Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Sport - literatura  >  Lochan ku

Lochan kung

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Lochan kung

Popis Lochan kung

Dobré knihy píše:

Proudí-li energie čchi bez překážek celým tělem, nacházíme se ve stavu rovnováhy. Jsme vitální, zdraví a spokojení.
Lochan-kung je jedním z nejstarších systémů čchi-kungu. Jedná se o sestavu specifických cviků, jež působí na člověka v celé jeho celistvosti – dotýkají se jeho těla, mysli a ducha a trénují všechny složky.
S pomocí lochan-kungu protáhneme a posílíme svaly, šlachy, vazy a kosti, promasírujeme vnitřní orgány a zostříme smysly. Především si však díky tomuto cvičení zajistíme harmonickou výměnu a hospodaření s energií.
Cvičení jsou vysvětlena po jednotlivých krocích a názorně ilustrována. Jsou zde podrobně popsány i medicínsko-terapeutické aspekty každého cviku: s kterými meridiány se při něm pracuje, které indikace a kontraindikace přicházejí v úvahu, které části a oblasti těla jsou obzvlášť posilovány.
K tomu, abychom zřetelně pocítili zlepšení kvality našeho života, stačí 15 až 20 minut tohoto blahodárného cvičení denně.

ABZ.cz - knihkupectví píše:

Kniha: Lochan kung Čchi kung v čínské medicíně -- Čínská cvičení pro zdraví; Autor: Fiereder Richard; – Proudí-li energie čchi bez překážek celým tělem, nacházíme se ve stavu rovnováhy. Jsme vitální, zdraví a spokojení. – Lochan-kung je jedním z nejstarších systémů čchi-kungu. Jedná se o sestavu specifických cviků, jež působí na člověka v ...

Martinus.cz píše:

Lochan-kung je jedným z najstarších systémov Čchi-kungu. Jedná sa o sústavu určitých cvikov, ktoré sa dotýkajú človeka v jeho celistvosti - jeho tela, mysle a ducha a ktoré trénujú všetky oblasti jeho tela. Pomocou Lochan-kungu pretiahneme a posilníme svaly, šlachy, väzy aj kosti a premasírujeme vnútorné orgány. Predovšetkým si však vďaka tomuto cvičeniu zaistíme harmonickú výmenu a hospodárenie s energiou. Lochan kung - Čchi kung v čínské medicíně - Richard Fiereder od authora Richard Fiereder a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Parametry Lochan kung

Podobné produkty

Podobné fráze: