Kde jsem:     >  Katalog   >  Knihy a filmy   >  Knihy   >  Naučná literatura  >  Sport - literatura  >  Pět Tibeťanů

Pět Tibeťanů

Pět Tibeťanů je systém svičení, která sjou minimálně časově náročná, přesto však pronikavě zvýší vaši fyzickou sílu a obratnost stejně jako duševní schopnosti.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pět Tibeťanů

Informace v obchodě
Skladem
Do obchodu

Popis Pět Tibeťanů

Booktook.cz píše:

Publikace: Pět Tibeťanů v praxi: Pět cviků - jednoduchá cesta k pramenům života... - Teschke Gisela-Leonie. Pět Tibeťanů je systém cvičení, která jsou minimálně časově náročná, přesto však pronikavě zvýší vaši fyzickou sílu a obratnost, stejně jako duševní schopnosti. Pravidelné cvičení pomáhá od svalového napětí a stresu, zlepšuje dýchání a trávení. Tato kniha je rozšířený rituál tajných cvičení pro zdraví, energii a osobní sílu. Publikace: Pět Tibeťanů v praxi: Pět cviků - jednoduchá cesta k pramenům života... - Teschke Gisela-Leonie.

Dobré knihy píše:

Pět Tibeťanů je jogínský systém jednoduchých, časově i fyzicky nenáročných, ale velmi účinných cviků, které se autor před více než třiceti lety naučil v tibetském klášteře v pohoří Himálaje a posléze je představil západní civilizaci. Pravidelné cvičení Pěti Tibeťanů podstatně zvyšuje pružnost těla i duševní sílu, odstraňuje psychické i svalové napětí, oživuje naše smysly, zlepšuje dýchání a trávení, blahodárně působí na oběhovou soustavu, navozuje klid a celkovou pohodu.

Knihy123 píše:

Pět cviků je víc než jen tělesné cvičení. Harmonuzují a oživují tělo i ducha. Pokud jednou pochopíte podstatu tohoto cvičení, stanou se pro vás něčím víc, než jen fitness. Při vytrvalém provádění se ve vás rozhostí...

ABZ.cz - knihkupectví píše:

Kniha: Pět tibeťanů v praxi; Autor: Teschke Gisela Leonie; Pět tibeťanů nás činí zdatnými uvnitř i navenek. Vedou k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání naší tělesné reality a to mění náš život. Zakoušíme víc pohody, jsme zdravější a máme větší radost ze života. Těchto pět cviků je víc než jen ...

Alza.cz píše:

Kniha - autor Gisela Leonie Teschke, 196 stran, česky, Brožovaná bez přebalu matná
Populární cvičení pěti Tibeťanů buduje vnější i vnitřní zdatnost, vede k novému, hlubšímu a uvědomělému prožívání tělesné reality, díky němuž lze měnit život ve všech jeho podobách.
Pět tibetských cviků je mnohem víc než zdravotní gymnastika, neboť dokáže oživovat a uvádět do harmonie tělo i ducha. Pokud jednou pochopíte podstatu těchto cvičení, naplní vás vnitřním pokojem, který všechny negativní myšlenky, starosti a obavy odsune do pozadí. Možná poprvé v životě pochopíte, jak se lze oprostit od každodenních záležitostí, které až do této chvíle otupovaly váš život.
Pro mnoho lidí byl počátek cvičení pěti Tibeťanů začátkem uvědomělého přístupu k životu, který s sebou přinesl dalekosáhlé změny a obnovu. Stejný je případ i autorky této knihy, která v ní shrnula své praktické zkušenosti načerpané v profesi odborné zdravotnice a kosmetičky. Moto této publikace, které ocení...

Parametry Pět Tibeťanů

Podobné produkty

Podobné fráze: