Kde jsem:     >  Katalog   >  Mobilní telefony a kancelář   >  Kancelářské potřeby   >  Kancelářská technika  >  Spotřební materiál  >  Laminovací kapsy A4/125 mic.

Laminovací kapsy A4/125 mic.

Laminovací kapsy čiré. Lesklý povrch. Formát A4 (216x303). Síla folie 250 (2x125) µm. V balení 100 kusů

Popis Laminovací kapsy A4/125 mic.

Digiboss.cz IT, Elektronika píše:

Již žádné obavy, že vložíte kapsu do laminátoru nesprávným směrem. Jedinečná směrovací technologie (UDT) přináší dokonalé výsledky. Kapsy nejvyšší kvality chrání zalaminovaný dokument.
Unikátní směrovací technologie navádí ke správnému vložení kapsy ve směru šipek, které jsou umístěny na kapse a které po laminaci zmizí.
Bez rizika zaseknutí kapsy v laminátoru.
Lesklý povrch kapes zvýrazňuje barevnost dokumentu.
Dlouhodobá ochrana dokumentu před nečistotou, tekutinou a vlhkostí. Vysoká tuhost laminovaného dokumentu.
Vhodné do všech laminátorů.
216 x 303 mm (pro A4).
Barva: čirá
Rozměry: 22,2x2,3x30,9 cm
Balení: 100 ks

Patro.cz píše:

Praktické řešení pro každodenní použití chránící a zdokonalující hodnotné listy prezentací, referenčních seznamů, produktových listů, upozornění apod. Lesklé provedení, tloušťka 2 × 125 mikronů. Formát A4. Balení: 100 kusů. Určené pro dokonalé umístění standardních listů A4 s dostatečnými okraji pro snadné zarovnání listů, zcela voděodolné Vysoký lesk Zvýrazňují a prohlubují tištěné barvy Dlouhodobá odolnost Laminované dokumenty by měly vydržet léta, v závislosti na okolních podmínkách a tloušťce fólie Přizpůsobení velikosti a tvaru listu: laminované dokumenty lze snadno oříznout

Parametry Laminovací kapsy A4/125 mic.

Podobné produkty

Podobné fráze: