Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Kancelářské potřeby  >  Kancelářská technika  >  Spotřební materiál  >  CASIO XR 24 WE1

CASIO XR 24 WE1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Základní barvící páska šíře 24 mm Délka 8m, šíře 24 mm Černé písmo na bílé

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CASIO XR 24 WE1

Popis CASIO XR 24 WE1

CDRmarket.cz píše:

Kompatibilní páska s Casio XR-24WE1, šířka 24mm, délka 8m. Černý tisk na bílém podkladu. Samolepicí pásky zaručují velmi snadnou aplikaci. Pásky jsou odolné proti vodě a UV záření (na světle neblednou ani se neodlepují).

OBCHOD-ŠETŘÍLEK píše:

Samolepicí štítky Casio jsou dostupné v pěti různých šířkách a ve více než 10 barvách. Štítky lze použít v kanceláři, doma, v laboratoři nebo v průmyslových zařízeních. Náplně jsou plně kompatibilní, nepotřebujete tedy pro různý typ tiskárny jiný model cartridge.

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Ideální pro profesionální použití. Vytvářejte se štítkovačem KL-7400 rychle a pohodlně samolepicí štítky pro použití v kanceláři nebo doma. Díky velkému 4řádkovému displeji se 16 znaky a klávesnici QWERTY to jde bez velkých nároků na čas. Zvláštností tohoto zařízení je integrovaná funkce náhledu tisku, tisk čárových kódů a 60 předinstalovaných log. Náhled tisku a paměť pro 10 x 127 znaků·Pro pásky XR 6-24 mm·680 znaků a symbolů, tisk čárového kódu (EAN-8/13) Štítkovač Casio KL-7400·Barevná páska XR-12WE2, barva pásky: bílá, barva tisku: černá, 2 m.·Síťový adaptér·Návod. Štítkovač Casio KL-7400 od výrobce Casio v kategorii PC technika & kancelář|Tiskárny, skenery a tonery|Tiskárny štítků|Štítkovače. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry CASIO XR 24 WE1

Výrobce Casio

Podobné produkty

Podobné fráze: