Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Stavebniny  >  Stavební pouzdra  >  JAP 705 – STANDARD, 700 mm

JAP 705 – STANDARD, 700 mm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 358 Kč
Porovnat 7 obchodů
Stavební pouzdro JAP STANDARD představuje nejběžnější typ stavebního pouzdra. Toto stavební pouzdro je určeno pro klasické zasouvací jednokřídlé dveře. Standardní šířka průchodu je 700 mm. Pouzdro je určeno do zdi nebo sádrokartonu. jedná se o stavební pouzdro pro posuvné vnitřní dveře pouzdro lze osadit do zdi nebo sádrokartonu pouzdro je zhotoveno z pozinkovaného plechu kolejn...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro JAP 705 – STANDARD, 700 mm

Popis JAP 705 – STANDARD, 700 mm

Stawebniny píše:

Tento model představuje nejběžnější typ stavebních pouzder pro zasouvací dveře: jednoduché pouzdro pro dveře jednokřídlé.Stavební pouzdro JAP lze dodat do zděné nebo sádrokartonové příčky. Nutno poznamenat do objednávky.

Milpe.cz píše:

Tento model stavebního pouzdra JAP 705 NORMA STANDARD představuje nejběžnější typ stavebních pouzder pro zasouvací dveře.Jedná se o jednoduché stavební pouzdro pro jednokřídlé dveře.
Stavební pouzdro JAP 705 STANDARD dodáváme do zděné i sádrokartonové příčky.

Stavební pouzdro JAP píše:

Stavební pouzdro JAP STANDARD: jednoduché pouzdro pro dveře jednokřídlé.   Termín dodání u výšky průchodu ČSN 1970 mm je 2 - 3 dny, ostatní atypické výšky průchodu 5 - 7 pracovních dnů. DOPRAVA POUZDER JE PO CELÉ ČR ZDARMA! Varianty stavebních pouzder NORMA STANDARD: Zděná příčka: dokončená příčka 125 mm = pouzdro o síle 100 mm, toto pouzdro je možné i obezdít na libovolnou sílu zdi! dokončená příčka 100 mm = úzké pouzdro o síle 75 mm Sádrokartonová příčka: dokončená příčka 12

SIKO.cz píše:

Stavební pouzdro pro dveře "70" od předního českého výrobce představuje nejběžnější typ stavebního pouzdra pro zasouvací dveře. Jedná se o stavební pouzdro pro jednokřídlé dveře různých provedení včetně dveří se zasklívacím rámečkem. Na dokončenou stěnu 125mm (šířka pouzdra 100mm) Stavební pouzdro dodáváme do zděné i sádrokartonové příčky pouzdro606.

Stavebniny hrou píše:

stavební pouzdro JAP 705 Norma Standard, 700 mm, Stavební pouzdro JAP je nosná konstrukce pro osazení jednokřídlových, interiérových, posuvných dveří. Předností je úspora místa nutná pro otevírání klasických dveří a bezbariérový průchod.
Stavební pouzdro JAP se instaluje v rámci hrubé stavby do zděné nebo sádrokartonové příčky. Po dokončení budou dveře zajíždět do příčky, to je další výhoda oproti posuvným dveřím zavěšených na zdi.
Stavební pouzdro JAP Standard se skládá z plechového boxu pro dveřní křídlo, nadpraží s pojezdovou kolejnicí, protilehlé stojky a pojezdových vozíků se spojovacím materiálem. Vlastní dveře a obložky je možno zakoupit zvlášť v kategorii interiérové dveře. Stavební pouzdro JAP Standard lze instalovat do sádrokartonové příčky nebo zděné o minimální tloušťce 125, nebo 100mm. JAP Standard pro sádrokartonové příčky je hladký a montuje se rovnou do kostry příčky, pro zděné konstrukce je opatřeno síťovinou pro omítání a nad ním musí být proveden nosný překlad.
Stavební pouzdro JAP se dodává pro světlé šířky hotového průchodu od 600 - 1200 mm a výšky 1970mm, atypické pak až pro výšku 2700mm.
Stavební pouzdro JAP může být vybaveno tichým dorazem, který zabrání prudkému přibouchnutí a dveře měkkce dovře.

Parametry JAP 705 – STANDARD, 700 mm

Výrobce JAP

Podobné produkty

Podobné fráze: