupit nejlevněji

Clementoni Clemmy Baby Kyblík domeček s otevírací střechou

Clemmy baby - Kyblík domeček s otevírací střechou a kostičkamiDomeček slouží jako box na měkké kostky Clemmy. Měkké, zdravotně nezávadné různobarevné gumové kostičky lze jednoduše na sebe skládat a vytvářet tvary podle fantazie.Kostky jsou omyvatelné, lze je mýt i v myčce na nádobí. střecha je odklápěcí a její horní část slouží zároveň jako základna pro stavění kostek.Obsahuje 15 barevných kostek.Kostičky jsou vhodné pro děti od 6 m.

Více informací
od 360 Kč
Koupit nejlevněji

Detoa Detoa Dřevěná barevná stavebnice 50 ks

&amp;amp;quot;Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco

Více informací
od 321 Kč
Koupit nejlevněji

Hubelino Kuličková dráha set bez kostek 55 ks

<p><strong>Kuličkovou</strong> dr&aacute;hu si mohou děti doplnit o 55 d&iacute;lků barevn&yacute;ch kostek. Tyto mohou skl&aacute;dat podle n&aacute;vodu. Hubelino stavebnice jsou vyr&aacute;běny jako kvalitn&iacute; produkty německ&eacute; firmy, dbaj&iacute;c&iacute; na ekologii.</p> <p><strong>Přednosti:</strong></p> <ul> <li>kombinovateln&eacute; s d&iacute;lky LEGO Duplo</li> <li>rozv&iacute;j&iacute; představivost a logickou &uacute;vahu</li> <li>tr&eacute;nuje zručnost a trpělivost...

Více informací
od 1 069 Kč
Koupit nejlevněji

Chemoplast Kostky z PH 8ks

Barevné plastové kostky rozvíjející motoriku.

Více informací
od 146 Kč
Koupit nejlevněji

Lego 21150 Minecraft velká figurka: Kostlivec s pekelným slizem

Bav se a hraj si s touto impozantní velkou Minecraft™ figurkou kostlivce s pekelným slizem, kteří rozhodně nesmí chybět na tvé výstavce. Střílej šípy z luku kostlivce, sundej mu helmu a terorizuj okolní svět společně s poskakujícím pekelným slizem! Až se vrátíte, postav tohoto nechvalně proslulého moba na podložku a pochlub se jím všem svým kamarádům!

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO Architecture 21039 Šanghaj

<p><strong>LEGO Architecture 21039 &Scaron;anghaj</strong></p> <p><strong>Kontrastn&iacute; stavby &Scaron;angaje </strong>chr&aacute;my Chenghuang Miao a Longhua, hotel Radisson Blu, n&aacute;břež&iacute; Bund, televizn&iacute; věž Oriental Pearl, Světov&eacute; finančn&iacute; centrum a &Scaron;anghajsk&aacute; věž, d&aacute;vaj&iacute; dohromady celek, kter&yacute; je z&aacute;žitkem nejen pro veřejnost, ale i pro oči techniků a stavitelů. Různorod&yacute; celek staveb spojuje řeka Chuang-p...

Více informací
od 1 359 Kč
Koupit nejlevněji

Lego City 60161 Jungle Explorers Průzkum oblasti v džungli

Vypátrej ztracené letadlo v džungli LEGO® City! Vydej se k záhadnému vraku, pak se utáboř a ráno naskoč do kajaku a vyraz prozkoumat chrám dole po proudu. Měj oči otevřené, v džungli i ve zříceninách číhá spousta zvířat i pastí. Dávej pozor a nezatahej za špatnou liánu - v džungli LEGO City číhá překvapení na každém rohu!

Více informací
od 1 349 Kč
Koupit nejlevněji

Lego City 60194 Průzkumné polární vozidlo

Zabal si veškeré vybavení a připrav se vyrazit na průzkum zamrzlé krajiny se sadou 60194 Průzkumné polární vozidlo od LEGO® City! Sbírej vzorky pro analýzu v laboratoři na palubě vozidla při průzkumu terénu na sněžné motorce. No teda, mrkej na tu ohromnou ledovou zeď a tajuplnou jeskyni... co se asi ukrývá uvnitř? Dávej si pozor na ledního medvěda! Zapískej na huskyho, je čas vrátit se zpátky do tábora!

Více informací
od 719 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO City 60197 Osobní vlak

Vydej se na nádraží a vyraz na zábavný výlet! Nastup do elegantního 60197 Osobního vlaku od LEGO® City a dej si během cesty něco k snědku v jídelním voze. Kochej se výhledem na krajinu nebo si schrupni. Cink, cink! Vstávat, vlak přijíždí do stanice. Je čas vyrazit na další dobrodružství v LEGO City!

Více informací
od 2 719 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO City 60198 Nákladní vlak

Přepravuj náklady se sadou 60198 Nákladní vlak od LEGO® City! Použij vysokozdvižný vozík, abys naložil kontejnery, a pak je zvedni pomocí jeřábu. Zapoj všechny vagóny za lokomotivu, naskoč do kabiny, zapískej a rozjeď to! Doruč náklad včas a zajisti, aby ve městě LEGO City vše hladce fungovalo!

Více informací
od 3 899 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO City 60213 Požár v přístavu

Chraň pobřeží LEGO® City s bezvadnou sadou 60213 Požár v přístavu, ve které nalezneš hasičskou loď s vodním dělem s multistřílecí funkcí, které vyjde v lednu 2019, a zvedacím motorem, a navíc přístav s vysílačkou, 2 barely ropy, vozíkem a 2 minifigurkami. Obsahuje 2 LEGO® City minifigurky: hasiče a pracovníka z přístavu. Obsahuje hasičskou loď s novým vodním dělem s multistřílecí funkcí, které vyjde v lednu 2019, a zvedacím motorem. Dále je součástí sady přístav s žebříkem. Loď skutečně...

Více informací
od 200 Kč
Koupit nejlevněji

LEGO City 60234 Sada postav – Zábavná pouť

Užij si hromadu legrace spolu s ostatními v zábavním parku! Otestuj své schopnosti na střelnici. Házej kroužky a zkus vyhrát kachnu nebo ukaž své svaly ve zkoušce síly. Pak si dopřej pauzu a dobrou zmrzlinu u zmrzlinářova kola, zatímco ti chůdař vyrobí zvířátko z balónků. Nebo si nech pomalovat obličej, ať záříš všemi barvami. Zábavní park LEGO® City je skvělým místem pro celou rodinu!

Více informací
od 799 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

stavebnice sluban  •  stavebnice tank  •  cobi stavebnice  •  stavebnice cobi  •  magneticke stavebnice  •  drevena stavebnice  •  stavebnice pony  •  solarni stavebnice  •  stavebnice quercetti  •  detska stavebnice  •  stavebnice lod  •  stavebnice konstrukter  •  stavebnice farma  •  stavebnice aut  •  cheva stavebnice  •  playstix stavebnice  •  stavebnice robot  •  stavebnice letadel  •  merkur stavebnice  •  stavebnice letadlo  •  stavebnice minecraft  •  stavebnice maxi  •  3d stavebnice  •  stavebnice elektronicke  •  stavebnice lodi  •  stavebnice lori  •  stavebnice magneticka  •  stavebnice vlak  •  stavebnice zesilovac  •  tank stavebnice  •