Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Koupelna a WC  >  Sprchové kouty  >  Sprchové vaničky  >  RAVAK ANGELA 80 LA 80 cm

RAVAK ANGELA 80 LA 80 cm

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 262 Kč
Porovnat 3 obchody
RAVAK ANGELA 80 LA Sprchová vanička čtvercová 80 cm - bílá Sprchová čtvercová vanička Ravak• 80x80 cmVaničky typu LA se skládají z koextrudované skořepiny, laminátové vrstvy a výztuhy. Vaničky typu LA jsou určeny pro zapuštění do podlahy nebo pro podezdění. Pro snadnou instalaci i k těmto vaničkám dodáváme univerzální nožičky - BASE. Akrylátových vaniček Kaskada se speciální antibakteriální v...

Všechny nabídky pro RAVAK ANGELA 80 LA 80 cm

Popis RAVAK ANGELA 80 LA 80 cm

RAVAK ANGELA 80 LA Sprchová vanička čtvercová 80 cm - bílá
Sprchová čtvercová vanička Ravak• 80x80 cmVaničky typu LA se skládají z koextrudované skořepiny, laminátové vrstvy a výztuhy.
Vaničky typu LA jsou určeny pro zapuštění do podlahy nebo pro podezdění. Pro snadnou instalaci i k těmto vaničkám dodáváme univerzální nožičky - BASE. Akrylátových vaniček Kaskada se speciální antibakteriální vlastností zvanou Antibac® se vyrábí více než 100 000 kusů ročně a právem patří tyto cenově výhodné hlubší vaničky mezi nejoblíbenější v Evropě. Vaničky v provedení LA jsou vyztuženy sklolaminátem a výztuhou a jsou určeny k instalaci na nožičky nebo k zapuštění. Všechny vaničky jsou opatřeny speciálním způsobem ochrany před růstem a rozmnožováním některých druhů bakterií a kvasinek.
WellMall s.r.o. získal prestižní certifikát APEK
Získali jsme certifikát APEK, což Vám, našim zákazníkům, dává v našem internetovém obchodě záruku kvalitních služeb na vysoké úrovni.
V současnosti se může certifikátem APEK Certif..
* Parametry: Záruka
* Hmotnost: 10 kg
* Protiskluzová úprava: ano
* Průměr odpadu [mm]: 90
* Tvar: čtverec
* Délka (cm): 80
* Šířka (cm): 80
* Hloubka (cm): 0,9
* Materiál: akrylát
* mn_kaskada-la.pdf - navod-ravak-kaskada-la

Parametry RAVAK ANGELA 80 LA 80 cm

Výrobce Ravak
Materiál Akrylátové
Šířka 80cm
Délka 80cm
Tvar Čtvercové
Protiskluzová úprava Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: