Kde jsem:  Katalog  >  Oblečení a obuv  >  Dámské oblečení  >  Dámské spodní prádlo  >  Stahovací prádlo  >  Bas Bleu Sandra černá

Bas Bleu Sandra černá

Načítám galerii...
Předchozí
Další
  Jednoduché dámské dlouhé legíny Sandra Bas Bleu zdobené černými zirkony na zadních kapsách. Model v klasickém střihu. Výhodné kapsy vzadu i vpředu podkreslí horní část, zakončenou gumou. Neprůhledné legíny dokonale imitující kalhoty, které jsou vhodné i ke krátkým blůzkám.  200 DEN.

Všechny nabídky pro Bas Bleu Sandra černá

Popis Bas Bleu Sandra černá

Spodní prádlo Amoresa píše:

Legíny Sandra short - Bas Bleu černá L, Jednoduché dámské 3/4 legíny Sandra short 200 DEN Bas Bleu zdobené černými zirkony na zadních kapsách. Model v klasickém střihu. Kapsy vzadu i vpředu podkreslí horní část, zakončenou gumou. Legíny dokonale imitují kalhoty a jsou vhodné i ke krátkým blůzkám. Materiálové složení: 85% Polyester, 15% Elastan. Barva: černá. Velikost: S,M,L.

CSport.cz píše:

Legíny Sandra short - Bas Bleu L Černá od výrobce Bas Bleu
Spodní prádlo, podprsenky, kalhotky a plavky od obchodu VIP Prádlo ve vysoké kvalitě.
Navíc můžete dostat dárek ZDARMA - Klikni a získej DAREK
Popis: Legíny Sandra short - Bas Bleu L Černá
Jednoduché dámské 3/4 legíny Sandra short 200 DEN Bas Bleu zdobené černými zirkony na zadních kapsách. Model v klasickém střihu. Kapsy vzadu i vpředu podkreslí horní část, zakončenou gumou. Legíny dokonale imitují kalhoty a jsou vhodné i ke krátkým blůzkám. Materiálové složení: 85% Polyester, 15% Elastan. Barva: černá. Velikost: S,M,L.

Parametry Bas Bleu Sandra černá

Výrobce Bas Bleu

Podobné produkty

Podobné fráze: