Kde jsem:     >  Katalog   >  Sport a hobby   >  Míčové sporty   >  Squash  >  Squashové doplňky  >  Head Headband

Head Headband

Značková čelenka Head v červené barvě s rychlým a účinným odvodem potu tvořená ze 100% bavlny a s velmi příjemnou povrchovou úpravou.

Popis Head Headband

Alza.cz píše:

Sportovní čelenka - bílá, velikost: uni, materiál: bavlna, elastan
Čelenka Head Headband je praktickým doplňkem pro všechny, kteří se věnují raketovým i jiným sportům. Efektivně zadržuje pot z čela a vy se tak budete moci plně soustředit na hru. Vyrobená je z 90 % z bavlny a z 10 % z elastanu, díky kterému je skvěle pružná a snadno ji tak nasadíte na čelo. Čelenka vyniká maximální absorpcí potu a rovněž se velmi příjemně nosí. Head Headband ocení všichni tenisté, ale také hráči squashe či badmintonu, kterým perfektně usnadní jejich hru. Klíčové vlastnosti čelenky Head Headband bílé vel. UNIČelenka vhodná pro hráče raketových sportůEfektivně zadržuje pot z čelaVyrobená z 90 % z bavlny a z 10 % z elastanuVelmi pružná a snadno se nasazujeHead Headband maximálně absorbuje potBarevné provedení: bílé Velikost:UNI

Sport365.cz píše:

Tenis může být tvrdým sportem a pocení, které je jeho součástí, velkou nepříjemností. Díky froté čelence Head Headband si můžete být jisti, že vám pot již nebude stékat po čele a zároveň se budete moci perfektně soustředit na každý míč. Čelenku Head Headband nabízíme v různých barevných variantách, je vyrobena z 80% z bavlny, z 15% z nylonu pro lepší pohodlí a zbývajících 5% je elastan, neboť je u tohoto produktu nezbytná i pružnost.

Parametry Head Headband

Výrobce Head

Podobné produkty

Podobné fráze: