Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Outdoor a camping  >  Camping  >  Stany  >  Husky Bizam 2

Husky Bizam 2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 734 Kč
Porovnat 5 obchodů
Minimum pro noc ve dvou. Základní model stanové řady Husky Outdoor. Díky své minimální velikosti je Bizam ideálním ekonomickým řešením pro příležitostné nocování ve dvou. Největší devízou stanu je spojení lehkosti, skladnosti a okamžité použitelnosti pří zachování všech standardů řady Husky Outdoor. Vhodný pro kemping, lehkou turistiku nebo cykloturistiku. - pro 2 osoby - 2 vchody - výška...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Husky Bizam 2

Popis Husky Bizam 2

BezvaSport.cz píše:

Pokud hledáte stan pro kempování, cykloturistiku či lehčí turistiku, je pro vás tento model ideální variantou. Stan Bizam totiž váží pouhých 2,9 kg, je úžasně skladný a okamžitě použitelný.
To je silná kombinace, která z něj dělá vhodné přístřeší zejména pro příležitostné cestování až dvou dospělých osob.
Oba pláště stanu, podlážka i konstrukce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort.
Zachování veškerých zaručených standardů řady Outdoor od značky Husky je samozřejmostí.
-Materiál-
Nosné pruty
- Durawrap
Durawrap je v mnoha ohledech zdokonalená verze laminátu, která vzniká nanesením polyesterové fólie na jádro laminátového prutu. Tento vylepšený materiál je celkově nejen trvanlivější, ale i pevnější a pružnější. Jeho velkou výhodou také je, že se při případném zlomení netřepí konce nosných tyčí a nevytváří se tak ostré konce, které by mohly stan poškodit.
Vnější materiál
- 185T Polyester
Jedná se o velmi lehký materiál, který je odolný proti roztržení. Syntetická polyesterová vlákna zvyšují ochranu produktu proti náročným povětrnostním podmínkám, vyblednutí a rozsáhlému navlhnutí, neboť usychají skutečně rychle.
- Polyurethan (zátěr 3 000 mm/cm²)
Polyurethanový zátěr představuje trvalou impregnaci, která se nanáší přímo na materiál v různých vrstvách. Tato speciální úprava látky zabraňuje průniku vody. Parametr zátěru určuje výšku vodního sloupce (udávaného v mm/cm2), jinými slovy schopnost materiálu odolávat tlaku vody.
Vnitřní materiál
- Nylon 190T
Velmi jemná, lehká a prodyšná syntetická vlákna, která však disponují dostatečnou pevností a pružností. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je také vhodný do nízkých teplot neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.
- Síťová moskytiéra
Jemný, prodyšný a přesto pevný materiál, z n...

Hawaj.cz píše:

Outdoor stan Husky Bizam 2 Classic

Pokud hledáte stan pro kempování, cykloturistiku či lehčí turistiku, je pro vás outdoor stan Husky Bizam 2 Classic ideální variantou. Stan totiž váží pouhých 2,9 kg, je úžasně skladný a okamžitě použitelný. To je silná kombinace, která z něj dělá vhodné přístřeší zejména pro příležitostné cestování až dvou dospělých osob. Oba pláště stanu, podlážka i konstrukce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Zachování veškerých zaručených standardů řady Outdoor od značky Husky je samozřejmostí.
Hlavní přednosti
- Váha pouhých 2,9 kg
- Rychlá a jednoduchá stavba
- Laminátové nosné pruty
- Podlepené švy
- UV ochrana tropika
Specifikace
- Rozměry (Š × D × V ): 145 × 290 × 120 cm
- Rozměry sbaleného stanu: 45 × 13 cm
- Hmotnost: 2,9 kg
- Konstrukce: Dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí
- Příslušenství: Sada ocelových kolíků, opravárenský set
Materiály
- Nosné pruty: Laminátové tyče o ř 7,9 mm
- Vnější stan: 185T Polyester, PU zátěr 3000 mm/cm2, podlepené švy
- Vnitřní stan: Prodyšný Nylon 190T + síťová moskytiéra
- Podlážka: Vrstvený PE, PU zátěr 6000 mm/cm2

eoshop.cz píše:

Pokud hledáte stan pro kempování, cykloturistiku či lehčí turistiku, je pro vás tento model ideální variantou. Stan Bizam totiž váží pouhých 2,9 kg, je úžasně skladný a okamžitě použitelný. To je silná kombinace, která z něj dělá vhodné přístřeší zejména pro příležitostné cestování až dvou dospělých osob. Oba pláště stanu, podlážka i konstrukce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost proti vnějším vlivům, dobrou prodyšnost a dostatečný komfort. Zachování veškerých zaručených standardů řady Outdoor od značky Husky je samozřejmostí.

LYPO.CZ píše:

Husky Bizam 2 plus nakupujte v sekci Turistické stany. Další Stany značky Husky nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický stan Bizam 2 os. je základní model stanové řady Husky Outdoor. Díky své minimální velikosti je Bizam ideálním ekonomickým řešením pro příležitostné nocování ve dvou. Největší devizou stanu je spojení lehkosti, skladnosti a okamžité použitelnosti při zachování všech standardů řady Husky Outdoor.

VYUŽITÍ: Vhodný pro kemping, lehkou turistiku nebo cykloturistiku.
MATERIÁLY: Stan Bizam je dvouplášťový stan s durawrapovými pruty o průměru 7,9 a 8,5 mm. Vnější stan je vyroben z 185T Polyesteru s vodním sloupcem pláště 3 000 mm/cm2 a má podlepené švy. Vnitřní stan je z prodyšného Nylonu 190T a síťové moskytiéry pro zajištění cirkulace vzduchu. Na podlážku stanu byl použit 190T Polyester s vodním sloupcem 6 000mm/cm2. Kolíky pro ukotvení stanu jsou z oceli.

Parametry Husky Bizam 2

Výrobce Husky
Určení Turistické
Kapacita 2os.
Hmotnost 2.9kg
Moskytiéra Ano
Nepromokavost tropika Míra voděodolnosti vnější vrstvy stanu je určena výškou vodního sloupce. Tato hodnota je získána měřením v laboratorních podmínkách. Vyšší číslo znamená vyšší odolnost. 3000mm
Počet vchodů 2

Podobné produkty

Podobné fráze: